Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645719 пъти)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Сънувах...
« Отговор #3030 -: Ноември 07, 2016, 08:47:31 pm »
Да, това го знам, но защо точно с него? Има достатъчно субекти около мен, които биха свършили работа :012:

не е важно
със същия резултат може да е някой без лице и ще означава пак това - случва се, когато в момента не можем да свържем хубави минали преживявания с някой конкретно
« Последна редакция: Ноември 07, 2016, 08:49:14 pm от abroad »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3031 -: Ноември 09, 2016, 07:35:31 pm »
Сънувах, че съседката, с която не се разбирам и я избягвам, влезна вкъщи и аз я заплаших с полиция.(не искаше да си тръгва) Сякаш бях в нов дом, пак наш собствен, но беше много разхвърляно вътре.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Сънувах...
« Отговор #3032 -: Ноември 10, 2016, 10:30:55 pm »
Сънувах, че съседката, с която не се разбирам и я избягвам, влезна вкъщи и аз я заплаших с полиция.(не искаше да си тръгва) Сякаш бях в нов дом, пак наш собствен, но беше много разхвърляно вътре.

новият дом, с разхвърляното вътре отразява вътрешния ти свят, който някак е заплашен от външно влияние

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3033 -: Ноември 16, 2016, 11:47:07 am »
На Архангелова задушница направих помен и ходих на гробищата, но напоследък пак много починали близки сънувам. Започнаха дори баба и дядо да се появяват, а дядото беше първият близък, който почина /в края на 96та/, той най-рядко ми се явява.

Наскоро сънувах как влизам в банята да се къпя, а той блъска по вратата, почти нахълтва вътре. Сякаш бърза нещо да ми каже. А тази нощ сънувах как обикалям и търся къщата, в която е починала баба ми. Някаква съседка ми показа къде е, изглеждаше изоставено. Влязох вътре и някаква възрастна жена ме посрещна - каза, че от време на време се грижи за моята баба. Баба си видях да лежи на смъртно легло, на външен вид не можах да я разпозная - беше силно напълняла, с бузи и гладко лице. И беше увита в бяло одеяло като пашкул, като голямо пеленаче. Много странно. Не помня какво ми каза, май беше изгубила гласа си и издаваше нечленоразделни звуци. Само ме гледаше.

След това пак сънувах някой от починалите, може и майка ми да е била, имам съвсем блед спомен. Много настояваше да ми съобщи някаква дата - 27ми /тогава имам и РД/, не помня обаче по какъв повод, споменът се затри. Покрай тази дата нещо ми беше казано, но само датата запомних.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #3034 -: Ноември 16, 2016, 11:17:27 pm »
Сънувах голяма простотия, признавам без бой. Не знам какво е станало с подсъзнанието ми, но бях на непознато място, много хора спяхме в някакви единични легла, все едно сме на автогара.... Млад мъж някак ме желаеше, но всъщност искаше нещо друго, страдаше, имаше нещо ранено в него. Успя да "остави печат" и без секс, хихи. Друг от друго легло го видя и се развика, че това място не е за такива неща. Аз през цялото време мълчах на въпросителните погледи на другите, вярно ли е за този, че това е-което си мислят, моята дума щеше да реши тежестта на вината, затова се усуквах, без обяснения, един вид-сторило им се е.Дори застанах пред него да не се виждат следи, той едни вид беше зад гърба ми.
Съзнавах че човекът има друг проблем, не точно физически, тоест сексуален. После вървяхме и говорихме дълго с "провинилия се", знаех, че не е искал секс, но не знае как и какво и защо....вървяхме по поляни едни, там имаше мои дрехи, прострени, не знаех, че имам багаж. Този сън някак не е мой, за някой от обкръжение е, но не знам кого, Фройд веднага ще ми сложи диагноза. :57:
В един момент влязохме с него в музей, там на онова непознато място, но някак забравих, там имаше поанта, но не съм искала да я запомня.
Иначе пък вярвам, че подсъзнанието насън прави връзки и праща инфо, предполагам нещо подобно за персонаж от последния ми сън, може да е следващ сезон на предното сънуване.
Имам пр. луна в 8 и не искам толкова дълбочина, може би затова насън така.
« Последна редакция: Ноември 16, 2016, 11:23:48 pm от enigma »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3035 -: Ноември 19, 2016, 05:22:46 pm »
Енигма, този съм е свързан със самотата. Другото- ясно е. :012: :-*

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #3036 -: Ноември 22, 2016, 02:39:41 pm »
Енигма, този съм е свързан със самотата. Другото- ясно е. :012: :-*
Тук ме замисли, самота, не е свързано с хората, по-скоро онова дето му викат космическа самота, в ЛГ 4 съм, преход, променям си донякъде и ценностите, мъчат ме някакви екзистенциални въпроси....Благодаря, изненада ме. :58:, но нали си Уран.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3037 -: Ноември 23, 2016, 12:30:48 pm »
С мунданен съвпад на Меркурий и Сатурн в градуса на наталния ретро Нептун в края на 1 дом сънувах минала инкарнация от друга /антична/ епоха. И транзитен Марс в точна опозиция към наталния ретро Сатурн в 9 дом. Беше свързано с конкретен мъж – съвместна инкарнация, като двойка с висок ранг.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #3038 -: Ноември 25, 2016, 10:18:17 am »
С тези реклами за блек фрайдей ще ме побъркат. :D

Сънувам, че съм на разпродажбата на емаг, която всъщност е нещо като купон с хора, храна и пиене. Имаше един голям букет от цветя във ваза и аз трябваше да избера от кои да си взема, избрах едни малки жълти рози (аз по принцип обичам жълти рози), а имаше цветя с много по-големи цветове, тези бяха позабутани.

