Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 624888 пъти)

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Сънувах...
« Отговор #270 -: Март 11, 2014, 10:20:51 am »
Снощи сънувах, че с един приятел (който ми е близък) цяла вечер се гушкаме и днес разбирам че заминава да живее в Англия  :o

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #271 -: Март 16, 2014, 12:51:34 pm »
Сънувах пак някакви епопейни дивотии. Качвам се в някакъв автобус от мястото, където живея, но от разклона, където принципно се хващат междуградските автобуси. И този автобус е много претъпкан. Обръщам се назад и виждам една позната, с която служебно се познаваме, и тя се интересува от окултно, но различното при нея е, че си има точно определена система на вярвания, езическа и заедно с един друг познат правят тракийски ритуали. Обърнах се и я видях да говори с някакво друго момиче и после се обърнах на другата страна. И се чудех да я поздравя ли, да не я ли поздравя и наяй-накрая все пак я поздравих. И тя ми вика - ама ти чак сега ли ме виждаш - беше полегнала върху другата си позната и тона й беше сърдит даже. И аз някакво оправдание измислих и тя живна и реши да ме вземе на някакво място, на което ще правят някакъв ритуал. Отиваме на една нива, пълна със слънчогледи, ама толкова високи, по-високи от нас самите. Гледам отпред другият ми познат, за който споменах, пред някакъв гроб, явно е починал баща му в съня ми или нещо такова. Обаче не е заровен на дълбоко място този човек, защото след малко познатият ми му извади главата - неенен не откъсната, но просто изрови я из пръстта, и в съня ми се оказва, че имат някакъв такъв ритуал за мъртъвците, че първите дни няколко пъти ги изкопават, за да ги почетат.  :57:
Изведнъж някъде от задните редици се чува - ти какво правиш тука, ти кой си??? И аз съм на предните и единственото, което разбирам, е, че е дошъл чужд човек на това място, не знам как е попаднал и този чужд човек ще докладва деянието, което моят познат е извършил с трупа и наказанието по НК било 6 години лишаване от свобода. Не знам дали това е правилната квалификация, трябва да проверя.  :012: :012:
Измъкнахме се някак, това помня, не знам как, без да трябва да лежи икойо 6 години лишен от свобода и отидохме в квартирата на моята позната. Разхождахме се из някакъв непознат град, после не знам какво стана, не помня. Май все пак се върнах в къши.  :012: :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #272 -: Март 16, 2014, 01:51:20 pm »
 :85: :85:
Аз пък сънувах, че се изгубвам и срещам бившия президент - Георги Първанов, който ме опъти до мястото, което желаех да стигна ...  :57: Пътят беше стръмен, а времето много горещо и някакви цигани ровеха покрай пътя за въглища ...  :012:

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Сънувах...
« Отговор #273 -: Март 16, 2014, 08:35:30 pm »
На сестричката ми много й се сбъдват сънищата, както казва тя може да сънувам 3 4 пъти в годината , но се сбъдват. В четвъртък е сънувала,че един нейн приятел нещо лошо му се случва и на другия ден момчето го блъска кола и почива... друг случай е баба ми, като почина и тя я сънува, че й говори и я пита "Защо Весо (вуйчо ми) не спи вкъщи" при което после се оказа,че той не спи в апартамента наистина има и други случки ама тези са най - шокиращи, а сестричката ми е само на 16 години  :o :o

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #274 -: Март 17, 2014, 01:47:09 pm »
:85: :85:
Аз пък сънувах, че се изгубвам и срещам бившия президент - Георги Първанов, който ме опъти до мястото, което желаех да стигна ...  :57: Пътят беше стръмен, а времето много горещо и някакви цигани ровеха покрай пътя за въглища ...  :012:
може да е показателен сън, например да се регистрираш в новата му партия АБВ и да тръгнеш да събираш гласове сред циганите  :57:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #275 -: Март 17, 2014, 01:53:04 pm »
Изобщо не си спомням какво сънувах, но като се събудих ми се беше запечатало в съзнанието числото 43 и името Красимир Енчев  :017: :017: :017:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #276 -: Март 19, 2014, 03:26:57 pm »
Тая нощ беше нещо страшно със сънищата ми.  :-\ :-\ И все гадни кошмари ...

