Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 644988 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3105 -: Февруари 20, 2017, 11:38:40 am »
Сънувам, че съм бременна. Реших, че ще правя аборт, после започнах да се чудя дали да не го родя и да го дам на една приятелка, която няма деца. А после дали да не си го гледам аз, егати съня!
ами то наближава щъркелите да минават  :012:
иначе бремнност насън е ново начало

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3106 -: Февруари 20, 2017, 07:04:50 pm »
По съновниците за сън с въшки, класиката е да пускаш тото  :72:

Аз пък се събудих от сън, в който бях вързана и периодично ме потапяха цялата в огромен съд с вода.
Изглеждаше като огромен аквариум, само че знаех и изпитвах чувството, че ме давят с цел да кажа/разкрия нещо. И така 3,4,5 пъти.... адско беше и макар и ненаспана, накарах се, да се събудя  :o
Ще ти се наложи да стискаш зъби/ да си траеш, ако и да се изкушаваш да си развържеш езика.
Повишен градус на емоциите- потапянето във вода.
Сънят отразява конфликти.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3107 -: Февруари 20, 2017, 07:06:34 pm »
Сънувам, че съм бременна. Реших, че ще правя аборт, после започнах да се чудя дали да не го родя и да го дам на една приятелка, която няма деца. А после дали да не си го гледам аз, егати съня!
Поемане на отговорности, за които не си съвсем сигурна, че желаеш/двуумиш се- аборт.
Ще кандисаш. :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #3108 -: Февруари 20, 2017, 11:09:58 pm »
На работа-носех един огромен  колкото гардероб муз. инструмент на гръб, ей тъй както права лопата се носи.Едновременно качвах стълби по две. Водеше ни нас всички колеги мъжът на шефката- истинската на работа, той ни е шофьор реално, сега беше духовно лице. Знаех, че отиваме колективно на обред, беседа някаква, за да накаже той пред всички сина си за някакви нарушения, такива бяха условията на времената в съня, хаха. Мъмрене, не повече щеше да бъде, но публично.
И аз си пустосвах наум съдбата моя, но по стълбите срещнах бивш колега, който ми е приятел и той ми каза-нещо за мен, не помня-добра си, или хубава, усетих енергията положителна, добра.....


Вчера , неделя, се събудих в 05:55 защото в съня ми се звънеше на вратата, станах и проверих за всеки случай, през годините много пъти се е случвало. Случва се насън да ме събужда глас, който ме зове по име. После слушам винаги-" Позови меня тихо по имени". :012:
« Последна редакция: Февруари 21, 2017, 12:15:35 am от enigma »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3109 -: Февруари 21, 2017, 05:43:50 pm »
Сънувах, че държа на каишка  огромно черно куче. А другите му се наслаждаваха безопасно отстрани. Чувствах се  горда, защото именно аз бях го укротила.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3110 -: Февруари 21, 2017, 07:58:22 pm »
Сънувах, че държа на каишка  огромно черно куче. А другите му се наслаждаваха безопасно отстрани. Чувствах се  горда, защото именно аз бях го укротила.
Да не би кучето да е някой мъж, вързан на каишка/обвързан с теб, вече?  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3111 -: Февруари 21, 2017, 08:01:16 pm »
На работа-носех един огромен  колкото гардероб муз. инструмент на гръб, ей тъй както права лопата се носи.Едновременно качвах стълби по две. Водеше ни нас всички колеги мъжът на шефката- истинската на работа, той ни е шофьор реално, сега беше духовно лице. Знаех, че отиваме колективно на обред, беседа някаква, за да накаже той пред всички сина си за някакви нарушения, такива бяха условията на времената в съня, хаха. Мъмрене, не повече щеше да бъде, но публично.
И аз си пустосвах наум съдбата моя, но по стълбите срещнах бивш колега, който ми е приятел и той ми каза-нещо за мен, не помня-добра си, или хубава, усетих енергията положителна, добра.....


Вчера , неделя, се събудих в 05:55 защото в съня ми се звънеше на вратата, станах и проверих за всеки случай, през годините много пъти се е случвало. Случва се насън да ме събужда глас, който ме зове по име. После слушам винаги-" Позови меня тихо по имени". :012:
Енигма, колективна работа, в която трябва да наваксваш- вземаш стълбите по две. Очакваш признание или имаш необходимост от такова.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #3112 -: Февруари 21, 2017, 08:37:18 pm »
Енигма, колективна работа, в която трябва да наваксваш- вземаш стълбите по две. Очакваш признание или имаш необходимост от такова.
Уранче, умна ти светкавица си, така е и двете твърдения верни, обаче сатурн ми опозира слънцето, изпоти ми се и дупето, и ще е така още има няма една гАдина време. :57:  :57:Държелива да съм, дано.
Необходимост нямам, но събитията и хората  отвън ми показват, че трябва. Не ща никви стълби и признания, а може би това е проблемът, да
 Да изляза от зоната на комфорта и да захарeсам лъвското ми е проблем, да, и знам, че ти разбираш ;).Водолейко по ми е близък като енергия и разбиране. :)
 
« Последна редакция: Февруари 22, 2017, 02:36:25 pm от enigma »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3113 -: Февруари 26, 2017, 10:39:49 am »
В нощта на затъмнението такива шантави сънища сънувах, направо се чудя дали не съм изперкала.  ;D

Единият ми направи впечатление, чудя се как да тълкувам. Ако се разглежда буквално, хич не ми харесва. Прилича на някакво зануляване.

Сънувах, че съм с покойната ми баба. Четири последователни пъти си губя мобилния телефон /различни апарати/. Последният ми беше особено ценен. Бяхме някъде, оставих го за малко и изчезва, вероятно го открадват. А вътре – всички служебни и лични контакти, губя ги до един и оставам като в небрано лозе.

После бях в нещо като класна стая, а там имаше млада жена – дизайнерка. Поръчах ѝ да ми направи нещо като венец с воал, с много бели цветя.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3114 -: Февруари 26, 2017, 10:48:06 am »
В нощта на затъмнението такива шантави сънища сънувах, направо се чудя дали не съм изперкала.  ;D

Единият ми направи впечатление, чудя се как да тълкувам. Ако се разглежда буквално, хич не ми харесва. Прилича на някакво зануляване.

Сънувах, че съм с покойната ми баба. Четири последователни пъти си губя мобилния телефон /различни апарати/. Последният ми беше особено ценен. Бяхме някъде, оставих го за малко и изчезва, вероятно го открадват. А вътре – всички служебни и лични контакти, губя ги до един и оставам като в небрано лозе.

После бях в нещо като класна стая, а там имаше млада жена – дизайнерка. Поръчах ѝ да ми направи нещо като венец с воал, с много бели цветя.
Oтзад напред: Защо гледаш на брака през призмата на "класната стая"/изпит?  :)
Сънят с баба ти и телефоните може да е свързан с деловата ти дейност. Телефонът е контакт, връзка, комуникация, а баба ти- авторитет. Свържи го с човек, с който имаш делови отношения/проекти и цифрата 4. Може да е брой ангажименти/проекти/договори, които има вероятност да пропуснеш.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3115 -: Февруари 26, 2017, 10:49:15 am »
Числото 4 за нищо не ми говори в деловите ми контакти. Но в личните четвъртият беше най–важен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3116 -: Февруари 26, 2017, 10:51:29 am »
Числото 4 за нищо не ми говори в деловите ми контакти. Но в личните четвъртият беше най–важен.
Ако по този начин чувстваш комуникациите, може и това да значи, а и има връзка с другия сън. :)
Баба ти символизира, за теб, предполагам, авторитет, сигурност, близост, човек- на когото можеш да разчиташ.
« Последна редакция: Февруари 26, 2017, 10:53:41 am от Uran »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #3117 -: Март 04, 2017, 09:18:58 am »
Сънувах змия, неголяма. Бях в стария ни апартамент, видях я, но реших, че ми се е сторило. После обаче пак я видях как се пъхна под едно легло, при което аз изтърчах от стаята и започнах да търся в телефона си как да набера гражданска защита. Като се събудих бях с едно такова усещане, че под мебелите може да изпълзи нещо, много неприятно усещане. :(
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Сънувах...
« Отговор #3118 -: Март 04, 2017, 09:46:18 am »
Не знам от пр.луна в риби ли е или от квадрата на нептун към слънцето ми , но напоследък постоянно сънувам.Тази нощ усетих земетресение след което отидох в някаква голяма къща доста разхвърляна , започнах да е подреждам тъкмо е оправих и седнах и ме връхлетя ураган-буря, вода напираше да влезе в къщата бързо затворих прозорци врати.След няколко минути всичко утихна , а аз тръгнах да се прибирам по един кален път срещнах доста бетстващи хора закъсали с колите си в калта, аз излязох и се озовах на главният асфалтов път и се събудих.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3119 -: Март 04, 2017, 11:15:15 am »
Не знам от пр.луна в риби ли е или от квадрата на нептун към слънцето ми , но напоследък постоянно сънувам.Тази нощ усетих земетресение след което отидох в някаква голяма къща доста разхвърляна , започнах да е подреждам тъкмо е оправих и седнах и ме връхлетя ураган-буря, вода напираше да влезе в къщата бързо затворих прозорци врати.След няколко минути всичко утихна , а аз тръгнах да се прибирам по един кален път срещнах доста бетстващи хора закъсали с колите си в калта, аз излязох и се озовах на главният асфалтов път и се събудих.
Малко домашни "бури"/неуредици, придружени с емоции/сълзи. Отпосле, нещата ще си продължат тихо и кротко.