Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625019 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #240 -: Март 01, 2014, 07:37:47 pm »
Сънувах, че Гришо настъпва лайно, опитвайки се да достигне една топка.  :85: :85: :85: :85: :85:
После сънувах, че е 5 на 5 в третия сет и като се събудих после видях как наистина става 5 : 5.  :57:
Сънувах и как се карах с една приятелка, с която съм скаран .... и още неща сънувах ...не знам какво ми стана тази нощ...  :043:
Акрукс пък е сънувала змии!  :72: Какво става днес?  :85:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #241 -: Март 01, 2014, 09:28:14 pm »
Акрукс, специално за теб само хубави неща си мисля!  :engel016: Не ти пращам негативна енергия! Пък и отговорът ти го прочетох в просъница почти и нямах сили да ти пращам лоша енергия.  :D Охх, вие за Вещер ме взехте... имаме си в този форум, но не съм аз. :72: Трябва много да мразя някого, за да му навредя и то неосъзнато.  :engel016:
Всичко хубава ти желая!  :29: Помниш, че веднъж ти казах, че те обичам? :012:


Аз залагам много малки суми и го правя само с цел, за да си поддържам интереса към хорарната астрология, така че няма шанс да се ядосам за загубен залог. ;)
« Последна редакция: Март 01, 2014, 09:44:21 pm от AzaZaeL »

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #242 -: Март 01, 2014, 11:35:11 pm »
Акрукс  и аз сънувам от време на време змии и ми е много гадно, защото имам фобия от тях. В съновниците го дават за скрити врагове, неприятности или по фройдянски- подтисната сексулана енергия  :012:.. то по тази логика може да е и подтисната творческа енергия. Аз предната нощ сънувах мишки,  в къщата ми ( не къщата ми е в реала, но в съня ) и как ме атакуват, доста гадно изживяване.  :( Едната дори ме захапа за ръката и усетих болка в съня. После проверих , че значат врагове, явни или скрити . И наистина в момента на тъпата работа където съм ми въртят недоизпипани  интриги и номера едни змии ( мишоци по-скоро)  :012: :012: , та може в тази връзка да съм ги сънувала .
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #243 -: Март 02, 2014, 12:14:51 pm »
Акрукс, аз за това ли тази нощ те сънувах.  :57:
В съня ми беше участничка в биг брадър и беше подбрала всички съквартиранти със скандали. Имаше руса коса и леко почервеняло (от гняв сигурно) лице. :85: :85: Аз те гледах по телевизията и се чудех как пишеш коментари във форума като участваш в биг брадър.  :85: :85: :85:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #244 -: Март 02, 2014, 06:04:58 pm »
Ще направиш голямо шоу там с Луната си в овен.  :29: :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #245 -: Март 04, 2014, 05:44:58 pm »
Акрукс, тъкмо мислех да пиша, че отново те сънувах този следобяд докато си почивах и отново беше ядосана?!  :017: :-\ ;D

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #246 -: Март 04, 2014, 05:58:46 pm »
Ами, гледай да не станеш ядосана, съня е пресен и да те предупредя.  :57: :57:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #247 -: Март 05, 2014, 08:01:08 am »
Сънувах олимпийските кръгове,но от конци като мартеници и не бяха така подредени а,някаква жена сякаш беше омотана  в тях и аз исках да й помогна да ги подреди. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #248 -: Март 05, 2014, 08:05:34 am »
Сънувам,че с приятелка вървим по шосе-бяхме извън града,и по време на зимен сезон.Изведнъж от нищото дойде едно куче.Изплашихме се,аз взех една пръчка,а то както стоеше и ни гледаше се нахвърли и захапа пръчката.Аз много се ядосах и като го тръшнах на земята го спуках от бой-направо пръчката се счупи. :D :D :D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #249 -: Март 05, 2014, 10:50:10 am »
Сънувах олимпийските кръгове,но от конци като мартеници и не бяха така подредени а,някаква жена сякаш беше омотана  в тях и аз исках да й помогна да ги подреди. ;)
Да не са били кръгове на Ауди  :012:

някой път сънищата са буквални, като вчерашния ми, докато сънувах опасност от обгазяване и замърсяване на въздуха
http://www.blitz.bg/news/article/253802

За жалост-не  :)

По-скоро аз знаех ,че са олимпийски кръгове,а всъщност изглеждаха като раздърпани кълбета .Права си ,при мен много често сънищата са буквални-скучна работа ,но поне са цветни. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #250 -: Март 05, 2014, 11:11:41 am »
Сънувах олимпийските кръгове,но от конци като мартеници и не бяха така подредени а,някаква жена сякаш беше омотана  в тях и аз исках да й помогна да ги подреди. ;)
А ти знаеш ли, че освен България, мисля и Украйна имат мартенички. Бяло-мир няма, само-червено. И на мен ми се вижда, че може да си им състрадала на украинците. Вероятно е да се лее кръв-а ,вкарах филм тука и аз. Но звучи логично
Проверих-Молдова е, но тя граничи с Украйна./още гърци и румънци зачитат обичая/
« Последна редакция: Март 05, 2014, 11:16:19 am от enigma »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #251 -: Март 05, 2014, 11:51:18 am »
 :72:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #252 -: Март 05, 2014, 04:14:25 pm »
Аз знам единствено само за Румъния,но както казва Акрукс ,там където има български заселници на Балканите се спазва обичая.Гърците трудно биха спазвали езически обичаи . ;)

Енигма,редовно ме пращаш ти мене из някой 'тайнствен коридор" -аз нямам връзка с "космоса". :57:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #253 -: Март 06, 2014, 11:59:14 am »
 :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #254 -: Март 06, 2014, 07:28:03 pm »
Тази нощ отново сънувах как покойната ми майка се завръща в жилището, в което сега живея (наследствено), сякаш нищо не се е случило. Все едно се връща отдалеч след дълъг престой. В такива сънища осъзнавам, че тя вече е починала, но тя сякаш не го знае. Знам, че вече и съпругът й има друг живот, друго семейство и не може да се грижи за нея. И това създава чувство за несигурност, всеки път се чувствам като че ли е дошла да ме гони от къщи, доста неприятно и тегаво усещане. В този сън имаше допълнителен акцент - когато тя дойде, започнах да свалям от ушите си едни наследствени обеци, от нея са ми и са доста скъпи. Тях рядко ги нося и слагам само за по-специални случаи. Досега само веднъж съм я сънувала как идва да си ги иска обратно - първия път беше, когато за малко щях да ги изгубя, беше се повредила закопчалката на едната обеца. В снощния ми сън тя не си ги искаше директно, просто аз сякаш се чувствах длъжна да й върна всичко, което нося след нейната смърт и което преди е било нейно.
« Последна редакция: Март 06, 2014, 07:29:43 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui