Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625385 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3645 -: Ноември 23, 2020, 08:01:48 pm »
Имах много странен сън в нощта срещу 1.10.

Сънувах, че съм в една огромна сграда, пълна с хора на различна възраст. Всички бързаха в различни посоки. След известно време се озовах в нещо като кафе, (както са заведенията на последните етажи на моловете). Казаха ми, че имам определено място. На всичките маси имаше насядали по много хора, но на масата, на която трябваше аз да седна имаше седнал само един мъж в светло сиви дрехи, хубав, приятен, със светла къса коса и уникални очи (не знам какъв цвят). Когато погледите ни се срещнаха от моите и от неговите очи започна да излиза бяла светила, като тунел, както и от сърдечната чакра. Усещането беше невероятно!
Той ми каза, че има задачи, които трябва да реша и ми даде голям свитък със задачи по висша математика ;D с комбинация от някакви чертежи/графики/схеми. Всичко изглеждаше доста сложно...
Да не би да си се заела с придобиване на по-висока образователна степен или - с нов проект/житейски завой и т.н.?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Сънувах...
« Отговор #3646 -: Ноември 23, 2020, 09:49:05 pm »
Благодаря ти много, Uran!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Сънувах...
« Отговор #3647 -: Ноември 25, 2020, 12:07:04 am »
Да не би да си се заела с придобиване на по-висока образователна степен или - с нов проект/житейски завой и т.н.?

Да, има го това! Благодаря ти!

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3648 -: Февруари 12, 2021, 11:48:31 pm »
Здравейте ,един много странен сън ,мъжът ми сънувал даже не е сигурен че е било сън като реалност го почувствал,че нашата котка Мери е легнала вчера до него (котката ни почина преди 8 години ),и му казала спокойно аз съм Мери (не точно с думи ,не може да обясни как точно му го е казала😉,какво може да значи ?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Сънувах...
« Отговор #3649 -: Февруари 13, 2021, 09:01:37 am »
Снощи и аз имах супер странен и шантав сън :o

Сънувах Нострадамус, като жив човек. Беше срещу мен и ми говореше, по-скоро ми се караше, че ми бил дал някаква книга преди време и ми я показа (бели корици с надписи в сиво-черно и неговия образ, размер, може би по-голям от А5), в която пишело много важни неща, но аз не съм ги чела. Казваше ми и определени години, дати, успях да запомня само една. Говореше ми за семейството си и леля си, и ми ги показваше.

Образът му ни напомни по някакъв начин за Христос.

PS. Тези дни не съм чела никакви предсказания, с което да направя препратка...

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Сънувах...
« Отговор #3650 -: Февруари 13, 2021, 01:35:43 pm »
Снощи и аз имах супер странен и шантав сън :o

Сънувах Нострадамус, като жив човек. Беше срещу мен и ми говореше, по-скоро ми се караше, че ми бил дал някаква книга преди време и ми я показа (бели корици с надписи в сиво-черно и неговия образ, размер, може би по-голям от А5), в която пишело много важни неща, но аз не съм ги чела. Казваше ми и определени години, дати, успях да запомня само една. Говореше ми за семейството си и леля си, и ми ги показваше.

Образът му ни напомни по някакъв начин за Христос.

PS. Тези дни не съм чела никакви предсказания, с което да направя препратка...

С две думи “do not worry”, за всичко си има определени дати  :)
What you know about rolling down in the deep?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3651 -: Февруари 17, 2021, 07:00:26 pm »
Снощи и аз имах супер странен и шантав сън :o

Сънувах Нострадамус, като жив човек. Беше срещу мен и ми говореше, по-скоро ми се караше, че ми бил дал някаква книга преди време и ми я показа (бели корици с надписи в сиво-черно и неговия образ, размер, може би по-голям от А5), в която пишело много важни неща, но аз не съм ги чела. Казваше ми и определени години, дати, успях да запомня само една. Говореше ми за семейството си и леля си, и ми ги показваше.

Образът му ни напомни по някакъв начин за Христос.

PS. Тези дни не съм чела никакви предсказания, с което да направя препратка...
Имаш ли проекти, курсови работи, отчети.....нещо, което е писмена работа и е свързна със срокове? Може да се отнася и до друг човек.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Сънувах...
« Отговор #3652 -: Март 15, 2021, 02:27:03 pm »
Сънувах мой съученик от гимназията, който се съмняваше в качествата си и трябваше да му предам, че може да постигне всичко на което е възложил надежди. Имаше и още нещо, но ме събуди телефона. Странно, никога не сме били близки и не сме се виждали от завършването.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Сънувах...
« Отговор #3653 -: Март 15, 2021, 05:54:13 pm »
В Неделя сънувах съзвездието Малката Мечка ,някой да има идея какво може да значи  ::)

Никой не резонира с планетите, така както ти!

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Сънувах...
« Отговор #3654 -: Март 15, 2021, 05:57:26 pm »
В Неделя сънувах съзвездието Малката Мечка ,някой да има идея какво може да значи  ::)
В съновника пише, че ако видиш или откриеш насън съзвездие /което и да е/, ще научиш нещо важно за себе си.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Сънувах...
« Отговор #3655 -: Март 15, 2021, 09:29:44 pm »
В Неделя сънувах съзвездието Малката Мечка ,някой да има идея какво може да значи  ::)

Прочети на английски митологията за съзвездието, помисли дали има нещо общо със сегашните ситуации в живота ти и след това ни уведоми дали има връзка.


Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Сънувах...
« Отговор #3656 -: Март 31, 2021, 10:00:44 pm »
Снощи сънувах много странен сън. Беше повече емоционален. Сънувах, че съм в някаква болница или по-скоро санаториум, може да е било и друго, но имаше други хора, които са някакви изоставени или бездомни, може и приют да е било, социален дом. Аз съм като тийнейджър там и се запознах с едно момиче, което беше смесица от две мои познати, напомняше ми на тях. Тя беше много независима или се бунтуваше, искаше да избяга от това място. В началото аз не бях съгласен, но после как стана, уж излязохме на разходка и се качихме на един автобус. Тя много се радваше, аз имах чувството, че ще ни накажат, ако ни хванат. Постоянно се оглеждах някой да не ни преследва. Хахаха. После слязохме на едно пусто място и аз я оставих тя да ме води, защото и без това не знаех къде сме. Тя изглежда знаеше. Тръгнахме по една пътека. Появиха се къщи, после излязохме на един хълм и за моя голяма изненада там имаше крепост или имитация на крепост и това беше една академия! Имаше студенти. Това беше филмова академия и снимаха филми. Беше весело. Тя отиде някъде и аз започнах да разглеждам тази крепост. По едно време се срещнахме, тя познаваше тези хора. Сигурно и друг път е ходила там. Тя ми каза, че много се радва, че сме там и така станахме много близки. Тоест тя ме имаше като много близък приятел вече, защото ми направи впечатление в началото, че е много недоверчива и пренебрежителна към другите, включително и към мен. И така свърши съня. Аз всъщност не исках да свършва толкова бързо, защото се чувствах чудесно там.
« Последна редакция: Март 31, 2021, 10:03:43 pm от Хермес »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Сънувах...
« Отговор #3657 -: Април 04, 2021, 12:14:21 pm »
Сънувах Васил Божков :D
Разхождаше се в някаква тъмна улица. Нямаше хора, беше леко зловещо... На средата на улицата имаше дълга маса с различни неща. Изведнъж се озовах и аз там, той тръгна към мен и ме хвана за раменете. Повече не помня.

Тези дни се дистанцирах и не съм чела нищо политическо.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Сънувах...
« Отговор #3658 -: Април 04, 2021, 12:48:19 pm »
Романтика, и аз го сънувах!!! Хахахах, помислих, че съм изчаткала.
Нещо в стил ние сме в бензиностанция в Пловдив!??? Май. Аз нямам връзка с Пловдив в живота си. Беше натрупал крупна сума четирицифрена сметка май и имаше някаква измама. Аз уж бях с него, нещо оспорвахме, искаха да ни измамят, барманът ли, накрая той ме заряза, аз плащах сметката, броях много хартийки, които уж бяха пари... Абе уж бяхме комбина с Божков...
Хахахах, излишно е да казвам, че макар някои неща в него да са ми симпатични, грам не му вярвам и не, не гласувах за него, хах.

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Сънувах...
« Отговор #3659 -: Април 04, 2021, 02:05:43 pm »
Който гледа тв ще види "звезди" посред бял ден и посред нощ.  :D