Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625174 пъти)

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #495 -: Май 14, 2014, 12:45:39 pm »
  :engel016:  тъндър,как се озовах в твоя сън ...сигурно заради ФБ


*това с магиите ,никак не го разбирам,не че не искам да  се озова в класна стая с някой добър учител... ::)


По картите които съм ти теглила- виждам завръщане към щастието... ходил,ходил и намерил,само че това предприето ходене е като да  избягаш от нещо...
да тръгнеш от точка А,да обиколиш света,и се озовеш пак  в началото
 мда,или бързо изгаряне,или бавно изпичане... (някак ми излизат в главицата;  глупак-влюбени-светът)-разтеж,път, избори...
Оправданието-Всеки търси щастието.Цената(времето) сам я плаща .

мисля си друго-а как биха се тълкували картите в тоя ред:10чаши-6меча-*?...

******************************************************************
защо оставам с усещането,че картите отразяват  ,онова което ме занимава ,тревожи последните ми  6,7 месеца мен самата...

« Последна редакция: Май 14, 2014, 12:55:12 pm от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #496 -: Май 14, 2014, 03:50:12 pm »
Сънувах мъж ,с който сме имали интимни взаимоотношения преди години ,Скорпион ,казва се Нарцис-защо в последно време сънувам имена на хора ??? ...Бяхме в нещо като курортно селище ,в заведение и когато трябваше да се плати ,аз упорито отказвах той да плати и моята консумация ,въпреки че беше много настоятелен ,аз извадих три банкноти по пет лева ,но жеста ми не беше в посока плащане на сметка -просто демонстрирах позиция .
След това се озовах пред нещо като огромен басейн ,в който имаше две лодки ,с две жени-момичета ,които гребяха  уж в посока към мен ,а не се доближава ,но картината беше все едно от романа "Гъливер в страната на лилипутите" ,можех да ги хвана с ръка ,толкова малки и странни изглеждаха . Аз бях се надвесила над този  басейн и гледах някак учудено ,но забавлявайки се на тази гледка .А водата беше  толкова тюркоазено-синя и някак плътна ,сякаш да я хванан,уж трябваше да е дълбоко, а виждах дъното ,уж в далечината бяха тези лодки ,а бяха на една ръка разстояние от мен...Аз бях точно като ....Гъливер. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #497 -: Май 14, 2014, 08:18:01 pm »
Преодоляла си някои твои съмнения от миналото. Това, в случай, че във връзката ви е имало съмнения, несигурност, ревност. Гледаш, вече, над неща. Пито- платено. :)

п.п.Имаше ли "конкурентки" ? (дори и само в твоето въображение)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #498 -: Май 14, 2014, 08:48:09 pm »
Сънувах мъж ,с който сме имали интимни взаимоотношения преди години ,Скорпион ,казва се Нарцис-защо в последно време сънувам имена на хора ??? ...Бяхме в нещо като курортно селище ,в заведение и когато трябваше да се плати ,аз упорито отказвах той да плати и моята консумация ,въпреки че беше много настоятелен ,аз извадих три банкноти по пет лева ,но жеста ми не беше в посока плащане на сметка -просто демонстрирах позиция .
След това се озовах пред нещо като огромен басейн ,в който имаше две лодки ,с две жени-момичета ,които гребяха  уж в посока към мен ,а не се доближава ,но картината беше все едно от романа "Гъливер в страната на лилипутите" ,можех да ги хвана с ръка ,толкова малки и странни изглеждаха . Аз бях се надвесила над този  басейн и гледах някак учудено ,но забавлявайки се на тази гледка .А водата беше  толкова тюркоазено-синя и някак плътна ,сякаш да я хванан,уж трябваше да е дълбоко, а виждах дъното ,уж в далечината бяха тези лодки ,а бяха на една ръка разстояние от мен...Аз бях точно като ....Гъливер. :)
В нашия град има верига сладкарници "Нарцис", които зареждат с изделията си също сладкарски щандове в супермаркети, та може това тюркоазено синьо и двете малки лодки на една ръка разстояние, да са част от тяхна торта, на която да се насладиш неочаквано на празник, на който си поканена, в компанията на мъж, а името може да е символично- нали митологично е красив младеж, който се любува на своя образ във водата