После сънувам, че пътувам в един пороен дъжд с баща ми с кола, която той шофира. Не съм го сънувала сигурно от...даже не знам дали въобще някога съм имала сънища с баща ми ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #3039 -: Ноември 25, 2016, 10:34:51 am »
Тери, някак  ти си много приятно сатурнова, отпусни малко хватката. Сатурн е хубав, но екзалтира при везни-при венера. Има една слабост към венера той.
От все милион роз избираш жълтите, там тълкуванието е по-особено, позабутаните, те са ценни, за ценители-критици, но защо роза точ
но-тя е "мерцедесът на цветята". По сатурн се справяш, но по огнено, лъв,слънце ,как стоят нещата?

Не знам дали съм имала баща в общоприетия смисъл. Периодично имам видения, не сънища с него. Май накрая е намерил покой, последният път се срещнахме на някаква врата-вход, или изход към нещо, беше умиротворен, мъдър стрелец, начетен,погледна ме в очите, аз се отвърнах,беше неочаквано. Преди нямаше покой за него,  , мисля, че е видял светлината и се е прибрал където трябва.  Дано.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #3040 -: Ноември 25, 2016, 02:59:36 pm »
Благодаря, Енигма! Как да се справям по огнено, по лъв и по слънце...последно ми "просветна", че след сатурновата опозиция ще се поразхлаби хватката сатурнова и слънцето (то е и диспозитор на Сатурн при мен) ще му стане по-лесно. Пък и Нептун го наближава, лека полека го разпускам по нептуновски :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3041 -: Декември 07, 2016, 07:14:01 pm »
Един приятел е сънувал, че отива на квартира в София със свои съученици и един ден, докато излизат ги подгонват едни мангали, от които се измъкват. След това, обаче ги подгонват едни кучета и един от приятелите им ги прогонва. След това са влязали в някаква стая и след нея са попаднали в едно телевизионно студио, където са предавали новините и те са ги гледали в самото студио. Има ли някакъв смисъл в този сън?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3042 -: Декември 07, 2016, 07:51:43 pm »
При твоя приятел как стои въпросът със социализацията?

Успява ли да сбъдва промените, което силно желае? Страх ли го е от неочаквани обрати? И, както се казва, да не стане за резил пред хората, ако предприеме някой смел, авантюристичен ход?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3043 -: Декември 07, 2016, 09:46:08 pm »
Няма проблем със социализацията. За промените не мога да кажа, но определено се страхува от неочаквани обрати. Иначе, за резила не мога кажа със сигурност, но предполагам, че се страхува.

Sara

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Сънувах...
« Отговор #3044 -: Декември 08, 2016, 09:47:43 am »
Здравейте, сънувах как влизайки в някаква стая, виждам половият член на съпруга си, проснат на една маса (може би хирургическа), защото лекар му обясняваше нещо, а той с пижама и примирен, тих, едва ли не доволен... Аз естествено започнах с въпросите, защо и какво точно се е случило, дори се заканих на доктора нещо от сорта, че Господ ще го съди..., като междувременно, като че ли, става ясно,  интервенцията е по молба на съпруга ми....Защо? Не знам! И така, след като доктора напуска стаята, решавам да излезем на терасата да изпушим по цигара. Виждам един стол, но в по-далечния край забелязвам, че има още един, като естествено поемам към него за да не затруднявам с излишни движения оперирания. Оказва се, като на сън, освен стръмния наклон на терасата и наличието на някакви рафтове със органи наредени в касетки, сърца или бъбреци (човешки или животински, не знам), но около терасата, която един вид се намира на завой или кръстопът, има и вода. Мътна и на приливи, като море... И разбирам, че плават и лодки или нещо като речни кораби и доставят риба! Съпругът ми подвикна, че рибарите идват и аз се преместих до него. В този момент огромна вълна заля терасата, точно там където се намирах до скоро и аз изкоментирах факта, че ако не се бях преместила, вълната щеше да ме отнесе. Следващото, което помня, аз съм в същата стая и виждам нашите кръстници вървят по терасата и случайно се виждаме(само да отбележа, че в реалния живот от няколко години не поддържаме връзка). И така, заговорихме се, пак на някаква тераса май, въпреки че тука почва вече да ми се размива съня, но последното което помня е, че съпругът ми дойде, както си беше с пижамата, подскачайки сякаш играе казачок, а аз го умолявах да не го прави, за да не се нарани там, където е операцията!
Направо съм потресена и още не мога да се съвзема! А като цяло съпругът работи извън страната и в момента не е у дома...
Ако някой има идея, какво точно се опитва да ми подскаже съня, моля да сподели!
Благодаря предварително  :)!