Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645175 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #3015 -: Октомври 30, 2016, 12:00:07 am »
Сексуално/еротични преживявания. /това се отнася до частта със змията/
Летището- трябва да вземеш някакво важно решение. 30 евро са конкретна дата или срок.
Да.
Конкретността ме плаши, затова са размазани и неясни образите. :)

Всъщност, съм обект за един потиснато-плутонов субект, без да съм дала грам нишан. Та затова си мисля, че не се сетих за фалическия символизъм на змията, затова е недооформена и изотзадзе ми идва някак. Човекът е нахален, като го натисна в ъгъла словесно казва ,че се шегува, дори започва да заеква. Имам обяснение за себе си спрямо психологическото му състояние на тема-жени, ама хич не ми се ще да сънувам така, явно ми е достигнало до подсъзнанието, приемам като форма на тормоз. :91: Бръмчи ми на ухото като муха в ламбено шише от доста време, лек шум като от листата при вятър, но трови като мрънкащ роднина дълги години.
« Последна редакция: Октомври 30, 2016, 04:25:10 pm от enigma »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #3016 -: Октомври 30, 2016, 04:28:55 pm »
Нигме, да нямаш изкушение? В зародиш нещо ново те да привлича?
Новото е в зародиш, не е дошло, но ще сменя работата, чух за друго място. Това ми е изкушението. :)Не мисля, че ще е тази година, може би следваща. Животът напредна и трябва актове да има, промяна.
Другото го споделих, допълних в предния пост в отговор на Уран.
Сега ще ги нищя тези 30 дни, да не дойде по-рано шансът.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3017 -: Октомври 30, 2016, 04:58:39 pm »
Новото е в зародиш, не е дошло, но ще сменя работата, чух за друго място. Това ми е изкушението. :)Не мисля, че ще е тази година, може би следваща. Животът напредна и трябва актове да има, промяна.
Другото го споделих, допълних в предния пост в отговор на Уран.
Сега ще ги нищя тези 30 дни, да не дойде по-рано шансът.
Не знам дали са дни, но, според мен, цифрата, по някакъв начин е свързана с решението ти.

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3018 -: Ноември 04, 2016, 03:26:55 pm »
Здравейте днес сънувах че вадя от венците някак си рибешки кости един по един ги вадех докато не станаха една пълна шепа и ги изхвърлих ? ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3019 -: Ноември 04, 2016, 03:40:22 pm »
Потиснат гняв?

Има ли нещо/някой в обкръжението ти, което/който силно да те дразни, но да се чувстваш безсилна да промениш това обстоятелство или директно да се конфронтираш с такъв човек?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3020 -: Ноември 04, 2016, 04:07:22 pm »
Потиснат гняв?

Има ли нещо/някой в обкръжението ти, което/който силно да те дразни, но да се чувстваш безсилна да промениш това обстоятелство или директно да се конфронтираш с такъв човек?
Да възможно е има такъв човек и ситуации такива !! Благодаря Лила дано се променят нещата .Хората стават все по - лоши напоследък ама....

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #3021 -: Ноември 05, 2016, 11:33:21 am »
Карах автомобил, направих 2-3 фала, но се блъснах не в стена , а в мека мтерия, излишни тревоги. Не знам защо сънувам това.
В действителност имам нов автомобил автоматик, а 20 години съм карала със скорости, но се справям засега.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3022 -: Ноември 06, 2016, 10:06:55 am »
Карах автомобил, направих 2-3 фала, но се блъснах не в стена , а в мека мтерия, излишни тревоги. Не знам защо сънувам това.
В действителност имам нов автомобил автоматик, а 20 години съм карала със скорости, но се справям засега.
Може да очакваш съпротива по отношение на решение или нещо друго и да не я получиш.
Възможно е и да се "тревожиш" за новата кола. /Честито! :)/

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Сънувах...
« Отговор #3023 -: Ноември 06, 2016, 10:22:14 am »
Карах автомобил, направих 2-3 фала, но се блъснах не в стена , а в мека мтерия, излишни тревоги. Не знам защо сънувам това.
В действителност имам нов автомобил автоматик, а 20 години съм карала със скорости, но се справям засега.

шофирането много често има отношение към работа, заемането с нова такава
имаш колебания вероятно за справяне с нови ангажименти, работни, някакви страхове и евентуално несправяне

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #3024 -: Ноември 06, 2016, 01:42:16 pm »
Аз знам, че шофирането на сън символизира нашето "шофиране"  на живота ни, как се справяме с ръководенето и направляването му.


Аз вече на два пъти сънувам любовни сцени с първата си голяма любов, като бях в 3-4 клас. Много странно - какъв аспект от мен би трябвало да показва неговия образ?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3025 -: Ноември 06, 2016, 06:27:29 pm »
Много странно - какъв аспект от мен би трябвало да показва неговия образ?

Може би онази страна от емоционалността и душевността, която все още не е накърнена/повлияна от последващи опитности, разочарования, сблъсъци между реалността и очакванията, респ. и изграждане на определени критерии, психологически защити.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #3026 -: Ноември 06, 2016, 07:20:53 pm »
Много точно! Благодаря!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Сънувах...
« Отговор #3027 -: Ноември 07, 2016, 04:10:17 pm »
Аз вече на два пъти сънувам любовни сцени с първата си голяма любов, като бях в 3-4 клас. Много странно - какъв аспект от мен би трябвало да показва неговия образ?

казват, че подобни сцени просто служат за психическо разтоварване

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #3028 -: Ноември 07, 2016, 06:34:41 pm »
Благодаря, Уран, Тери, Аброуд! :58: Да, имам страхове, и май са само мои, в съня угасих, излизах от колата, имаше други автомобили отзад и никой не свири и псува, а аз очаквах.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #3029 -: Ноември 07, 2016, 07:29:22 pm »
казват, че подобни сцени просто служат за психическо разтоварване

Да, това го знам, но защо точно с него? Има достатъчно субекти около мен, които биха свършили работа :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.