Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645370 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2895 -: Септември 26, 2016, 07:19:17 pm »
По телевизията гледам само филми. А и Тош пойнт О :08:
Така и предположих. Аз въпросното предаване съм го улучвал само 3 пъти и 3-те пъти говореха как жена хваща мъж да спи с друг мъж, та затова ми дойде наум за него.  :012:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #2896 -: Септември 26, 2016, 07:35:50 pm »
Аз снощи сънувах,че съм ходил на място,където един човек изработва ковчези... Мястото беше мрачно,човекът беше на над  четиридесет години,ковчезите ги изработваше така като че ли е някакъв... голям майстор,владеещ изкуството,видях и друг човек,който дойде да си поръча нещо... Много странен сън.
Разбира се,сънувах и други неща,които не помня...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2897 -: Септември 26, 2016, 08:18:42 pm »
Все стълби сънувам и някакви безумни истории.

Първо съм на море с дъщеря ми, решаваме, че си тръгваме - с влак?!? Влачим един багаж, търсим платформите за влака нагоре надолу, аз викам, че ще го изпуснем, по едно време майка ми се появи и каза, няма страшно - не сме го изтървали.

Тази нощ сънувам сватба на един мой съученик, гостите наредени на стълби, той и булката най-отгоре. Бях с още някой и се мъчим да видим булката, ама не успяваме. Намъкнахме се на сватбата и се оказа, че той се жени за мъж. :012:
Безпокоиш ли се/вменяват ли ти, че изпускаш влака? /по отношение на деца, мъж, нещо друго/
Влаченето на багаж- предишна връзка или дете от друг брак?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2898 -: Септември 27, 2016, 08:24:00 am »
Да, права си, Уран. Мина времето на влаковете, които чаках, явно ще трябва да съм доволна и от този дето е спрял на моята гара.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Сънувах...
« Отговор #2899 -: Септември 27, 2016, 08:39:52 am »
Добро утро,
сънувах починалият ми баща да вика мама да отиват пред старата ни къща,..аз го попитах да ходя ли и аз ..той отговори не сега по натам..тръгнаха и сънувайки знаех , че не е на добро и се събудих.
До сега съм го сънувала , ден преди да ми се случват лоши неща...да видим сега. ???

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2900 -: Септември 27, 2016, 08:45:01 am »
Починалите ни роднини ни пазят, затова го сънуваш преди нещо лошо.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2901 -: Септември 27, 2016, 10:18:02 am »
Павла, не се настройвай.  :08:

Аз не съм имала лоши преживявания, когато съм сънувала мама. Всичко ще е наред. А мама страда ли много за баща ти? Непрежалимо ли й е? Да не си се опитала в съня си да ги събереш, за да е щастлива тя?

Аз тази нощ сънувах аварирал камион на мост. Беше разпилял товара си. Едно ремарке с огромни сварени спагети. И едно ремарке с доматен сос. Разговарях с някакъв човек, а под моста имаше буйна река.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2902 -: Септември 27, 2016, 10:56:02 am »
Аз тази нощ сънувах аварирал камион на мост. Беше разпилял товара си. Едно ремарке с огромни сварени спагети. И едно ремарке с доматен сос. Разговарях с някакъв човек, а под моста имаше буйна река.

Според мен сънят е отражение на реалните ти преживявания. Беше споменала, че тия дни попадате в доста дразнещи и объркани ситуации, свързани с бизнеса и ежедневието. За спагетите не знам какво да измисля /но в основата им е брашното, от което се прави "хлябът насъщен"/, а доматеният сос /аленочервено/ и буйната река се свързват с интензивни емоционални вълнения, адреналиново оцветени.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2903 -: Септември 27, 2016, 03:33:22 pm »
Да, оплетени като "свински черва"/спагети. То си е така.
Мислех, че сме "обърнали камиона" в работен план. Но днес се оказа, че има надежда, въздух под налягане е била ситуацията.  :012:

Аз за доматен сос си помислих да не е станал някой инцидент с някой. Но пък нямам време да следя новините или минават съвсем покрай ушите ми. Дори да има такива, няма да разбера.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2904 -: Септември 27, 2016, 07:51:36 pm »
Добро утро,
сънувах починалият ми баща да вика мама да отиват пред старата ни къща,..аз го попитах да ходя ли и аз ..той отговори не сега по натам..тръгнаха и сънувайки знаех , че не е на добро и се събудих.
До сега съм го сънувала , ден преди да ми се случват лоши неща...да видим сега. ???
Може би се страхуваш да не загубиш майка си. Проектираш го, чрез наложения шаблон- "да те повика мъртвец", в съня си. :017:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2905 -: Септември 27, 2016, 07:53:53 pm »
Павла, не се настройвай.  :08:

Аз не съм имала лоши преживявания, когато съм сънувала мама. Всичко ще е наред. А мама страда ли много за баща ти? Непрежалимо ли й е? Да не си се опитала в съня си да ги събереш, за да е щастлива тя?

Аз тази нощ сънувах аварирал камион на мост. Беше разпилял товара си. Едно ремарке с огромни сварени спагети. И едно ремарке с доматен сос. Разговарях с някакъв човек, а под моста имаше буйна река.
Някакво партньорство- мост, ще бъде разклатено. Материален интерес- камион със стока? Ще има патаклама/емоции- буйната река.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Сънувах...
« Отговор #2906 -: Септември 27, 2016, 07:59:52 pm »
Може би се страхуваш да не загубиш майка си. Проектираш го, чрез наложения шаблон- "да те повика мъртвец", в съня си. :017:

Да Уран, тя и децата са ми най-близките. Много се притеснявам за нея, за здравето й.


Емма мила, страда да , явно се чувстваме сами , страдаме и двете за татко,за батко и баба ..те си отидоха за кратко време.
Благодаря ви

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2907 -: Септември 27, 2016, 08:17:04 pm »
Тази нощ имах сън, който приличаше на инициация.

Сънувах, че съм застанала пред някаква сграда, приличаше на дълга бяла стена с порти. Бях решена да вляза вътре, но имаше хора отвън и ме посъветваха да не го правя, защото малко хора се връщали от там обратно... Въпреки това влязох и се озовах като че ли в друго измерение - имаше някаква природна гледка, но трудно може да се опише с думи, не прилича на нищо в реалния живот.

Изведнъж се появи нещо /не помня дали е било човек или друго същество/ и ми каза, че щом съм дошла, трябва да премина през няколко изпитания... ако не ме лъже паметта, май бяха 7 на брой, различни. Трябваше да стоя неподвижна и да изживея най-големите си страхове. Едно от тях запомних много отчетливо - копие се засили право към мен и ми прониза сърцето. Мислех, че ще умра, но осъзнах, че това е само игра. През цялото време се смеех...

После ми казаха, че съм издържала всичко, появи се някаква жена. Поведе ме в някаква сграда, приличаше на място за релакс. И ми каза да си съблека дрехите. Когато ги съблякох, видях че са мръсни и се почувствах неудобно. Тя ми подаде чисти нови дрехи, бяха меки и приятни на допир, приличаха на памучна пижама. След това се събудих.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2908 -: Септември 27, 2016, 08:56:27 pm »
Лили, откриват се възможности пред теб, включително и сърдечни. :012:
Ще има съветници, но ще ги игнорираш.
На влюбване и романтика е този сън. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2909 -: Септември 27, 2016, 08:58:51 pm »
А аз си помислих, че съм пред възнасяне, да не би да е на умирачка тоя сън.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui