Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625525 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #225 -: Февруари 19, 2014, 12:55:52 pm »
По-скоро усещане, но е неприятно - за затвореност, липса на изход, нежелание да оставам там. Сякаш някой те връща в миналото и насила те затваря в тази "стая", която ти се струва тясна и потискаща. Но има и някаква надежда - често гледам през прозореца. За други предмети и вещи не се сещам - всичко там е размазано като в мъгла и често сънувам как съм се върнала там без да взема със себе си вещи от първа необходимост, нито средства за комуникация, нито пари... Стоя и се чудя как ще живея там, в такива условия и колко време ще продължи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #226 -: Февруари 19, 2014, 02:20:03 pm »
Гаури, аз за себе си нямам време да готвя – обикновено след работа купувам готова храна или си правя набързо салата. Какво готвено да подавам? Освен да занеса някакви сладки в офиса. Но мисля, че с това няма да успокоя духовете на мъртвите – сънувам ги вече ако не всеки ден, то поне през ден... Аз съм неспокойна и тук съм съвсем сама, без подкрепа от близки, вероятно това ги зове, постоянно се явяват в сънищата ми. На другите им трима внуци животът е по-спокоен и уреден, а моят никакъв го няма, сама в чужбина...
Свещи от време на време паля вкъщи, но ароматни, не си падам особено по разни ритуали, било то и пречистващи. Но във всички тези сънища има някаква свързваща нишка, като подготовка за нещо важно ги приемам, такова е усещането.
« Последна редакция: Февруари 19, 2014, 02:21:37 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #227 -: Февруари 23, 2014, 03:10:38 am »
Сънувах, че изплисквам огромна кофа пълна с вода... Същата нощ сънувах(за друг сън става на въпрс), че вали много силен дъжд. Май ще изплисквам много емоции отново, така си го тълкувам...  :012:  :lol_hitting:

Сънувах и един сън пълен с негативна емоция, в което присъстваше едно момиче. Предупредих я, че имам лошо предчувствие и след това имаше доста гаден ден ....  ??? Скара се с неин близък приятел и то много лошо ...

Изведнъж се разсънувах и аз...  :57: 

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #228 -: Февруари 23, 2014, 07:30:14 am »
Вече втори път сънувам,че съседката ми полудява и се събуждам от виковете и. ::)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #229 -: Февруари 23, 2014, 06:19:18 pm »
Жалко, Акрукс ..  :012:
Сега се сетих, че тази нощ сънувах Филип Филипов как пише във този форум, обаче беше разгневен за нещо.  :85: :57: :57:

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Сънувах...
« Отговор #230 -: Февруари 26, 2014, 02:04:28 am »
Сънувах ... sunrain.  ;D Нещо си говорехме за някакви кристали и камъни.  :017:

Ааа, земята вика сънрейн..., аман. Нещо по-конкретно като прозрение или рутинна история?

На мен отдавна не ми се е случвала телепатична връзка с друг човек.

Пък може и да е, ама просто не ти е дал знак.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #231 -: Февруари 26, 2014, 12:53:46 pm »
Снощи сънувах, че си улових от гора с много папагали ара - от ония с многото цветове, един женски. Уж исках да си го гледам в клетката на старите ми папагали, но тя (папагалката) искаше да си лети из къщи. Говорехме си с нея за всичко. Тя снесе 2 яйца и ми ги даде да ги топля в джобовете си, ама без да искам счупих едното  :012:...

Ама че въртоглав сън  :57:. Какво означава този папагал?
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

pluto

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Сънувах...
« Отговор #232 -: Февруари 26, 2014, 12:59:53 pm »
Снощи сънувах, че си улових от гора с много папагали ара - от ония с многото цветове, един женски. Уж исках да си го гледам в клетката на старите ми папагали, но тя (папагалката) искаше да си лети из къщи. Говорехме си с нея за всичко. Тя снесе 2 яйца и ми ги даде да ги топля в джобовете си, ама без да искам счупих едното  :012:...

Ама че въртоглав сън  :57:. Какво означава този папагал?

<3

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #233 -: Февруари 26, 2014, 01:27:04 pm »
Ами не съм видяла някакви възможности до момента бе. А че съм дебелоглава си е така, иначе нямаше да съм аз  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #234 -: Февруари 26, 2014, 01:31:08 pm »
Ама аз го счупих без да искам бе. То яйце, да не е камък  :D. Наврях във всеки джоб на горнището на анцуга си по едно и кво се притиснах някъде и му се видя сметката...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #235 -: Февруари 26, 2014, 09:04:39 pm »
Сънувах една огромна анаконда. Някой си човек направил в къщата си на приземния етаж огромен басейн, ама повече приличаше на рибарник, ако сте виждали, до него имаше по-малък - подобен, вътре беше анакондата.
През някаква мрежа от оградата на малкото басейнче си проврях ръката, пипнах я по главата и усетих всички люспи на контра  докато си я изваждах. Имаше и други животни, но не ги видях

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #236 -: Февруари 28, 2014, 11:39:14 am »
И аз съм на тема животни. Сънувах, че сме с колегите в чужбина, живеем в някаква сграда, разхождам се в подземието и виждам един колега по хавлия, изглежда друсан, смее се...изведох го навън и му обяснявам,че ни упойват вътре с етер/?/, той се освести, повярва ми. После ни настаняват другаде ,качваме се по стълбите, един млад тигър, все още игрив долу в двора си играе на свобода. Тръгна между нас, изтръпнах, началникът го отпрати. настаниха ме в едно семейство и тъкмо им обяснявах за тигъра ,те казаха,че бил тяхното домашно животно. Аз избягах....и се събудих.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #237 -: Февруари 28, 2014, 12:20:29 pm »
http://www.whats-your-sign.com/tiger-animal-totem-my-strength-and-guide.html

Полезен линк,който знам благодарение на Тъндър. :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #238 -: Февруари 28, 2014, 12:30:36 pm »
Благодаря ти, едва ли тигърът ми е тотем, щом се страхувам и бягам...а колегата не го е страх...но има резон в текста-да формирам смелост, прецизност в неочаквани заплашителни ситуации... :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #239 -: Март 01, 2014, 12:05:16 pm »
Майка сподели,че напоследък са зачестили сънищата и  с животни-но преобладават тези с крави и телета?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."