Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646090 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3090 -: Януари 27, 2017, 08:18:43 pm »
Стандартните съновници вършат работа, ако клишетата в тях, отразяващи колективното съзнание, са част от личното ти възприятие и това- на подсъзнанието ти.

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Сънувах...
« Отговор #3091 -: Януари 27, 2017, 09:29:26 pm »
За човек, който живее с пет котки е почти абсурдно да гледа символа на котката от съновниците. Сега, ако аз сънувам котки, по-става да метна поглед, но дори и тъй, най много бих мернала някой езотеричен съновник -сборник със символи. Но аз съм от вероизповеданието на кучетата, все едно мюсюлманин да сънува Христос  :012: Пък и по-голямо значение има какво правят -нападат, галат и пр .цвят, размер, пол разбира се :012:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #3092 -: Февруари 03, 2017, 09:34:56 am »
Странна работа. Сънувам,че ми бият инжекция,но в коридора на болница и то на крака(прав съм и двете сестри са прави),освен това ми я бият на безименния пръст на лявата ръка,а мястото е под средата на самия пръст.И другото интересно е,че инжекцията ми я бият на три пъти и помня,че виждам една малка точка кръв след това на пръста ми...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3093 -: Февруари 04, 2017, 10:47:10 am »
Странна работа. Сънувам,че ми бият инжекция,но в коридора на болница и то на крака(прав съм и двете сестри са прави),освен това ми я бият на безименния пръст на лявата ръка,а мястото е под средата на самия пръст.И другото интересно е,че инжекцията ми я бият на три пъти и помня,че виждам една малка точка кръв след това на пръста ми...
Хм, какво ти е отношението към брака?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3094 -: Февруари 04, 2017, 11:23:35 am »
Предната вечер сънувах два съня, единият се сбъдна. Посланието не беше директно, по-скоро символично, успокояващо. Легнах си много ядосана и с големи притеснения покрай едни семейни дела, които още отзвучават. Както се казва, хем да ти вземат, хем да имаш още да си плащаш. А измамниците да си щракат доволно с пръсти. Сънувах как покойната ми майка подрежда празнична маса, беше направила еклери с пухкав сметанов крем, хапнах от тях. Усещането беше приятно, релаксиращо. На следващия ден отидох да получа пратката и се оказа нещо дребно. Далеч от зловещите ми предположения, макар че и това се очаква, рано или късно. На сутринта като станах, бях толкова ядосана, че дори й казах "не ти ща еклерите, виж в какво положение съм!". И после изненадата ми при получаване на писмото беше огромна, направо се разсмях пред пощенската служителка.

Имаше и друг сън, с една близка приятелка. Чудя се защо има загатната сексуална символика. Но напоследък имах доста неприятни изживявания с това семейство – и с тях двамата, и поотделно. Имам сериозни съмнения, че не живее с читав мъж. Та, сънувах, че жената е отворила малко магазинче и е решила да продава женско бельо. Бързах за някъде, но тя спешно ме помоли да я заместя в магазина, докато отсъства. Влизам вътре и интересното е, че нямаше витрини, а множество дамски гащи и сутиени висяха от тавана. Когато влизах в магазина, направи ми впечатление групичка застаряващи мъже пред вратата, махленски алкохолици. А вратата на магазина остана отворена с ключ, оставен в ключалката. Докато разглеждах стоката в магазина, изведнъж се обърнах и видях, че един от мъжете открадна ключа и избяга. И изпаднах в паника как ще затворя магазина и как ще го оставя без надзор, защото имах уговорка да ходя на друго място, на някакво празненство /мисля, че беше рожден ден и с индиректно участие на майка ми/.

Вторият сън може би отразява моите преживявания покрай тях. Прекалено близка ме направиха, това постоянно ми се натяква и има опити да ми се въздейства психически. Долното бельо е нещо лично, интимно – границите в тия отношения бяха нарушени. А махленските алкохолици вероятно отразяват средата и обкръжението, в които живея и към които имам органична непоносимост. И честно казано ще ми е тъжно да остарея и умра тук.





« Последна редакция: Февруари 04, 2017, 11:53:40 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #3095 -: Февруари 04, 2017, 12:43:31 pm »
Предната вечер сънувах два съня, единият се сбъдна. Посланието не беше директно, по-скоро символично, успокояващо. Легнах си много ядосана и с големи притеснения покрай едни семейни дела, които още отзвучават. Както се казва, хем да ти вземат, хем да имаш още да си плащаш. А измамниците да си щракат доволно с пръсти. Сънувах как покойната ми майка подрежда празнична маса, беше направила еклери с пухкав сметанов крем, хапнах от тях. Усещането беше приятно, релаксиращо. На следващия ден отидох да получа пратката и се оказа нещо дребно. Далеч от зловещите ми предположения, макар че и това се очаква, рано или късно. На сутринта като станах, бях толкова ядосана, че дори й казах "не ти ща еклерите, виж в какво положение съм!". И после изненадата ми при получаване на писмото беше огромна, направо се разсмях пред пощенската служителка.

