Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625462 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #60 -: Юни 23, 2013, 05:38:52 pm »
Питам, защото от години сънувам разни такива сънища  :)

Мерси  :-*

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #61 -: Юни 23, 2013, 05:41:47 pm »
Коагато ми се е налагало да се справям с доста неща наведнъж, често съм сънувала, че плувам в море и ме заливат вълни. :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #62 -: Юни 24, 2013, 12:20:37 pm »
Аз пак съм с прекрасни сънища  ;D и пак не помня много, много.
Единственото, което помня е че паднах от някакъв хълм в огромна пропаст, на която не и се виждаше края  ;D От ужас се събудих преди размазването на дъното  ;D
Нещо положително да виждате хахаххахаха

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #63 -: Юни 24, 2013, 01:35:02 pm »
Положителните неща са две
Първо-най-тъмно е преди зазоряване
Второ-ако човек не попада в трудни ситуации, никога няма да разбере кой е, на какво е способен и колко е издържлив
За да си силен, трябва да е било зор и да си издържал, когато е лесно всеки може да е герой

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #64 -: Юли 01, 2013, 02:30:16 am »
Уран, Папи, благодаря за тълкуването ви за колегата ми,който си крие лицето...
Има връзка, ето...дойде на работа бит и ...шит, ухото е наполовина разрязано и шито...как какво -не -знам и не питам, има си колеги за това, последните от такъв род зареждане живеят изобщо...Но, определено не се гордее и иска да е невидим...Някак се чувства посрамен и унизен, скорпион е , а пък се издава, както и да е...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #65 -: Юли 01, 2013, 06:11:23 pm »
Eнигма, та това е било пророчески сън.
Върнах се назад, за да попрочета какво- що е било. Сънят е бил буквален, което е рядкост за хора, които не са ти близки.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #66 -: Юли 03, 2013, 10:24:34 am »
Сънувах, че съм в тв студио и интервюирам 2-3 млади момчета-астролози
Аз ги питам-от колко време се занимавате?
Те-от 3 години сме професионални астролози-така всичко се научава много бързо
И тъкмо се чудех как работиш нещо, което не знаеш и научаваш в движение, и ме събудиха
Не е кой-знае какъв сън, но ми е интересно подсъзнанието какво мъти :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #67 -: Юли 04, 2013, 07:07:47 pm »
Сънувах, че съм в тв студио и интервюирам 2-3 млади момчета-астролози
Аз ги питам-от колко време се занимавате?
Те-от 3 години сме професионални астролози-така всичко се научава много бързо
И тъкмо се чудех как работиш нещо, което не знаеш и научаваш в движение, и ме събудиха
Не е кой-знае какъв сън, но ми е интересно подсъзнанието какво мъти :)

Mлади момчета астролози?! ;D ;D
Какво ли мъти наистина? :D

Сега сериозно. Казваш 2-3 млади и 3 години. Обърни внимание на цифрите и понеже става дума за професионалисти, отнеси го към служебните си ангажименти.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #68 -: Юли 04, 2013, 08:43:18 pm »
 ;) не бе

Мерси :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #69 -: Юли 11, 2013, 11:35:10 pm »
Уран, чакаме лудия сън докато не си го забравила :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #70 -: Юли 12, 2013, 06:02:47 pm »
Малко го позабравих, но главни действащи лица бяхме: Аз, Румен Петков и Мая Манолова. ;D С Мая Манолова се счепкахме нещо и "раговорът" ни придоби изключително рустикален характер. На простотията й и отвърнах с двойна- притесних я в тоалетната..нещо..
Нов кадър. Зяпам през прозорец ..или на тераса (вече не помня) и към мен- в гръб се приближава Румен Петков. Започва да ме гушка и успокоява . Аз съм леко изнервена и смутена, но в същото време, ;D ласките му ми харесват, като от това се чувствам двойно по- сконфузена. Целува ме по врата и докато го прави, виждам в черното небе северно сияние и му го показвам. Прояви формално интерес към този феномен.
Кадрите с р. петков бяха изпълнени с нежност. Нямаше страст, а нежност и топлина.

В реалния живот не го харесвам да не кажа нещо по-силно. Отделно, аз съм си върла антикомунистка. Всичко това ми прилича на идейно прелъстяване. Все едно, да се откажеш от християнството и да си наденеш бурката.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #71 -: Юли 12, 2013, 06:09:02 pm »
а на мен ми прилича на пореден опит за компромис от страна на подсъзнанието, все едно ти казва "виж - и те са хора, ходят до тоалетната, гушкат...не ги съди толкова строго и не бъди толкова крайна"
и понеже ти си крайна политически, вероятно през близките дни е имало малко събитийце, в което си заела крайна позиция и после леко си се укорила- вътрешно
и сънят ти ти вика - щом на политиците можеш да погледнеш с други очи, защо не и в ситуацийката х и на човека у

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #72 -: Юли 21, 2013, 11:43:05 am »
Сънувах, че гардеробът ми е пълен с пчели, които не знаех как да изгоня. След това излязох на вън и цял рояк от тях ме преследваше  ;D Имаше и бръмбари, които щом ги докосна се превръщат в костенурки. Друго не помня от този сън.

Следващият е че бях при баба ми и търсех в градината четирилистни детелини, беше пълно с такива с три листа, но не открих нито една с четири. Отново друго не помня.

Последния сън беше, че се бия с една приятелка. Беше ме натоварила да нося някакви нейни вещи и не искаше да ми помогне, накрая ми налетя и на бой, не знам кой победи.

Цяла нощ сънувах само глупости, добре че другите не си ги спомням  ;D

Уран и Папи имат думата, моля  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #73 -: Юли 21, 2013, 01:35:08 pm »
Втори твой сън регистрирам, Сатин, с идеи за финансови спекулации или някакви "кратки" пътища. :D
Има и един друг момент- имаш дилеми- дали да продължиш да бъдеш добра, скромна и т.н. в този дух, или да проявиш суета, да думнеш по масата, нещо по- ярко и и експанзивно в поведението и маниера си да наложиш... ??? Възможно е да попътуваш, с всички условности на тази дума.

Сънят с баба ти е отражение на подсъзнателните ти импулси да намериш опора, смисъл, нещо,което да те окуражи (детелинките). Имаш необходимост от релакс, но в по-дълбокия смисъл на думата. Впрочем, умората и досадата присъстват като фон и в другите ти сънища.

Имаш необходимост да проявиш агресия и да не бъдеш занимавана с чужди проблеми. :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #74 -: Юли 21, 2013, 02:38:56 pm »
Пчелите пари ли са, защото имаше многоооо пчелички  ;D
Наистина в последно време съм станала не толкова добра, колкото кротка, все едно изчаквам нещо. По принцип не съм от кротките, които стоят и чакат, ама Сатурн доста ми подряза крилцата. Викаш време е да се разбеснея  ;D

За второто и третото отново си напълно права  :)

Благодаря  :-*