Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645254 пъти)

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3300 -: Юли 10, 2017, 12:25:19 pm »
Здравейте .Сънувам че сме на някаква опашка нещо като олинклузив с мъжа ми и всеки си взема хляб уж нямаше а той се взе 3 филии от тези дългите ,а когато дойде моят ред имаше само малки филиики и то последните 3.Той има проблеми на работа дали нещо с това не е свързано ?Притеснява се от уволнение

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Сънувах...
« Отговор #3301 -: Юли 12, 2017, 08:50:02 pm »
Здравейте,
Сънувах, че кърмя бебе моето бебе, но не това дете което имам....беше много малко и се опитвах да се завъртя в някаква поза за да мога по-добре да го кърмя ::)
Потърсих тълкувания....пишат грижи и болести.
То при транзита на Сатурн върху Слънце в 5 дом какво ли друго да очаквам...
Някой има ли идея?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3302 -: Юли 14, 2017, 04:37:20 pm »
Здравейте .Сънувам че сме на някаква опашка нещо като олинклузив с мъжа ми и всеки си взема хляб уж нямаше а той се взе 3 филии от тези дългите ,а когато дойде моят ред имаше само малки филиики и то последните 3.Той има проблеми на работа дали нещо с това не е свързано ?Притеснява се от уволнение
Ядеш ли филия хляб в съня си, значи ще пестиш или бавно и продължително ще се радваш на придобивките си.

Съновник - Старите баби
ХЛЯБ - богатство. Ядеш ли хляб - радост в семейството, успех в службата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3303 -: Юли 14, 2017, 04:39:34 pm »
Здравейте,
Сънувах, че кърмя бебе моето бебе, но не това дете което имам....беше много малко и се опитвах да се завъртя в някаква поза за да мога по-добре да го кърмя ::)
Потърсих тълкувания....пишат грижи и болести.
То при транзита на Сатурн върху Слънце в 5 дом какво ли друго да очаквам...
Някой има ли идея?
Нов български съновник: КЪРМАЧЕ в съня е добър знак. Сънят вещае благоприятна промяна, радост и щастие. Ще имаш успех в любовта.



Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3304 -: Юли 14, 2017, 07:57:55 pm »
Здравейте,
Сънувах, че кърмя бебе моето бебе, но не това дете което имам....беше много малко и се опитвах да се завъртя в някаква поза за да мога по-добре да го кърмя ::)
Потърсих тълкувания....пишат грижи и болести.
То при транзита на Сатурн върху Слънце в 5 дом какво ли друго да очаквам...
Някой има ли идея?
Опитай се да свържеш съня с нещо, което изисква твоето внимание, за да се разшири/увеличи/порасне.
Предполагам, че цялото ти внимание и емоции са свързани с детето и това е добре, но вероятно си загърбила и нещо друго- работа/образование/бизнес/проект някакъв/отношения, което/които изискват гъвкавост/планиране (в съня си търсила удобна поза), за да се захранят/развият.
Бебето и кърменето са метафора. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3305 -: Юли 14, 2017, 07:59:58 pm »
Здравейте .Сънувам че сме на някаква опашка нещо като олинклузив с мъжа ми и всеки си взема хляб уж нямаше а той се взе 3 филии от тези дългите ,а когато дойде моят ред имаше само малки филиики и то последните 3.Той има проблеми на работа дали нещо с това не е свързано ?Притеснява се от уволнение
Да, има. Страхуваш се, че ако бъде съкратен, ще трябва да се задоволяваш с "малките филии".
п.п.Считаш ли го за егоист?  :)

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3306 -: Юли 14, 2017, 10:25:26 pm »
Благодаря ви за тълкуването ,и да смятам го за егоист.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #3307 -: Юли 15, 2017, 10:46:46 am »
Благодаря ви за тълкуването ,и да смятам го за егоист.
:)

Да не би да е Овен... :) Везни? :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3308 -: Юли 15, 2017, 03:18:05 pm »
:)

Да не би да е Овен... :) Везни? :)
Егоисти има от всеки слънчев знак на зодиака, не се излагай!

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #3309 -: Юли 15, 2017, 05:56:48 pm »
Егоисти има от всеки слънчев знак на зодиака, не се излагай!

Звучиш като човек,който не е пострадал от Овен! Везни също!

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #3310 -: Юли 15, 2017, 10:25:41 pm »
Али–Лун, нали съм Везни, да не искаш да кажеш, че съм егоист?
 :-\

 :)

Вярно... Ти беше Везни... :) Ами... Вие сте полярни знаци,тъй че... :)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3311 -: Юли 16, 2017, 01:36:37 pm »
Сънувах някакво малко жабче, че пропълзя през прозореца. Взех спрей да го пръскам да го убивам :-X , пръснах срещу него и размерът му се увеличи съществено. Пръснах още един път - стана направо гигант. Стреснах се и започнах да мисля за отстъпление, дали да излизам от стаята. ;D

После сънувах и някакви хубави неща, че с тази жабешка история... В съновниците всякакви глупости пише - фалш, измама, дори нежелана бременност. :85:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3312 -: Юли 16, 2017, 08:01:29 pm »
Сънувах някакво малко жабче, че пропълзя през прозореца. Взех спрей да го пръскам да го убивам :-X , пръснах срещу него и размерът му се увеличи съществено. Пръснах още един път - стана направо гигант. Стреснах се и започнах да мисля за отстъпление, дали да излизам от стаята. ;D

После сънувах и някакви хубави неща, че с тази жабешка история... В съновниците всякакви глупости пише - фалш, измама, дори нежелана бременност. :85:
Това- с бременността не е за пренебрегване.
Има тестове за бременност с жаби. Спреят, който си използвала в съня, може да символизира противозачатъчни средства.
Ако си имала някакви опасения в тази посока, сънят е просто тяхна проекция.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3313 -: Юли 16, 2017, 09:07:31 pm »
Това- с бременността не е за пренебрегване.
Има тестове за бременност с жаби. Спреят, който си използвала в съня, може да символизира противозачатъчни средства.
Ако си имала някакви опасения в тази посока, сънят е просто тяхна проекция.
:-\ Ехааа... Преди бял гълъб, сега това. Към този момент поведението ми е било разумно, но има(ше) вероятност в следващите дни да подходя и рисково. Не съм го обмисляла, може би сънят е предупреждение. Имам вече няколко предсказателни сънища за въпросния мъж, много ми е кармичен. Сега се замислям, че май върви и някаква синхроничност. С Таро карти за него и мен все и Императрицата ми излиза в някаква комбинация. Трябва да погледна отново и астрологично как са нещата.

Благодаря ти много за тълкуването!  :58:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3314 -: Юли 20, 2017, 07:35:14 pm »
Сънуване по Илинден:
- пиене на студена вода от чешма в двор на къща;
- цъфнали лалета на цветна леха и още една цветна леха, в която има цветя в концентрични кръгове, а в средата цъфти едно лале, но то е на разстояние от другите в кръга;
- ядене на сладки зрели кайсии.
Всичко се случва в двора на къща от детството.