Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625177 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Сънувах...
« Отговор #3705 -: Ноември 25, 2022, 06:37:39 pm »
Напоследък не помня сънища, но завчера насън си купувах най- обикновен черен молив. Помня само това. В училище чертаем ъгли , все им липсват моливи и отново сънищата при мен са свързани с реалността.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3706 -: Декември 01, 2022, 12:09:26 pm »
Сънувам, че аз и някаква непозната жена (за която знам че е кмет),сме се качили на високо и нещо гледахме и обсъждаме.Тази жена обаче стои на някакво тънко мостче между мен и основният мост по  който дойдохме,мостчето се счупи и тя падна на земята от много голяма височина.Аз нямам път по който да се върна ,и започнах да скачам от клон на клон по едно дърво ,клоните бяха толкова жилави че супер бързо слязох на земята.Какво ли значи ???

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Сънувах...
« Отговор #3707 -: Декември 06, 2022, 10:37:05 pm »
Напоследък много често сънувам родителите си особено майка ми, и заедно с тях и брат ми. Чудя се дали това, че го сънувам заедно с тях, показва че не е жив.  ???

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #3708 -: Декември 06, 2022, 11:15:59 pm »
Не,не означава това.И аз сънувам често преминалите прага в едни сънища, интеракция с мен или други " живи" .Липсват ти,обичта не умира с физическият край на някой,обичаме го, докато сме живи,само болката от остра става малко по- -тъпа.Отделно ,духовно и кармично семейство в истинския ,а не нюейджов смисъл.Родени сме на групи ,за да решим кармични задачи.Ако има гняв,отричане,обвинение ,неприязън или друг специфичен сценарий в съня,вероятно още се противим на житейския урок от отношенията с въпросният човек.Но неправилно мислим,че идват нещо да ни кажат,по- скоро ,ако има напрежение е изцяло плод,етап на личностната ни еволюция.И ако проблемът е разрешен сънищата с напрежение,болка изчезват.Сънуваме ги от обич.Никога не мисля,че ще умра,когато съм на маса с баба и дядо и ме гощават с нещо.Но ,когато сънувам, че мъртвия бивш все се докопва до мен и не мога да го изгоня,когато обитаваме насила, тъмно подземие без прозорци и държи изгорял сом,а аз искам да избягам,сънищата са послание ,задължителен психолог. и кармичен преглед.Та ти се научи да тълкуваш твоите.Послание или прегръдка са.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Сънувах...
« Отговор #3709 -: Декември 07, 2022, 05:39:42 am »
Благодаря ти, Ребека!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Сънувах...
« Отговор #3710 -: Декември 10, 2022, 07:47:08 am »
Снощи имах много интересен сън...

Във връзка с този си сън искам да споделя нещо, защото мисля, че има някаква връзка, която все още се опитвам да осмисля...

Тези дни, покрай именния ден на баба получих вътрешен импулс да посетя нейния гроб. По принцип, не се чувствам добре и избягвам да ходя там вече 13 г.
Занесох й букет от любимите й цветя, хляб и шоколадови бонбони, които тя харесваше.
Странното за мен, които се случи, че изневеделица видях от далечината да тича към мен бяла и пухена котка. Гробът е ограден, т.е. има ограда. Котката започна да мяука точно пред вратичка на оградата. Пуснах я да влезе и започна да иска да я галя. В един момент, докато преливах с вино видях, че котката се е подпалила на свеща 😱 Животинчето не реагира по никакъв начин, слава Богу беше само с изгорена козина на няколко места.
Котката продължи да стои вътре дори и след като реших да тръгвам.

Баба не харесваше котки, въпреки че е имало момент, когато сме имали котарак, когато е била.
За котките знам, че са мистични животни и виждат други светове. Освен мъката в душата си, която изпитах, усетих нещо, колкото и разумът да казва друго. Все едно душата на баба беше наистина там в този момент.

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3711 -: Януари 01, 2023, 06:38:12 pm »
Сънувам ,че съм на някакъв пазар и се каня да купувам мляко ,прясно в бутилка от безалкохолно,продават ги две баби,поледните две бутилки са и казвам ще ги взема ,а те започват да ми обясняват нещо относно млякото защо са останали само тези две бутилки ,но аз се събудих и така и не разбрах.Какво може да значи?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Сънувах...
« Отговор #3712 -: Януари 05, 2023, 10:47:47 am »
Сънувах много странен сън. В една стая съм с едно легло и голяма спалня, и все имах чувството, че на спалнята е брат ми, обаче в един момент се оказа, че там е майка ми, и тя поиска да и дам слънчоглед. Незнайно защо тръгнах да го търся под нея и в този момент някъде се събудих.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Сънувах...
« Отговор #3713 -: Януари 05, 2023, 09:15:46 pm »
Веселин,мисля,че трябва да и занесеш слънчоглед.На гроба.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Сънувах...
« Отговор #3714 -: Януари 07, 2023, 08:01:45 am »
Благодаря ти, Сафо!
Чудех се дали не значи и нещо друго, но така и не можах да открия в онлайн съновниците. Слънчогледът се свързвал със завист, но в случая ми се струва странно.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #3715 -: Януари 07, 2023, 10:05:35 am »
Слънчогледа се стреми към слънцето,светлината,просто запали свещ.Дори да не си фен на църквите,купи и запали свещ у вас,на гроба..

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Сънувах...
« Отговор #3716 -: Януари 07, 2023, 11:06:23 pm »
Благодарение, Ребека!
Наскоро един майстор, на който бях дал поръчка, направи циментов бордюр и запечатка на гроба, така че като продължи да пропада с времето, да не се налага да го поддържам и да може след известно време, ако имам финансовата възможност, да поръчам и паметна плоча. Знам че може би избързах с това, но не се знае след време дали въобще ще имам финансова възможност за такива неща, а и нали предвиждат голяма финансова криза и глад в Европа в скоро време.
Майсторът се справи добре и като ходих, също запалих свещ, но като отида пак, само да затопли времето и да ми мине хремата, ще купя и слънчоглед и ще запаля нова свещ.
« Последна редакция: Януари 07, 2023, 11:08:00 pm от Veselin »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Сънувах...
« Отговор #3717 -: Януари 13, 2023, 12:46:49 am »
Сънувах кучето си,което е при други хора от години.Отидох специално да го видя,бях се затъжила за него.Станал е огромен,затича се към мен ,а аз се уплаших от погледа му.Помислих,че ми е сърдит и ще ме ухапе.
А днес ,започнах да трия стари снимки в телефона и попаднах на негови точно,как съм го прегърнала. ::)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Сънувах...
« Отговор #3718 -: Януари 21, 2023, 08:39:13 am »
Сънувах,че разглеждаме някаква натална карта в къщи,до мен са Ребека и Акрукс(не ги познавам лично),а аз съм с ръкавици за заваряване и ми е много трудно да натискам клавиатурата.Изведнъж се включи Скайп(аз нямам) и Рени започна да говори нещо,аз се зарадвах и я попитах дали е добре,тя каза-Да.Обаче Ребека и Акрукс не я видяха,а продължаваха да разглеждат картата.
Точните думи на Рени бяха:“Добре съм,добре съм,скоро ще се видим.„

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #3719 -: Януари 21, 2023, 09:15:50 am »
Рени е добре,защо не и пишеш,сигурно ще види и отговори.Не вярвам да има смисъл съня,освен,че вече публично изрази загрижеността ,къде е Рени.