Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646265 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3270 -: Юни 11, 2017, 01:17:26 pm »
Uran, какво би казала за съня на майка ми?  ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3271 -: Юни 11, 2017, 02:20:55 pm »
ББ явно е някакъв събирателен образ, но при всеки е различна символиката. И аз го сънувам в странни ситуации, които донякъде отразяват моите душевни вълнения, без да има каквато и да било логическа връзка с този колоритен образ. Лично за себе си съм намерила психологическо обяснение. Понеже е прието да се мисли, че Б. може всичко, вероятно подсъзнанието ми "облича" липсващата мъжка опора в тази обвивка, просто е разпознаваем за съзнанието ми.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3272 -: Юни 11, 2017, 03:55:58 pm »
Майка ми каза, че тази нощ е сънувала как при нея идва Бойко Борисов (без майтап!) и как ѝ иска една кофичка с лютеница. Тя му казала, че е на много високо място и няма как да я достигне. Той влязъл да търси кофичката в гаража ни и тук някъде майка ми се събудила.  :012: :lol_hitting: :lol_hitting:
Какво въобще може да показва този сън? По принцип в съновниците пише, че ако сънуваш Бойко Борисов, значи те чака дълъг път по магистрала, но едва ли е това.
Майка ти приема ли го като авторитет и, образно казано- спасител?
Ако е така то тя има необходимост от помощ/подкрепа.
Необходимост от ходатайство?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3273 -: Юни 11, 2017, 04:13:19 pm »
Майка ти приема ли го като авторитет и, образно казано- спасител?
Не, напротив.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3274 -: Юни 11, 2017, 04:37:58 pm »
Не, напротив.
Но, със сигурност, символизира властта и това, което е високо за нея.
Има необходимост от контакт с по- високи нива в йерархията.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3275 -: Юни 11, 2017, 04:47:15 pm »
Ясно. Благодаря много, Uran!

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Сънувах...
« Отговор #3276 -: Юни 11, 2017, 07:39:01 pm »
Akruks ще се поинтересувам за това което казваш. Живея в село. Преди години прочетох книга за историята му. Там много добре си спомням, беше споменато че през робството, турците не смеели да замръкват и не нощували в селото. Имали страх, но не помня вече от какво. Трябва пак да потърся.
Lilla Много е интересна темата за генетична памет. Намерих някои неща в интернет. Ще почета.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3277 -: Юни 11, 2017, 07:45:57 pm »
Lilla Много е интересна темата за генетична памет. Намерих някои неща в интернет. Ще почета.

И при мен се проявява, сънувам фрагменти от Втората световна война. Как нахлуват немски войници, как се крием от тях, сънувам бойни действия. Дядо ми е ветеран от войната, баба ми е била в плен в Германия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3278 -: Юни 12, 2017, 08:18:42 am »
Сънувах много странни сънища.
В първият сън обектът, в който работя, се намираше на нашата улица, но от другата страна, малко по-встрани. Излязох някъде отвън, за да връзвам някакви вестници (вече не помня точно), обаче когато реших да се върна, работното ми място го нямаше, а там имаше два големи рояла. Едно момиче тъкмо беше седнало там пред единия и започваше да свири. Попитах баща ми, който беше в гаража, дали не знае какво е станало, но не знаеше. Тук някъде се събудих. Не знам защо, за този сън си помислих да не би да показва някаква кражба или нещо такова, което може да се случи на работата ми, някой да ме измами по някакъв начин.  ???
По-късно пък сънувах друг сън - как в кухнята ни имаше легло на мястото на хладилника и аз пожелах да легна там. Беше ми много удобно и не ми се ставаше, събудих се даже малко късно. Брат ми обаче не беше спал в леглото си, а в моето. Майка ми дойде при мен и ми каза, че ще ми направи шоколадова торта (или нещо такова), за да отпразнуваме някаква моя 20-годишнина.  :017: За този сън пък нямам никаква идея какво показва.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3279 -: Юни 12, 2017, 01:33:53 pm »
Akruks ще се поинтересувам за това което казваш. Живея в село. Преди години прочетох книга за историята му. Там много добре си спомням, беше споменато че през робството, турците не смеели да замръкват и не нощували в селото. Имали страх, но не помня вече от какво. Трябва пак да потърся.
Гледала ли си сериала "Медиум"? Там даваха, че понякога, когато някой почине насилствено, душата му след 40 дни не преминава в отвъдното, а остава на земята, а медиумите се свързват с нея, било насън или наяве.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3280 -: Юни 16, 2017, 08:32:06 am »
Сънувах как трябва да свиря пред други хора, обаче ненадейно клавишите станаха по-тесни, а октавите - по-лесни за достигане.

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Сънувах...
« Отговор #3281 -: Юни 17, 2017, 08:49:34 am »
Гледала ли си сериала "Медиум"? Там даваха, че понякога, когато някой почине насилствено, душата му след 40 дни не преминава в отвъдното, а остава на земята, а медиумите се свързват с нея, било насън или наяве.
Да си призная не гледам такива филми и сериали. Страх ме е от мъртви хора. Казвали са ми, да се страхувам от живите. Те могат да ти навредят. Починалите не могат да ти направят нищо. Това като вметка. Все пак ще погледна сериала, ако не е толкова фрапантен за мен.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3282 -: Юни 18, 2017, 08:15:40 pm »
Сънувах как трябва да свиря пред други хора, обаче ненадейно клавишите станаха по-тесни, а октавите - по-лесни за достигане.
Реален страх от провал/грешки?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3283 -: Юни 18, 2017, 09:15:32 pm »
Реален страх от провал/грешки?
Възможно е, нали ми предстоеше участие в концерт.
Уран, извинявай, какво би казала за другите ми два съня (малко по-нагоре в мненията са)?

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3284 -: Юни 21, 2017, 10:24:37 pm »
Здравейте как ще разтълкувате сън в който стоиш с твой добър приятел на маса отрупана с храна а той плаче .Сънят не е  мой питам само?