Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 235377 пъти)

Uran

• Hero Member
  • Публикации: 2352
Re: Сънувах...
« Отговор #3555 -: Февруари 15, 2020, 08:55:44 am »
Кошмар:
В родния ми дом съм.
Мъж или жена, така и не разбрах много, по-вероятно мъж беше, беше много динамичен, бързаше. По едно време котка профуча навън и изчезна. Този тръгна да гони котката.
Опасявах се да не я е докопал - накрая се потвърди. :'(
Влезе като балон надут и като с перушина, тежко му било иска да спи, почива.

ПП. Реално,  отсреща срещу мен има малки котета, котило.

Също - тази сутрин е станал инцидент.  Имам подозрение умрял е мой познат далечен роднина. Мястото съм го минавал, пътувал.
Сънят ми е преди произшествието.
Интуиция?
Разказвате сън, който сте сънувал/а преди да ви съобщят новината за смъртта на близък? Да, възможно е в съня да сте уловили предстоящите събития и в този случай, профучаващата котка да е отлетелият дух.
Иначе, котката е домашен уют и женски архетип.
Проблеми с жени?
Познатите улици могат да бъдат както носталгия, така и настъпване на една и съща мотика. Всичко зависи от контекста на съня, а и как го усещате.

tagetes

• Sr. Member
  • Публикации: 494
Re: Сънувах...
« Отговор #3556 -: Февруари 15, 2020, 11:21:19 am »
Uran, благодаря.  :)
Може и така да е както го обясняваш, като душата- котката е изядена/покосена от коткояда/оная с косата.
Добре ми даваш насока - проблеми с жени, имам ги.
Относно пътищата: в този сън имаше досами мен квартален път, алея не като 'Атина' далечен булевард, улици в непонятни градове.
В съня не сънувах мястото на инцидента. Споменавам, че реално съм пътувал по него.

« Последна редакция: Февруари 15, 2020, 11:28:49 am от tagetes »
'I took a walk in the woods and came out taller than the trees' - Henry David Thoreau