Първо сънувах, че една злобна учителка ми пише 2-ка, а мен толко ми се спеше, че ме мързеше да се заяжам, а една от класа ми започна да я псува и да и държи сметка (тя е много възпитано и добро момиче  :-\ ). След това учителката напусна разгневено стаята, а момичето се разплака и я успокоявахме ...
Преди няколко дни си купих книга от нета и сънувах, че майка ми звъни да ми каже, че след като съм купил тази книга е била длъжна тя да купи още 10 и да залати още 100 лева ... И нея трябваше да я успокоявам. Казах това е телефонно изнудване, не им обръщай внимание на тези.  :57:
Имах и още два съня, в които се карах с различни хора ... Май, много спах днес.  :57:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #277 -: Март 20, 2014, 09:52:05 pm »
Имах сън и дежа ву в едно-нощ с мъж Скорпион ,подаряваше ми кожени палта,но аз мисля ги отказах,четох му приказка ,имаше и еротична тръпка от негова страна .Изведнъж действието се премести в хотелска стая-апартамент ,с бонус еврейско семейство.Впечатлих се от аромата на дървото в стаята и от дизайна ....събудих се.Това е сънят ми точно срещу Рождения ми ден . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Сънувах...
« Отговор #278 -: Март 20, 2014, 10:12:30 pm »
Рени,как така бонус еврейско семейство? :012:За групова еротика ли говориш ::)Иначе и аз много обичам да ми разказват приказки в леглото/истински/,другото отделно...ама туй семейство ме заби.Представих си ги по препаски до девето коляно  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #279 -: Март 20, 2014, 10:21:44 pm »
Рени,как така бонус еврейско семейство? :012:За групова еротика ли говориш ::)Иначе и аз много обичам да ми разказват приказки в леглото/истински/,другото отделно...ама туй семейство ме заби.Представих си ги по препаски до девето коляно  ;D

Евреите се появиха след ...приказката. :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #280 -: Март 20, 2014, 10:22:43 pm »
Мен направо ме е срам да кажа какво съм сънувала снощи, непосредствено преди да се събудя. Сънувах много еротичен сън с... Арсений Яценюк, новия украински премиер - оня гнусен плешив очилатко, дето не мога да го понасям. Не знам, може би защото вчера преди лягане съм го коментирала в една от темите, ама не с добро... И тая сутрин в сюблимния момент будилникът звънна, прекъсна на най-интересното.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #281 -: Март 20, 2014, 10:26:42 pm »
Рени, доскоро си мислела, че търсиш сигурност от един потенциален партньор, обаче сънят показва, че искаш романтика, да избягаш от ежедневието, и още нещо :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #282 -: Март 20, 2014, 10:30:36 pm »
Рени, доскоро си мислела, че търсиш сигурност от един потенциален партньор, обаче сънят показва, че искаш романтика, да избягаш от ежедневието, и още нещо :)

 :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #283 -: Март 21, 2014, 11:32:33 am »
Мен направо ме е срам да кажа какво съм сънувала снощи, непосредствено преди да се събудя. Сънувах много еротичен сън с... Арсений Яценюк, новия украински премиер - оня гнусен плешив очилатко, дето не мога да го понасям. Не знам, може би защото вчера преди лягане съм го коментирала в една от темите, ама не с добро... И тая сутрин в сюблимния момент будилникът звънна, прекъсна на най-интересното.  :57:
  :85: :85: :85:
добре дошла в отбора на сънуващите еротика с премиери, които не са ни симпатични
нали и аз сънувах бившия ни премиер наскоро в интимен план  :57:
трябва да проследя темата назад, за да си припомня какво точно съм сънувала

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #284 -: Март 21, 2014, 12:02:52 pm »
И ББ съм сънувала, не знам защо (не съм му фен). Ама тия и двамата са с близнашки Слънца, много нагло се промъкват в сънищата на електората.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui