Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 290076 пъти)

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 11236
Re: Сънувах...
« Отговор #3630 -: Септември 20, 2020, 03:13:07 pm »
Няколко вечера подред сънувах ,че слизам по стълби надолу към някакво мрачно и тъмно подземие и след два дни загубих работата си ,доста изненадващо за мен.Снощи сънувах ,че се изкачвам по стълби и стигнах 10 етаж,помислих си,ами аз трябва да съм на 9 и слязох един етаж по -надолу.Подробности от съня не помня,аз много рядко си помня сънищата.Някой има ли идея ,какво може да значи това?
слизането надолу по стълби е показателно за загубата ти на работа, изкачването нагоре е на хубаво, но това, че си се върнала етаж назад показва, че още не си се отърсила от загубата, за да продължиш напред и нагоре. Може би ти е пострадало самочувствието, а без него няма как да гониш високи цели.
„Честността е много скъп подарък. Не го очаквайте от евтини хора.” Уорън Бъфет

julia

• Full Member
  • Публикации: 191
« Отговор #3631 -: Септември 22, 2020, 02:15:45 pm »
Няколко вечери подред сънувах ,че слизам по стълби надолу към някакво мрачно и тъмно подземие и след два дни загубих работата си ,доста изненадващо за мен.Снощи сънувах ,че се изкачвам по стълби и стигнах 10 етаж,помислих си,ами аз трябва да съм на 9 и слязох един етаж по -надолу.Подробности от съня не помня,аз много рядко си помня сънищата.Някой има ли идея ,какво може да значи това?
слизането надолу по стълби е показателно за загубата ти на работа, изкачването нагоре е на хубаво, но това, че си се върнала етаж назад показва, че още не си се отърсила от загубата, за да продължиш напред и нагоре. Може би ти е пострадало самочувствието, а без него няма как да гониш високи цели.
Благодаря за търкуването akruks :-*
Определено ми пострада самочувствието,дано скоро нещата се променят...

romantica

• Hero Member
  • Публикации: 1312
« Отговор #3632 -: Октомври 02, 2020, 01:36:14 pm »
Имах много странен сън в нощта срещу 1.10.

Сънувах, че съм в една огромна сграда, пълна с хора на различна възраст. Всички бързаха в различни посоки. След известно време се озовах в нещо като кафе, (както са заведенията на последните етажи на моловете). Казаха ми, че имам определено място. На всичките маси имаше насядали по много хора, но на масата, на която трябваше аз да седна имаше седнал само един мъж в светло сиви дрехи, хубав, приятен, със светла къса коса и уникални очи (не знам какъв цвят). Когато погледите ни се срещнаха от моите и от неговите очи започна да излиза бяла светила, като тунел, както и от сърдечната чакра. Усещането беше невероятно!
Той ми каза, че има задачи, които трябва да реша и ми даде голям свитък със задачи по висша математика ;D с комбинация от някакви чертежи/графики/схеми. Всичко изглеждаше доста сложно...
« Последна редакция: Октомври 02, 2020, 01:37:45 pm от romantica »

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 3464
« Отговор #3633 -: Октомври 02, 2020, 02:36:38 pm »
Предал ти е кодове от свещената геометрия  ;D И аз имах двама такива, ама не във съвременни дрехи ,които все ми предаваха някакви ужасни задачи и геометрии със светлинни кодове  ;D Другият вариант на съня е ,този да е агент на отвъдното, който предава задачите преди раждане и по случайност да си си го спомнила в съня  :D 3 вариaнт е подсъзнанието да казва, да не чакаш помощ от вън, а да разрешиш задачите сама -една по една -проблемите в живота .

Veselin

• Hero Member
  • Публикации: 5919
« Отговор #3634 -: Октомври 12, 2020, 05:58:02 am »
Сънувах как майка ми и баща ми са седнали заедно на съседното легло и решават кръстословица. По едно време баща ми се отдели от майка ми и легна на леглото на което аз спя, на мястото, където аз спя. Изведнъж се превърна в болен човек, както беше когато лежеше болен, разплака се и каза "Стига сте ме вдигали вече!". Не точно тогава се събудих. Какво може да означава този сън? В Интернет съновниците не успях да намеря нищо конкретно.

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 3464
« Отговор #3635 -: Октомври 12, 2020, 10:09:31 am »
Веско не мисля, че е послание, просто още преработваш травмата от загубата и ако през деня ангажираш съзнанието с други мисли ,за да не взема превес болката ,то на сън, подсъзнанието отпуска подтисканото през деня  .

Veselin

• Hero Member
« Отговор #3636 -: Октомври 12, 2020, 09:12:22 pm »
Благодаря ти, Ребека!

Veselin

• Hero Member
« Отговор #3637 -: Октомври 21, 2020, 11:16:52 am »
Сънувах как майка ми изведнъж падна на земята и не можа да стане и каза "Не мога повече!". Дано да не е знак за нещо лошо.  :(