Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625435 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #405 -: Април 27, 2014, 12:58:38 pm »
Сънувах го!  :85: Освен това сънувах Том и Джери.  :D

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #406 -: Април 27, 2014, 01:01:53 pm »
 :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: Явно ще се обединяваме с теб по някой праграф в близкото бъдеще.  :012: :012: :012: :012: :012: :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #407 -: Април 27, 2014, 01:04:49 pm »
Внимавах, защото последния път като те сънувах ти течеше тавана.  :57:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #409 -: Април 27, 2014, 02:26:03 pm »
Според мен да сънуваш яйце е хубаво, а относно форума, е възможно да си се впечатлил многоот събитията ставащи тука и да си ги пренесъл и в съня.
Нямаше от какво друго да се впечатля снощи - умирах от скука и четях филми.  :012: Радвам се, че кокото е на хубаво, мерси! :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #410 -: Април 27, 2014, 07:36:15 pm »
Искам пак да сънувам коко - днес спечелих доста добри пари от хазарт. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #411 -: Април 27, 2014, 08:22:11 pm »
Рени, и аз не мога да си обяснявам сънищата. Не знам защо те сънувах, няколко дена нямах възможност да посещавам форума. Не е било следствие на пренасищане с твои мнения и да съм прехвърлила това в съня си. Беше хубав сън, носеше спокойствие, една медитираща тишина.  :-*

 Ема,  радвам се ,че съм ти донесла приятно усещане    :-*,макар и насън,аз само отвън съм "червена" -отвътре съм точно така "облечена" ,както си ме сънувала. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #412 -: Април 28, 2014, 08:14:07 am »
Сънувах странен сън, само един фрагмент си спомням. Изглежда, че пак съм била в отвъдния свят.

Сънувах жилището на моите баба и дядо. Първо бях в моята стая, после отидох в хола и реших там да си лягам. В стаята беше много светло и уютно, подредено, чистичко. Погледнах навън през прозорците и видях много голяма красива градина, отвсякъде струеше златна светлина. Но мисля, че това го видях, след като се "събудих" в съня си. Времето като че ли беше спряло, имах усещане за неземно спокойствие и еуфория. Там бяха и покойните ми баба и дядо.

Нямаше никъде часовник, погледнах към мобилния си телефон. Като че ли бързах за някъде, за някакви занятия в университет. Оказа се, че докато съм спяла, часовникът на мобилния е спрял, после пак е тръгнал и е объркал времето. И в резултат се оспах и стана късно да ходя на лекции - последни за семестъра и важни за мен, в този ден трябваше да си нося и студентската книжка да ми зачетат семестъра. Стоях и се чудех какво да правя... Реших да звънна на най-добрата ми приятелка (бивша съученичка от реалния живот), но нямаше обхват, телефонът ми отказваше да набира номера от телефонния списък. Това не го сънувам за пръв път - всеки път, когато се връщам в дома от детството си (при покойниците), там обхватът с "външния" свят се губи, телефонът спира да работи, изключва се от само себе си, не може да набере някой важен за мен номер.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #413 -: Април 28, 2014, 08:23:45 am »
Снощи преди сън,опитах да направя връзка с ВА,за да ми каже кое жилище да избера.Сънувах катастрофа-чух дори как стъклата се пръснаха на хиляди парченца,а накрая-аз избягах с един мъж.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #414 -: Април 29, 2014, 01:37:14 pm »
Често насън чета текст. Обикновено е някаква наука, дори виждам по цели редове едновременно и ги разбирам от раз. После, обаче забравям. Вчера реших да ги запомня, явно минах на осъзнато сънуване. Събудиха ме....
Лошото е, че всеки път имам чувството, че изтървам  важен за мен"факс".
Някой работил ли е с възнамеряваненещо, което да се сънува?
Азазел?
« Последна редакция: Април 29, 2014, 03:33:02 pm от enigma »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #415 -: Април 29, 2014, 05:28:32 pm »
Досега спах и сънувах как с един приятел ни карат в кола, а той беше много весел. Като си пуснах скайпа бях посрещнат с "взех си шофьорските изпити"!  :) :)
Междудругото по едно време летях във въздуха на високо доста и се правех на клоун в същото време - слагах си краката зад врата.  :72: и разни хора ми се смееха включително и приятеля ми, който си е взел изпита. :)

Нигме, нищо конкретно не мога да ти споделя.  :( Иначе имал съм и такива сънища - не се и учудвам като ги имам. :)
« Последна редакция: Април 29, 2014, 05:48:52 pm от AzaZaeL »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #416 -: Април 29, 2014, 11:48:22 pm »
Често насън чета текст. Обикновено е някаква наука, дори виждам по цели редове едновременно и ги разбирам от раз. После, обаче забравям. Вчера реших да ги запомня, явно минах на осъзнато сънуване. Събудиха ме....
Лошото е, че всеки път имам чувството, че изтървам  важен за мен"факс".
Някой работил ли е с възнамеряваненещо, което да се сънува?
Азазел?

Преди да заспиш ,започваш да визуализираш ,онова ,което искаш ,абстрахирайки се от всичко наоколо,така в продължение на няколко дни ;сложи си до теб хартия и пишещ инструмент и когато се събуждаш записвай ,това ,което си сънувала и през деня ,когато си събудена и мислеща ,сглобяваш написаното и така ден ,след ден.
Относно "факсовете" -няма изпускане тук  ,каквото трябва важно ти е "дадено". ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #417 -: Април 30, 2014, 11:56:13 am »
енигма,доста често и аз или чувам,или чета разни научни неща,почти нищо не помня от прочетено или чуто...
случвало се е да се ''напъна'' в самия сън да си кажа ей сега ще го запомня,и пак оства нещо минимално като спомен...

преди седмица някъде  сънувах този сън,който ще разкажа.
то е нещо което за първи път ми се случва,да намеря отговор в съня,на нещо от миналото ...
вероятно съм ровела яко в архивите...
преди години често получавах обриви-слънчева алергия
ползвах един крем,мазило от аптеката,на който съм забравила името му....
та миналата седмица на кафе с приятелка и малкото и детенце,се започна едно мислене -как беше името на  лекарството...
понеже малкото имаше същия проблем с кожата.
и след две три нощи,взех та сънувах името-чух го в съня си...и тоя път наистина станах и го записах,че знам си аз-от много помнене,забравям...
но то стана случайно,поне не съм имала намерение да сънувам това...

и нещо от снощи....
преди около 2 седмици,си купих цвете,от приятели ,уж да не минава оскъпяване  от магазин,те внасят от гърция китки преди празници,а значи покрай цветница съм взела цикаса,скъпо растение,разбрахме се наместо да дам 40 лв в магазин,по-добре 40 лв(20евро) от място...
обаче мира не ми дават две бели петна,на ''шишарката'' му,който има цикас ще се сети за кое говоря..
сякаш е имал  2 издънки,а вече ги няма...
личеше си че  са прясно отчупени,каквото и да е било,но най-малко ще са листа...та така,мина замина,като погледна растението и се сета,уф как ме ''прекараха''
не казвам че са  младите,а е дъртата,майката на момичето-така мисля...
да се върна в съня,сънувам снощи,че срещам тази жена,заподозряната,която е краднала моите бебе цикаси...
и я виждам и и казва-ти ми взе издънките,уж сте бизнесмени па опря на това,не те ли е срам,и подобни такива  редях,дажи си позволих да изрека неща от типа на срам ме е да кажа,но май си изрекъх проклятие над  парите и и кой знае какво още...
.. след това видях двете издънки посадени в саксии.а дъртата каза на щерка си,иди иди и ги дай веднага-това стана след като  изрекъх,гадните пожелания...сякаш се уплаши,а до тоя момент,ме гледаше нагло...
дали наистина тази жена ги е взела...мисля че е тя,но съм се заканила да и го кажа в очите,няма да оставя мислите си в съмнение...

а за  ''факсовете'' защото съм питала и аз  като теб,за моите сънища,казаха ми, че тази ''забрава'' на сутринта е добре усвоен урок...каквото и да значи  :017:

« Последна редакция: Април 30, 2014, 12:04:59 pm от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #418 -: Април 30, 2014, 12:53:53 pm »
Благодаря,  Рени, Синие. :-*
Като реша да преследвам нещо-куче съм. Сега се нахъсах за това, прекалено много време ми се случва-години. :91:
/който му звучи налудничаво-да не чете/Синие, Всъщност общували сте си посредством душа, ВА и така. Аз също имам такива опитности, времето показва, че са верни.
Имам и неприятни "позивни", чувам си името, но не е от тази реалност повика, кой ме вика не знам, уплахата игнорира зова.
Радвам се на книги, тефтери, празни тетрадки, които да напълня с резултат от търсенията си. Приятели ме бъзикат, че е лесно с подаръците за мен, наистина това НАЙ ме радва. Време е да стана нощен хакер-контактьор в сънищата. лошото е,че се сещам ТАМ винаги, че предният път не успях, страхът че няма да поема цялата информация се сбъдва. Но-разбирам неща, които в ежедневието не бих могла, четейки непозната материя.
Подобно на твоя опит-виждам положително настроен към мен човек как ми дава храна с желание да ме обгрижи. Натисна ми носа в чинията до задушаване. ??? После прочетох между редовете на нашите контакти, че човекът търси мъст за нещо. Комуникацията спря-субтитрите от негова страна изчезнаха. Не питам, приемам нещата-негов избор.
Повечето такива случки стават, когато медитирам, не е точно сън. Но не ми се спори, затова казвам-сънувах.... ;) ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #419 -: Април 30, 2014, 11:47:43 pm »
Какво означава да сънуваш граблива птица? Приличаше на огромен орел.

Тая нощ пак имах шантав сън - катерене по вертикална плоскост, страх в съчетание с любопитство (какво има отвъд "стената"?), завършващ с неочаквана идилистична гледка на върха... и накрая се появи хищна птица и развали цялата еуфория.

Но за пръв път стигнах до върха и видях какво има "отвъд". Такива сънища с катерене по вертикала и друг път съм сънувала, почти никога не успявам да стигна до върха и да погледна какво е скрито там.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui