Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 639343 пъти)

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Сънувах...
« Отговор #3615 -: Юни 16, 2020, 09:51:04 pm »

Ако усещането от съня е било хубаво, вероятно те чака успешен период.

Да ти предстои някаква промяна?

Преди два дни отново имах запомнящ се сън, който като тълкование прочетох че водел до промени в живота. Дано!
Сънувах, че съм родила и държа бебе в ръцете си, което толкова бързо растеше, че стана момиченце на 2г. Беше много красиво, усмихнато, умно и в края на съня ми проговори. Но преди това майка ми се намеси и каза, че не мога да го гледам и да го оставя на нея. Бях меко казано бясна, исках да я изгоня завинаги, но детето проговори и каза нещо- думи на майка ми. За съжаление вече не помня какво, но много ме заболя. Може би нещо от сорта, че не мога да се справя сама.
[/quote]

Майка ти внушавала ли ти е, че не можеш сама да се оправяш в живота? С нея ли живееш?


maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Сънувах...
« Отговор #3616 -: Юни 16, 2020, 10:45:41 pm »

Ако усещането от съня е било хубаво, вероятно те чака успешен период.

Да ти предстои някаква промяна?

Преди два дни отново имах запомнящ се сън, който като тълкование прочетох че водел до промени в живота. Дано!
Сънувах, че съм родила и държа бебе в ръцете си, което толкова бързо растеше, че стана момиченце на 2г. Беше много красиво, усмихнато, умно и в края на съня ми проговори. Но преди това майка ми се намеси и каза, че не мога да го гледам и да го оставя на нея. Бях меко казано бясна, исках да я изгоня завинаги, но детето проговори и каза нещо- думи на майка ми. За съжаление вече не помня какво, но много ме заболя. Може би нещо от сорта, че не мога да се справя сама.

Майка ти внушавала ли ти е, че не можеш сама да се оправяш в живота? С нея ли живееш?
[/quote]

Не живея с нея. Внушавала ми е много гадости, да.От страх да не остане сама. Не я харесвам изобщо, да не кажа и по-силни думи.
И мен ли ще ме препратиш на психотерапевт?  ;D Да знаеш няма нужда, по-скоро тя трябва да ходи, но това няма как да се случи.
Знаех си, че на този мой сън ще се включиш, Ом, щом е замесена майката.  :D
« Последна редакция: Юни 16, 2020, 10:52:55 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Сънувах...
« Отговор #3617 -: Юни 16, 2020, 11:18:44 pm »
А ти имаш ли дете?


maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Сънувах...
« Отговор #3618 -: Юни 16, 2020, 11:21:43 pm »
Не, и май няма и да имам този живот.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Сънувах...
« Отговор #3619 -: Юни 16, 2020, 11:57:43 pm »
Значи вероятно сънят има връзка с майката. Може би това, че не можеш да имаш дете е в резултат от влиянието на майка ти. Може би все пак ще трябва да потърсиш разрешение със семейни констелации или друг метод.

Ти не си ли само на 33? Защо да нямаш деца?
« Последна редакция: Юни 17, 2020, 12:00:38 am от Om »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Сънувах...
« Отговор #3620 -: Юни 17, 2020, 12:04:05 am »
Значи вероятно сънят има връзка с майката. Може би това, че не можеш да имаш дете е в резултат от влиянието на майка ти. Може би все пак ще трябва да потърсиш разрешение със семейни констелации или друг метод.

Ти не си ли само на 33? Защо да нямаш деца?

Въпрос на избор.
« Последна редакция: Юни 17, 2020, 12:07:06 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Сънувах...
« Отговор #3621 -: Юни 17, 2020, 12:17:11 am »

Ако усещането от съня е било хубаво, вероятно те чака успешен период.

Да ти предстои някаква промяна?

Това към мен ли е?

Ако е за мен - вероятно ще има емиграция на семейството ми. Аз съм 50/50, в смисъл - по нивото на емоциите съм на най-ниското, т.е. безразлично ми е.

Нямам нищо за губене тук, така че вече ми е все тая.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Сънувах...
« Отговор #3622 -: Юни 17, 2020, 12:19:24 am »

Въпрос на избор.

Може би това, че не искаш да имаш деца не е от твое решение, а е внушено от майка ти.


maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Сънувах...
« Отговор #3623 -: Юни 17, 2020, 12:31:48 am »

Ако усещането от съня е било хубаво, вероятно те чака успешен период.

Да ти предстои някаква промяна?

Това към мен ли е?

Ако е за мен - вероятно ще има емиграция на семейството ми. Аз съм 50/50, в смисъл - по нивото на емоциите съм на най-ниското, т.е. безразлично ми е.

Нямам нищо за губене тук, така че вече ми е все тая.

Романтика, не е към теб, а от предишен пост на Уран.

И аз се чувствам по същия начин. Нямам какво да губя.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Сънувах...
« Отговор #3624 -: Юни 17, 2020, 12:36:17 am »
При голяма част от по-осъзнатите жени желанието за дете се появява, едва когато срещнат подходящия партньор. А не просто търсене на целенасочен ефект от механично-постапателни движения с последващо надуване на корема, за да се отчетат пред обществото и да са като масовката!

Аз също съм на 30+ и темата не ми е активна.

Относно съня на maimunka365, може би имаш планове за нещо ново, но избързваш или ще ти е необходима помощ. Ако има обида към майката, опитай се да ѝ простиш, да я освободиш и да я приемеш такава, каквато е. В крайна сметка, никой родител не иска нещо лошо за детето си. Метафорично, мястото на майката е в нашия корем :) А подходящият момент за лекуване на лични и женски теми и отношения майка/дъщеря са по време на бременността. Така че, каквото има да се отработва много често се случва чрез бременността.

„…На първо място, би трябвало да имаш правото да си заченат от баща и майка, които се обичат, по време на сексуален акт, увенчан от съвместен оргазъм, за да може коренът на душата и плътта ти да е удоволствието. Би трябвало да имаш правото да не бъдеш случайност или тежест, а индивид, очакван и желан с цялата сила на любовта, като плод, който да придаде смисъл на двойката, превръщайки я в семейство. Би трябвало да имаш правото да се родиш с пола, даден ти от природата (унижение е да ти кажат: “Очаквахме момче, а се роди момиче”, и обратното).
Би трябвало да имаш правото да се съобразяват с теб от първия месец на бременността, от мига на твоето зачеване. Във всеки един момент бременната следва да приема, че е два отделни организма в процес на разделяне, а не един-единствен, който нараства. За инцидентите по време на раждане никой не може да те вини….
Би трябвало да имаш правото на безрезервна подкрепа – майката трябва да желае да роди също толкова силно, колкото детето да дойде на бял свят. Усилието следва да е общо и добре балансирано. От момента, в който тази Вселена те създаде, е твое право да получиш грижовен баща, който да е винаги до теб, докато растеш. Така както се дава вода на прежадняло растение, когато те привлича някое занимание, имаш правото да ти предложат няколко възможности, за да може да се развиваш по пътя, който си избрал. Не си дошъл тук, за да сбъдваш личните мечти на възрастните, които ти налагат чужди цели – най-важното щастие, което ти дарява животът, е възможността да реализираш себе си. Би трябвало да имаш правото на собствено пространство, където да можеш да се изолираш, за да сътвориш въображаем свят, да виждаш онова, което искаш, без очите ти да се ограничават от закостенели норми, да чуваш каквото ти желаеш, дори това да са идеи, различни от идеите на твоето семейство. Не си дошъл, за да реализираш някой друг, а себе си, не си дошъл, за да заемеш мястото на някой умрял, ти заслужаваш да носиш име, което не е на роднина, изчезнал преди твоето раждане – ако носиш име на покойник, ти се налага чужда съдба, която ти отнема същността.
Имаш пълното право да не бъдеш сравняван, никой брат или сестра не струва повече или по-малко от теб, любовта е налице, когато се признае съществената разлика. Би трябвало да имаш правото да си изключен от кавгите между твоите роднини, да не бъдеш свидетел на техните спорове, да не ставаш кошче за битовите им тревоги, да израснеш в атмосфера на доверие и сигурност. Би трябвало да имаш правото да бъдеш възпитан от баща и майка, водени от общи идеи, след като са изгладили насаме своите противоречия. Ако те се разведат, би трябвало да имаш правото да не си задължен да приемаш мъжете с оскърбените очи на майка си, нито жените с оскърбените очи на баща си. Би трябвало да имаш правото да не те откъсват от мястото, където са твоите приятели, училището ти, любимите ти учители.
Би трябвало да имаш правото да не бъдеш критикуван, ако избереш път, който не е бил в плановете на твоите родители; да обичаш човека, когото желаеш, без нужда от одобрение; а когато се почувстваш способен, да напуснеш родния си дом и да заживееш собствен живот; да надминеш родителите си, да стигнеш по-далеч от тях, да постигнеш каквото те не са могли, да живееш повече години. И накрая, би трябвало да имаш правото да избереш момента на смъртта си, без някой против волята ти да те задържа в лоното на живота.”

- Алехандро Ходоровски


valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3625 -: Юли 01, 2020, 01:01:12 am »
Здравейте, моя приятелка е сънувала, че аз получавам огромен подарък с неща които много обичаме и двете.
Дали е за да се сбъдне?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4535
Re: Сънувах...
« Отговор #3626 -: Юли 01, 2020, 10:15:46 am »
А какво е това, което обичате -шоколади и получавате торта ,да четете и получавате Библията, или обичате секса и получавате вибратори с ягодки ..Ако означава нещо, ще е в психологически план вероятно ,ама има значение, това което не сте казали .

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Сънувах...
« Отговор #3627 -: Юли 01, 2020, 12:27:10 pm »
Здравейте, моя приятелка е сънувала, че аз получавам огромен подарък с неща които много обичаме и двете.
Дали е за да се сбъдне?

Сънят си е за този, който го е сънувал.

Рядко са ясновидските сънища за други хора и в повечето случаи се случва да ги сънуваме повече от веднъж.

marialazarova283

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Сънувах...
« Отговор #3628 -: Юли 27, 2020, 12:15:14 am »
Здравейте снощи сънувах много объркани и несвързани ситуации. Сънувах, че съм на концерт и пее Лили Иванова. След концерта аз отивам да се снимам с нея тя се съгласи и ме попита коя кога и коя година съм родена. Аз й отговорих моята дата 27 октомври 1981 г, майка ми се притесни затова че така ме попита. После изведнъж сънувам че съм в тоалетната и правя малка нужда, но не на клелалото, а на пода на тоалетната. След това вземам кофата с чиста вода и измивам урината. След това изведнъж сънувам как тръгвам на курс и срещам две мои съученички от съседния клас (казват се Дарина и Ралица, не сме били близки просто познати). Дарина искаше да седнем на кафе и да се видим, но някаква жена беше майка й каза, че не може да се справи с децата (Дарина има двама сина) и тръгна с майка си на някъде. С Ралица останахме да поговорим и тя спомина, че не харесва моята съученичка Надежда. Наистина и аз не я харвсвам, защото на моя абитюренски бал беше дама на момчето, което аз исках да бъде мой кавалер. И тогава се събудих! Благодаря предварително за тълкуването на съня!Желая успешна седмица.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Сънувах...
« Отговор #3629 -: Септември 13, 2020, 08:21:03 am »
Няколко вечери подред сънувах ,че слизам по стълби надолу към някакво мрачно и тъмно подземие и след два дни загубих работата си ,доста изненадващо за мен.Снощи сънувах ,че се изкачвам по стълби и стигнах 10 етаж,помислих си,ами аз трябва да съм на 9 и слязох един етаж по -надолу.Подробности от съня не помня,аз много рядко си помня сънищата.Някой има ли идея ,какво може да значи това?
« Последна редакция: Септември 22, 2020, 02:16:16 pm от julia »