Имаше и друг сън, с една близка приятелка. Чудя се защо има загатната сексуална символика. Но напоследък имах доста неприятни изживявания с това семейство – и с тях двамата, и поотделно. Имам сериозни съмнения, че не живее с читав мъж. Та, сънувах, че жената е отворила малко магазинче и е решила да продава женско бельо. Бързах за някъде, но тя спешно ме помоли да я заместя в магазина, докато отсъства. Влизам вътре и интересното е, че нямаше витрини, а множество дамски гащи и сутиени висяха от тавана. Когато влизах в магазина, направи ми впечатление групичка застаряващи мъже пред вратата, махленски алкохолици. А вратата на магазина остана отворена с ключ, оставен в ключалката. Докато разглеждах стоката в магазина, изведнъж се обърнах и видях, че един от мъжете открадна ключа и избяга. И изпаднах в паника как ще затворя магазина и как ще го оставя без надзор, защото имах уговорка да ходя на друго място, на някакво празненство /мисля, че беше рожден ден и с индиректно участие на майка ми/.

Вторият сън може би отразява моите преживявания покрай тях. Прекалено близка ме направиха, това постоянно ми се натяква и има опити да ми се въздейства психически. Долното бельо е нещо лично, интимно – границите в тия отношения бяха нарушени. А махленските алкохолици вероятно отразяват средата и обкръжението, в които живея и към които имам органична непоносимост. И честно казано ще ми е тъжно да остарея и умра тук.

 :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #3096 -: Февруари 04, 2017, 12:46:04 pm »
Хм, какво ти е отношението към брака?

Ха...
Знам ли... Бих казал никакво,но защо питаш?

Или... безименен пръст е ключовата дума? Брачна халка? Добре,защо тогава болница? Защо инжекция,защо на крака,защо на три пъти,защо точица кръв(всъщност това е нормално,след инжектиране да има кръв),но защо две сестри и защо в коридора на болница?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3097 -: Февруари 04, 2017, 02:53:10 pm »
Ха...
Знам ли... Бих казал никакво,но защо питаш?

Или... безименен пръст е ключовата дума? Брачна халка? Добре,защо тогава болница? Защо инжекция,защо на крака,защо на три пъти,защо точица кръв(всъщност това е нормално,след инжектиране да има кръв),но защо две сестри и защо в коридора на болница?
По тази причина питам- нещо нездраво има. Сънят може да не се отнася до теб, а до кръвен роднина. Как са нещата в семейството ти? Някой с предстоящ втори брак/развод? /не е необходимо да ми отговаряш- насочвам те, просто :)/

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3098 -: Февруари 04, 2017, 04:07:28 pm »
Лили, сънят ти е интимен.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3099 -: Февруари 04, 2017, 04:16:38 pm »
Да, обаче в реалността интимното няма нищо общо с тия хора, затова се учудих. Но сънят отразява личните ми емоционални преживявания в тази среда, не се чувствам на място. И с тези квартални дъртаци на вратата – не искам да остарея тук.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #3100 -: Февруари 04, 2017, 07:32:45 pm »
Да, обаче в реалността интимното няма нищо общо с тия хора, затова се учудих. Но сънят отразява личните ми емоционални преживявания в тази среда, не се чувствам на място. И с тези квартални дъртаци на вратата – не искам да остарея тук.

Милата... :)
Нямаш ли братя,сестри,някакви роднини тук,в България? Съвсем сама ли си?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3101 -: Февруари 13, 2017, 08:41:22 pm »
тази нощ сънувах как заварих в къщата на майка двама с черни, плетени маски на крадци
днес отивам и едно паднало дърво, което миналата зима едвам поместих от стълбите, за да не пречи да се минава по тях, и което предлагах на комшии за огрев, срещу това да го поместят и разкарат, сега някой го е нарязал и си го е прибрал- имаше останали стърготини  по снега  :o

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Сънувах...
« Отговор #3102 -: Февруари 17, 2017, 04:35:36 pm »
Тази нощ сънувах пълзящи въшки в руса глава на едно детенце-момиченце,но не беше моето дете.Погледнах в съновника и пише , че било на късмет,та да видим !

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Сънувах...
« Отговор #3103 -: Февруари 20, 2017, 12:24:11 am »
Тази нощ сънувах пълзящи въшки в руса глава на едно детенце-момиченце,но не беше моето дете.Погледнах в съновника и пише , че било на късмет,та да видим !

По съновниците за сън с въшки, класиката е да пускаш тото  :72:

Аз пък се събудих от сън, в който бях вързана и периодично ме потапяха цялата в огромен съд с вода.
Изглеждаше като огромен аквариум, само че знаех и изпитвах чувството, че ме давят с цел да кажа/разкрия нещо. И така 3,4,5 пъти.... адско беше и макар и ненаспана, накарах се, да се събудя  :o

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #3104 -: Февруари 20, 2017, 09:52:47 am »
Сънувам, че съм бременна. Реших, че ще правя аборт, после започнах да се чудя дали да не го родя и да го дам на една приятелка, която няма деца. А после дали да не си го гледам аз, егати съня!
Frankly, my dear, I don't give a damn.