Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645654 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3045 -: Декември 08, 2016, 02:19:59 pm »
Фактът, че съпруга ти е извън страната, сънуваш члена му и включително роднини, с които не поддържате връзка, ме кара да мисля, че се страхуваш от изневяра. Тя може да се случи между мъжа ти и роднините или просто с някоя любовница. Фактът, че той подскача, когато има операция, а ти му казваш да престане, вероятно означава, че си развява байрака и ти си мислиш, че с твоят страх ще го спреш.

А относно казачока, един поздрав:

https://www.youtube.com/watch?v=_eu1ihI6EbM

Sara

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Сънувах...
« Отговор #3046 -: Декември 08, 2016, 03:23:34 pm »
    :clap: Не, че ми хареса тълкуването ти, но е по-добрата версия на това което си мислех рано сутринта! Все пак, благодаря! За музикалния поздрав, също!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3047 -: Декември 08, 2016, 06:48:46 pm »
А какво си мислеше сутринта?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3048 -: Декември 10, 2016, 04:13:08 pm »
Sara, имате ли деца?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3049 -: Декември 18, 2016, 11:32:57 pm »
Сънувах много странен сън, с шантав сюжет, заприлича ми на алтернативна реалност.

В съня бях младо момиче, тъкмо завършвах гимназия и беше минала матурата. От целия випуск успях само аз да се класирам в много престижен вуз, непостижима мечта за мнозина. Специалността беше "Изобразително изкуство и моден дизайн" /като малка имах такива заложби/. В съня бях сред други млади момичета и питах коя къде се е класирала, правех планове за живот на квартира в непознат град и си търсех съквартирантка. Но нямаше нито една класирана за същото място.

И после, много странно, като в Мастер и Маргарита... Директорът на гимназията ме похвали и ми каза, че съм тяхната гордост. Каза ми, че докато другите ходели по гаджета, аз съм наблягала на ученето и затова съм постигнала толкова висок резултат.

Изведнъж се озовах сама в някаква стая. Видях млад момък, катереше се по някаква стълбичка. Загледа ме, превърна се в същество, наподобяващо козел или сатир, и прелъсти невинното момиче. Имах чувството, че е самият Дявол, беше много сладострастен. И след този акт осъзнах, че пътят към "престижния вуз" вече е затворен. При все това, че само аз бях спечелила конкурса.





« Последна редакция: Декември 18, 2016, 11:34:45 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Сънувах...
« Отговор #3050 -: Декември 19, 2016, 11:38:23 am »
Цяла нощ кладох печки. В едно жилище, в която живеех преди 20 години. И се събудих някак разбита....
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #3051 -: Декември 19, 2016, 02:28:42 pm »
Какво се опитваш да съживиш? И пряко силите ли ти е?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Сънувах...
« Отговор #3052 -: Декември 19, 2016, 04:03:30 pm »
Незнам, Емче, нещо за което не си давам сметка дори ....
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3053 -: Декември 19, 2016, 04:23:54 pm »
Аз снощи в съня си обяснявах къде се намира домът ми. Помня само, че казах името на улицата - Христо Ботев.  :017:

А предишната вечер сънувах малки зайчета и се учудих при положение, че моят заек е мъжки, от къде са се взели.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3054 -: Декември 24, 2016, 10:52:05 am »
Цяла нощ кладох печки. В едно жилище, в която живеех преди 20 години. И се събудих някак разбита....

Затлачени отношения /може и семейни/?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3055 -: Декември 24, 2016, 10:53:55 am »
Аз снощи в съня си обяснявах къде се намира домът ми. Помня само, че казах името на улицата - Христо Ботев.  :017:

А предишната вечер сънувах малки зайчета и се учудих при положение, че моят заек е мъжки, от къде са се взели.
Да не би да се увеличава броят на обитателите на дома?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3056 -: Декември 24, 2016, 10:59:20 am »
Сънувах много странен сън, с шантав сюжет, заприлича ми на алтернативна реалност.

В съня бях младо момиче, тъкмо завършвах гимназия и беше минала матурата. От целия випуск успях само аз да се класирам в много престижен вуз, непостижима мечта за мнозина. Специалността беше "Изобразително изкуство и моден дизайн" /като малка имах такива заложби/. В съня бях сред други млади момичета и питах коя къде се е класирала, правех планове за живот на квартира в непознат град и си търсех съквартирантка. Но нямаше нито една класирана за същото място.

И после, много странно, като в Мастер и Маргарита... Директорът на гимназията ме похвали и ми каза, че съм тяхната гордост. Каза ми, че докато другите ходели по гаджета, аз съм наблягала на ученето и затова съм постигнала толкова висок резултат.

Изведнъж се озовах сама в някаква стая. Видях млад момък, катереше се по някаква стълбичка. Загледа ме, превърна се в същество, наподобяващо козел или сатир, и прелъсти невинното момиче. Имах чувството, че е самият Дявол, беше много сладострастен. И след този акт осъзнах, че пътят към "престижния вуз" вече е затворен. При все това, че само аз бях спечелила конкурса.
Лили, този сън е много личен- изпълнен с равносметки, самота и горест.
Матура- зрялост
Класиране- изпитания
"Престижен"- илюзии
дизайн- привидност
и т.н.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3057 -: Декември 24, 2016, 12:22:48 pm »
Да не би да се увеличава броят на обитателите на дома?

Поне за сега, не.  :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3058 -: Декември 27, 2016, 12:19:36 pm »
Какво означава, ако човек сънува, че се опитват да откраднат нещо от работното му място и ако е успял да разбере кои са крадците?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3059 -: Декември 27, 2016, 03:09:24 pm »
Какво означава, ако човек сънува, че се опитват да откраднат нещо от работното му място и ако е успял да разбере кои са крадците?

Сънят, вероятно, отразява твои, реални, страхове/недоверие по отношение на колеги.