Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645936 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3285 -: Юни 24, 2017, 11:39:18 am »
Здравейте как ще разтълкувате сън в който стоиш с твой добър приятел на маса отрупана с храна а той плаче .Сънят не е  мой питам само?
Харчи ли неразумно пари/ресурси?

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3286 -: Юни 25, 2017, 11:09:39 pm »
Да да уран но пък и изкарва добри пари.А аз сънувах,  че участвам в някаква игра и някой от радиото ме пита как е вашето сръбско име? Аз казвам че нямам сръбско име и изведнъж се сещам ааа Маджеска (това е една марка обувки които имам)просто ми прозвуча сръбско и го казах за да спечеля играта....  ::)

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Сънувах...
« Отговор #3287 -: Юни 26, 2017, 09:15:33 am »
Сънувах конкретна дата -  27.12.1985 г. В съновника - да обърнем внимание на тази така, ще се случи нещо важно, но това ако е предстояща. Родена съм две години и няколко месеца след тази дата. Баба ми почина 27.12., но годината е различна 1998, ако трябва да  търся поне някаква връзка. В гугъл открих, че точно на 27.12.1985 на летищата и в Рим и във Виена е имало терористични атаки в рамките на няколко минути от араби. 23 жертви и 139 ранени.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3288 -: Юни 28, 2017, 03:01:26 pm »
Сънувах един бял гълъб, че дойде при мен и аз започнах да се грижа за него - да го завивам с някаква бяла салфетка като одеялце :o и т.н. Майка ми беше наоколо и ме питаше как е гълъбчето и да гледам да му е добре.
« Последна редакция: Юни 28, 2017, 05:43:18 pm от Bobolina »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3289 -: Юни 28, 2017, 10:05:45 pm »
Според мен белият гълъб в съня е добър символ и може да символизира някаква добра новина.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #3290 -: Юни 28, 2017, 10:39:39 pm »
Светия дух е слязъл към теб. Благословия. Някой евангелист да се включи-ако има  :012:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3291 -: Юни 28, 2017, 11:08:38 pm »
Светия дух е слязъл към теб. Благословия. Някой евангелист да се включи-ако има  :012:

Ти може майтап да си правиш, но вярно пишеше в един съновник, че е символ на Светия дух. Не знам. Да видим Уранчето какво ще каже. :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #3292 -: Юни 28, 2017, 11:32:56 pm »
Ами чакай си уранчето тогава-много здраве имаш от мен, арменският поп и светият дух-светата троица, за ленивия подход и чакането на готови рецепти и неглижирането на моя прочит -успех пятелко ,чакай си мaтериалистично обяснение . Не ,не се шегувам, само в клипа за галина бланка готвят кокоша супа.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3293 -: Юни 28, 2017, 11:45:23 pm »
Ами чакай си уранчето тогава-много здраве имаш от мен, арменският поп и светият дух-светата троица, за ленивия подход и чакането на готови рецепти и неглижирането на моя прочит -успех пятелко ,чакай си мaтериалистично обяснение . Не ,не се шегувам, само в клипа за галина бланка готвят кокоша супа.

Хаха... еййй, ама много докачлив народ имало тук. ;D Няма неглижиране към теб, само дълбока благодарност за включването :58: . Каква ти рецепта да чакам, пилешко избягвам, имало много хормони, а моите вече са разбъркани. ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3294 -: Юни 29, 2017, 06:45:19 pm »
Ти може майтап да си правиш, но вярно пишеше в един съновник, че е символ на Светия дух.
то в съновника е дошло от евангелското твърдение, че Святия дух се спуснал под формата на бял гълъб над Исус, когато Йоан го е кръщавал в река Йордан

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3295 -: Юни 30, 2017, 06:18:06 pm »
Сънувах един бял гълъб, че дойде при мен и аз започнах да се грижа за него - да го завивам с някаква бяла салфетка като одеялце :o и т.н. Майка ми беше наоколо и ме питаше как е гълъбчето и да гледам да му е добре.
Бебе?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3296 -: Юни 30, 2017, 08:05:44 pm »
Бебе?

Ха. Не планирам забременяване до месец-два-три поне. Иначе наистина проверявам дали всичко е ок с хормоните, имащи отношение към забременяването. Това ли да отразява сънят? 

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3297 -: Юни 30, 2017, 10:01:34 pm »
Ха. Не планирам забременяване до месец-два-три поне. Иначе наистина проверявам дали всичко е ок с хормоните, имащи отношение към забременяването. Това ли да отразява сънят?
Da.  :)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3298 -: Юли 05, 2017, 02:10:47 pm »
Сънувах, че ям мед, сложен в кисело мляко. Обаче когато го опитах, казах "ааа, това не е мед, това е петмез". Беше някак по-твърдо при дъвчене и ми се лепеше по зъбите, но не беше неприятно. Не бих обърнала внимание на такъв сън, ако не бяха 2 неща. Първо, мед употребявам много рядко, поне от половин година не съм докосвала, твърде ми е сладък. И второ, аз петмез като дума съм чувала, но абсолютно никога не съм го опитвала, дори не бях сигурна какво е точно и трябваше да го търся в гугъл, за да проверя дали наистина това в съня е било петмез.

Не знам дали има връзка с първото, но сънят имаше и втора част, в която гледах на сцена певици в доста напреднала възраст и много известни, нямам спомен за стила на изпълненията им, само за присъствието им. Бях на първи ред в залата и като че имах отношение към организацията на концерта.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3299 -: Юли 05, 2017, 03:29:18 pm »
В един битов ресторант до нас, където през годините се изредиха пайнерки да пеят, а аз съм посетила само веднъж и си поръчах десерт с името на заведението- оказа се цедено кисело мляко със стафиди и нуга, първоначално бях взела ивичките нуга за мед, както ти в съня си  :) беше вкусен десерт и си заслужаваше 4-те лева, които за тогава си бяха пари