Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645827 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3165 -: Април 02, 2017, 04:00:47 pm »
Поради лични и роматнични разходки, се оказах на място на служебни събития. Видях си оръдието на труда-инструмент, неприбрано от колегите, по фирмени условия и политика трябваше да е . В действителност сме -голяма фирма, бедно положение. В реалността,  бях в болнични с кашлици, секрети, извикаха ме на работа, отидох, предизборно, да се представят там, важно им е , все пак не умирах, само грип стар хронично  отгледан зимно. Днес чувам, че ще ни отсвирят звеното скоро, прекрасно. Аз не инициирам промени, а трябва, може би е за добро, сто про е така. :012:
Ако правилно съм разбрала, въпреки болестта си работила /инструментът не е бил прибран т.е.- колегите не са те пощадили. :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Сънувах...
« Отговор #3166 -: Април 06, 2017, 05:52:59 pm »
Здравейте! Днес цял ден ми е гадно заради снощния ми сън и се сетих,че има такава тема.
Сънувах, че имаме бебе с мой бивш - единствения, който съм обичала всъщност. Много му се радвахме, гушкахме и ми помагаше да го сложа да спи. Изпитвах голямо умиление да ги гледам двамата и му казвах, че страшно го обичам въпреки всичко...

Всъщност ми е бивш отдавна, а аз често съм сънувала, че му казвам, че го обичам. Но това и с бебето....не знам как да си го обясня, ясно, че е на психическа основа, но може ли някой да помогне с тълкуване?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3167 -: Април 06, 2017, 06:00:41 pm »
Всъщност ми е бивш отдавна, а аз често съм сънувала, че му казвам, че го обичам. Но това и с бебето....не знам как да си го обясня, ясно, че е на психическа основа, но може ли някой да помогне с тълкуване?

Според мен ти е проективен сънят, изпълнен с нереализирани копнежи, очаквания...

В някои стандартни съновници пише, че да сънуваш бебе е знак за грижи, неприятности. Но аз не разчитам на такива тълкувания. Повече залагам на психология и интуиция. Зависи и в какъв контекст го сънуваш, с какви чувства и емоции си била изпълнена в съня, особено гледайки детето.

Ако този бивш наистина ти е /бил/ голяма тръпка, бебето може да е символ за това, че вътрешно /подсъзнателно/ би искала да започнете на чисто, отначало. И вероятно съжаляваш за някогашната раздяла, измъчваш се. Може и да са ти минавали мисли за това какво би било, ако не се бяхте разделили. Символично представено, бебето е "плод" на вашите отношения, независимо в какво се изразява – може да не е буквално дете/деца, а създаване на нещо съвместно.





« Последна редакция: Април 06, 2017, 06:03:02 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3168 -: Април 06, 2017, 09:11:29 pm »
Здравейте! Днес цял ден ми е гадно заради снощния ми сън и се сетих,че има такава тема.
Сънувах, че имаме бебе с мой бивш - единствения, който съм обичала всъщност. Много му се радвахме, гушкахме и ми помагаше да го сложа да спи. Изпитвах голямо умиление да ги гледам двамата и му казвах, че страшно го обичам въпреки всичко...

Всъщност ми е бивш отдавна, а аз често съм сънувала, че му казвам, че го обичам. Но това и с бебето....не знам как да си го обясня, ясно, че е на психическа основа, но може ли някой да помогне с тълкуване?

Може би е време да приспиш чувствата към бившия.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3169 -: Април 08, 2017, 08:33:03 am »
Сънувах, че съм започнала работа в медицински екип. Гледах дрехите, които предстоеше да получа - бяха зелени, и си казах "нямам търпение да ми ги дадат".
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Сънувах...
« Отговор #3170 -: Април 08, 2017, 12:34:50 pm »
Сънувах, че се намирам на операционна маса, без да съм го желал /не успях да обясня на хирурга това/. Направиха ми три малки дупки под дясното подребрие без упойка.
Ужасяващото беше, че беше абсолютно реален - чувах имената и виждах лицата на лекарите съвсем ясно.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3171 -: Април 08, 2017, 01:32:59 pm »
Е, Санти, поне си видял лицата на лекари, а не на извънземни.  ;D :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Сънувах...
« Отговор #3172 -: Април 09, 2017, 07:10:30 pm »
Lilla, Uran,
благодаря :) То че е време да го преодолея и че се измъчвам - така е. Скоро имаше РД и явно си посъживих спомените и емоциите...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3173 -: Април 09, 2017, 10:27:56 pm »
Сънувах, че се намирам на операционна маса, без да съм го желал /не успях да обясня на хирурга това/. Направиха ми три малки дупки под дясното подребрие без упойка.
Ужасяващото беше, че беше абсолютно реален - чувах имената и виждах лицата на лекарите съвсем ясно.
Предстои ли ти атестация, оценяване, нещо, което би могло да доведе до критика към теб?
Друга възможност- да бъдеш включен в дейност, която не е по вкуса ти.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3174 -: Април 09, 2017, 10:29:36 pm »
Сънувах, че съм започнала работа в медицински екип. Гледах дрехите, които предстоеше да получа - бяха зелени, и си казах "нямам търпение да ми ги дадат".
А, предстои ли ти смяна на работното място?
Помисли защо подсъзнанието е решило да те постави в среда на лекари. :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3175 -: Април 10, 2017, 12:25:49 pm »
А, предстои ли ти смяна на работното място?
Помисли защо подсъзнанието е решило да те постави в среда на лекари. :)

Не ми предстои смяна.  Според мен,  защото се нуждая от почивка. 
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3176 -: Април 10, 2017, 08:27:06 pm »
Не ми предстои смяна.  Според мен,  защото се нуждая от почивка.
По- скоро подобряване/лекуване в работата/екипа. :017:

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Сънувах...
« Отговор #3177 -: Април 10, 2017, 08:42:46 pm »
Предстои ли ти атестация, оценяване, нещо, което би могло да доведе до критика към теб?
Друга възможност- да бъдеш включен в дейност, която не е по вкуса ти.

1. НЕ
2. Възможно е при моята динамична среда  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3178 -: Април 11, 2017, 06:10:04 pm »
По- скоро подобряване/лекуване в работата/екипа. :017:

Аааа, точно така!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Сънувах...
« Отговор #3179 -: Април 13, 2017, 10:08:47 pm »
Ужасен сън! :o

Сънувах близка моя приятелка, която ми казва, а аз в същото време виждам, че поради нещо здравословно се е наложило да се реши и да й отрежат и двете ходила.
Приплъзвайки се на леглото, видях обутите й в дънки иначе стройни крака, но от глезена надолу нямаше нищо  :o
Не беше зловещо и не беше грозно  - костта накрая се стесняваше, беше заоблена и облечена в кожа  - без помен от хирургична интервенция.
А, тя ми го разказа нормално - без паника, скръб и тревога.
?!??