Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625392 пъти)

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #585 -: Май 31, 2014, 10:59:17 am »
Рени-може наистина сестра ти да ти помогне в нещо,идея,вярва,яснота,нещо за което сама не си си вярвала,как да кажа стимул от нея,подкрепа...
онова за което става дума,да речем твой пан,идея, който те занимава сега,може да стане по много лесен и прост начин,просто ту му отдаваш твърде много суетня...
а за комшийката-наистина ще се върне на зад във времето.избързала е с нещо,и е занемарила нещата,които е трябвало да свърши тогава.претупала е нещо.
и друго-може би това е станало,след като ти сама се сещаш и отбелязваш че е неработеща баня,та може би тогава на времето когато се е случило затварянето на банята,твоята приятелка да е стъпила на грешно стъпало,път(символно изразено)
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #586 -: Май 31, 2014, 12:00:40 pm »
Благодаря,Синие за вниманието  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #587 -: Май 31, 2014, 09:06:06 pm »
Рени, твоята сестра ли очакваше бебе? :)
Знае ли се пола на детето ( ако правлно помня, че е бременна:) )?

Внимавай, за да няма недоразумения с близките ти. :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #588 -: Май 31, 2014, 09:53:33 pm »
Аз сънувах как дядо ми се е качва  на един влак, който тръгва  ... обаче той реши да скача в движение - направи го и после отнякъде извади някаква секира и започна да удря по влака ... След това изведнъж изскочиха около двайсетина души, които му се нахвърлиха и буквално го затрупаха. Изведнъж обаче избухна някаква бомба и всички тези хора започнаха да горят.  :012: Намери се човек с пожарогасител, който да ги изгаси!  :012:
Той дядо ми е болен с опрерация на сърцето и му е казано да не буйства много физически и да си почива повече, но инатото му Слънце рак твърдо си държи да работи нон стоп - за него няма жеги и тежка работа ... всичко върши. Днеска го бях видял да цепи дърва и се сетих, че го сънувах със секира ... та изплаших се и отидох да ги нацепя аз.  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #589 -: Май 31, 2014, 09:56:25 pm »
Азазел, имаш ли проблем с комуникацията? Агресия? Неадекватни реакции и незрялост? :017: :017:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #590 -: Май 31, 2014, 10:05:48 pm »
Азазел, имаш ли проблем с комуникацията? Агресия? Неадекватни реакции и незрялост? :017: :017:
С агресията имам, да и се радвам, че съм незрял като съм на 18 - много е скучно да си зрял.  :012:
За комуникацията не мисля, че имам проблеми, но последните няколко дни съм по изнервен.
Пък и много се притеснявам за дядо ми след този сън ... помня преди сънувах нещо гадно с него, а точно тогава беше развил бронхоплевмония - без да знае, която впоследствие провокира проблеми със сърцето му и белия дроб. :(

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #591 -: Май 31, 2014, 10:08:42 pm »
На 18 г ли си? :)
Надявам се да не е свързан с дядо ти, а да е знак за повече мъдрост.
« Последна редакция: Май 31, 2014, 10:11:22 pm от Uran »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #592 -: Май 31, 2014, 10:09:32 pm »
Да.  :29:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #593 -: Юни 01, 2014, 02:05:37 am »
Рени, твоята сестра ли очакваше бебе? :)
Знае ли се пола на детето ( ако правлно помня, че е бременна:) )?

Внимавай, за да няма недоразумения с близките ти. :)

Да,Uran-очаква бебе и то всеки момент,знае се пола. :)

Аз всеки ден имам недоразумения с двама от най-близките-много веселко си изкарваме така във времето... :d030:

Благодаря ти ,за вниманието ,Uran  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #594 -: Юни 01, 2014, 12:17:09 pm »
тази вечер бях ревнива,и не само че набих една ''кифла'' ,ами взех та я и утрепах.
тъкмо влизах в населеното място,пред табелата и тя там.
след това си спомням че трябваше да изчистя мястото на местопрестъплението.
отнякъде се  появи и майка,тя пък носеше  един куп папки,листове много,даде ми ги,трябвало да ги унищожа. отворих ги бяли,а ами почнах,но не помня какво ги правех(късах,горян,не помня)...
тук вече не бях на вън,а у  дома ,и беше моя дом и не беше моя дом-да имаше стълбище,горе долу стаите като разположение(но помня че в съня си,си казах :'' и друг път съм била тук на сън''), а подобни разпознавания,сън в съня,често имам.

друго от тази нощ-сънувах брат ми,гледах го в очите и му казах-''теб не те иска митко,той не дава на другите да те вземат,от него идва всичко...(оказва се че те наистина си имат търкания двамата,пък и жена се намеси )

 да вмъкна за пример сън-в съня-спомени-дори има един  бряг на море(океан),често ходя там.дори знам всяко възвишение,завой,пясъка познавам даже,къде съм заровила нещо в него,от предния сън.сънувайки това място,в съня си казвам-а помня че съм сънувала това място,сега ей тук е това,после онова...същото се слува и с друга стая,има гардероб,и дрехи-и все  трябва да се местя,а нещо става и не довършвам,не слагам край на съня.като повтарящ е. -то и в реала не съм си  като у нас,ами като на квартира,хм,знам, че един ден трябва да  сложа точка ,но кога ще видим


Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #595 -: Юни 01, 2014, 12:22:09 pm »
Мисля, че е сън свързан с работа или конкретно/прагматично приложение на теоретични знания. Ще има разминаване м/у тях. Съветът на съня е- да се довериш на практиката. :)

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #596 -: Юни 04, 2014, 01:41:11 pm »
сънувах някой да ми казва :''вече имаш кръг,сега е нужен квадрата''
и друго чух-:''колко деца имаш,две?...не едно е!време е да имаш и друго ''
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #597 -: Юни 04, 2014, 08:16:18 pm »
сънувах някой да ми казва :''вече имаш кръг,сега е нужен квадрата''
и друго чух-:''колко деца имаш,две?...не едно е!време е да имаш и друго ''

Kръг в смисъл общност, обкръжение. Квадрат- увеличаването му. :) Деца- твирби, проекти, нещо, над което се трудиш, бдиш, мислиш и.. увеличаването им. Изобщо, малко повече да се зориш и изискваш и като контакти, и като ангажименти. :)

п.п.Малко по- нестандартно тълкуване.

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #598 -: Юни 04, 2014, 08:55:15 pm »
Цитат
п.п.Малко по- нестандартно тълкуване.
уран- оценявам го.
имах нужда точно от това-да си изясня ''кръгът'' и ''квадрата'' -какво  ''крият'' символно
*и сънуваното е нестандартно,и си пасва,по мярка...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #599 -: Юни 04, 2014, 08:58:00 pm »
почуствах желанието да ви благодаря-на всички,на форума ...благодаря ви.
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;