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #499 -: Май 14, 2014, 09:09:59 pm »
Преодоляла си някои твои съмнения от миналото. Това, в случай, че във връзката ви е имало съмнения, несигурност, ревност. Гледаш, вече, над неща. Пито- платено. :)

п.п.Имаше ли "конкурентки" ? (дори и само в твоето въображение)

О,това беше преди 8-9 г.,и затова се изненадах ,че този човек е влязъл в съня ми -нямаме никакви допирни точки,даже няма и как да се виждаме ,големи разстояния. Не знам за конкурентки,дали е имало тогава . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #500 -: Май 14, 2014, 09:11:17 pm »
В нашия град има верига сладкарници "Нарцис", които зареждат с изделията си също сладкарски щандове в супермаркети, та може това тюркоазено синьо и двете малки лодки на една ръка разстояние, да са част от тяхна торта, на която да се насладиш неочаквано на празник, на който си поканена, в компанията на мъж, а името може да е символично- нали митологично е красив младеж, който се любува на своя образ във водата

А,щом ще има сладкарница и подобаваща торта ,ми харесва :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #501 -: Май 14, 2014, 09:44:31 pm »
О,това беше преди 8-9 г.,и затова се изненадах ,че този човек е влязъл в съня ми -нямаме никакви допирни точки,даже няма и как да се виждаме ,големи разстояния. Не знам за конкурентки,дали е имало тогава . :)

Oтдалечеността- времева и пространствена, не е от значение.  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #502 -: Май 14, 2014, 09:47:04 pm »
Oтдалечеността- времева и пространствена, не е от значение.  :)

Да ,права си , :)

Но ми е интересно защо сънувам имена ?!?  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #503 -: Май 14, 2014, 09:49:33 pm »
Да ,права си , :)

Но ми е интересно защо сънувам имена ?!?  ::)

Виж дали не се опитва да ти каже нещо по отношение на хората, които сега присъстват в живота ти.
Нарцистични персони, които трябва да преодолееш/ надмогнеш/ надраснеш (като Гъливер) ? :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #504 -: Май 14, 2014, 09:50:45 pm »
Виж дали не се опитва да ти каже нещо по отношение на хората, които сега присъстват в живота ти.
Нарцистични персони, които трябва да преодолееш/ надмогнеш/ надраснеш (като Гъливер) ? :)

Да,може би това е посоката,благодаря ,Uran :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #505 -: Май 14, 2014, 10:31:05 pm »
Да ,права си , :)

Но ми е интересно защо сънувам имена ?!?  ::)
Познавам жив Нарцис, така се казва-Нарцислав. ;) И се занимава с водно-морски неща. То, по нашите мокри ширини е нормално.... ;)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #506 -: Май 14, 2014, 10:33:46 pm »
Уран, по отношения на сънищата,знаеш ли какво е обрив на лице-такада се видиш насън?
И-не грешиш, но моите понякога са хвърляне буквално око напред. Имах температура-за трети път в живота и вирус, плюс обрив на лицето. Писах за един сън, за това са тези обяснения.
Ура, още малко и марс става директен, благодаря. На другото ретро чак ще имаме температури, обриви, такива.... :08:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #507 -: Май 14, 2014, 10:38:53 pm »
Enigma, възможно ли е да е подсказване за неоснователен страх/хипохондрия?
п.п.Не отхвърлям възможността да е буквален.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #508 -: Май 14, 2014, 10:55:01 pm »
От какво, о ,да---току -що приключих едни отношения. Ако лицето е това, което се вижда, а обривът-защита срещу показване....на лицето, вътрешния свят, има връзка, да.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #509 -: Май 14, 2014, 11:45:40 pm »
Uran,а ти тълкуваш ли своите си сънища и доверяваш ли им се ,стана ми интересно?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“