Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645180 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3330 -: Август 13, 2017, 10:51:46 am »
Тази нощ сънувам малко бяло пухкаво зайче, хранех го и обяснявах на моя близка, че вместо да взимам котка като другите, зайче ще гледам. :) Също почиствах една къща - с метла (! :o , това във време на роботизирана прахосмукачка ми е много странно :012:). После с една приятелка щяхме да излизаме на някакво събитие, преобличах се, а тя като взе да се пръска с огромни количества парфюм... :) казах й, че парфюмът е хубав, но в това количество му се променя ароматът и се усеща мн. зле.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3331 -: Август 13, 2017, 02:43:04 pm »
Тази нощ сънувам малко бяло пухкаво зайче, хранех го и обяснявах на моя близка, че вместо да взимам котка като другите, зайче ще гледам. :) Също почиствах една къща - с метла (! :o , това във време на роботизирана прахосмукачка ми е много странно :012:). После с една приятелка щяхме да излизаме на някакво събитие, преобличах се, а тя като взе да се пръска с огромни количества парфюм... :) казах й, че парфюмът е хубав, но в това количество му се променя ароматът и се усеща мн. зле.
Зайчето ака дарадонки, които миришат, котките поне си заравят акото в котешката тоалетна и се почистват старателно, но пък драскат- на мен котката навремето ми съсипа на два стола краката да си чеше ноктите в тях. Парфюмът е на хубаво, имала съм сънища, в които буквално съм усещала аромати.
 От съновника: Ако насън храните заек, скоро ще се омъжите за голямата си любов.  :)
Ако усетиш миризма на парфюм, чакат те приятни емоции. Ако видиш друг да се парфюмира, знай, че крият нещо от тебе.
Ако не си семеен и метеш насън, в скоро време ти предстои сватба;  :012:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3332 -: Август 13, 2017, 03:02:12 pm »
Зайчето ака дарадонки, които миришат, котките поне си заравят акото в котешката тоалетна и се почистват старателно, но пък драскат- на мен котката навремето ми съсипа на два стола краката да си чеше ноктите в тях. Парфюмът е на хубаво, имала съм сънища, в които буквално съм усещала аромати.
 От съновника: Ако насън храните заек, скоро ще се омъжите за голямата си любов.  :)
Ако усетиш миризма на парфюм, чакат те приятни емоции. Ако видиш друг да се парфюмира, знай, че крият нещо от тебе.
Ако не си семеен и метеш насън, в скоро време ти предстои сватба;  :012:
:043: Акрукс, добре го насоли зайчето... Като дете съм виждала зайчета, нямам смръдливи спомени, сигурно след изчистване са ни давали да ги погалим. Само ушите не ни даваха да пипаме, че лесно им ставали рани и после умирали. :(

Ти по този сън направо си ме омъжи. :012: Аз все се пазя ли пазя, но като гледам как се сплитат нещата около мен... ;) Иначе си ми харесва още за "какичка" да минавам. :) А астрологичната картина: прогресивната Венера върху нат. Луна, тр. Плутон върху нат. Слънце, Юпитер транзитира през 7ми дом. :017: И други неща имаше.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3333 -: Август 13, 2017, 06:21:29 pm »
Само ушите не ни даваха да пипаме, че лесно им ставали рани и после умирали. :(
Ами как по разни филми хващат често зайците за ушите?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3334 -: Август 13, 2017, 07:20:48 pm »
Ами как по разни филми хващат често зайците за ушите?
Нямам идея. Дали пък не зависи от породата. Но на нас ни беше забранено, понеже им се разранявали ушите. Няколко зайчета бяха загинали така.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3335 -: Август 14, 2017, 06:44:50 am »
Сънувах как в лявото ми рамо, близо до врата, имам два забити пирона, единият от които успях да извадя лесно, но другият остана забит и въпреки, че помолих майка ми да го извади, тя не посмя и го остави така. Какво според вас означава това? Пак ли показва някаква неприятност, както преди, когато сънувах тумора?  ???  ??? ???
В нета за пирони казва, че показват финансови неприятности, но няма описана точно ситуацията, която сънувах.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Сънувах...
« Отговор #3336 -: Август 14, 2017, 06:56:36 pm »
Ами как по разни филми хващат често зайците за ушите?
Точно за ушите се хващат, имат много крехки и чувствителни гръбнаци и други захвати крият риск от счупването им.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3337 -: Август 14, 2017, 07:25:41 pm »
Точно за ушите се хващат, имат много крехки и чувствителни гръбнаци и други захвати крият риск от счупването им.
:-\ Не знам какъв е бил нашият случай тогава. Дали заради порода, дали заради конкретна болест. :017: Но такива ни бяха указанията, никакви уши, а те са такива изкусителни... ;D 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3338 -: Август 14, 2017, 07:43:39 pm »
Не знам какъв е бил нашият случай тогава. Дали заради порода, дали заради конкретна болест. :017: Но такива ни бяха указанията, никакви уши, а те са такива изкусителни... ;D
Да, правилно са ви казали, мъжът ми на младини се занимаваше професионално с развъждане на зайци, някаква италианска порода бяха майки-зайки, но имаше същите указания от ветеринаря да не се хващат за ушите.
За ушите носеше зайците комшия-авджия, висяха на колана му отстреляни  :)

https://www.agro-consultant.net/zhivotnovadstvo/zaicevadstvo/12012-nachint-na-khvaschaneto-i-nosene-na-zaeka-zhivotnovdstvo.html#axzz4pkTf98a1

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3339 -: Август 14, 2017, 09:24:05 pm »
А какво ти се е случило след съня с тумора?
Точно тогава ме обвиниха, че на работата съм откраднал мобилния телефон на едно момиче и във 2 РПУ ме викаха на разпит и ме заплашваха да си "призная", иначе щели да ме арестуват.
Сегашният сън как да го разтълкувам - не знам. Засега не виждам проявление, но знае ли се...

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3340 -: Август 18, 2017, 07:06:45 am »
Сънувах, че си избирам бельо - колебаех се между секси прашки и бикини.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3341 -: Август 19, 2017, 06:54:08 am »
Сънувах как ми забиват в дясната ръка игла от инжекция точно по начин, по който се забива инжекция.  :-X

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3342 -: Август 19, 2017, 07:16:40 pm »
Сънувах, че си избирам бельо - колебаех се между секси прашки и бикини.
Налага ли ти се да си пестелива?
Добра оценка на работното място?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3343 -: Август 19, 2017, 07:24:19 pm »
Сънувах как ми забиват в дясната ръка игла от инжекция точно по начин, по който се забива инжекция.  :-X
Проблеми в междуличностните отношения?
/с дясната ръка се здрависваме/
Възможно е и в работата.
Заболя ли те или обратно- почувства облекчение?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3344 -: Август 19, 2017, 07:36:22 pm »
Проблеми в междуличностните отношения?
/с дясната ръка се здрависваме/
Възможно е и в работата.
Заболя ли те или обратно- почувства облекчение?
Да, имам такива проблеми, но не помня дали ме заболя или обратното.

Uran, какво ще кажеш за по-горния ми сън със забите в рамото ми пирони. Какво показват според теб?