Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625383 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #615 -: Юни 10, 2014, 04:24:12 pm »
Сънувах двама познати как вървяха в гръб, бяха по къси гащи (никога не съм ги виждала така облечени) и не приличаха на себе си.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #616 -: Юни 10, 2014, 06:49:24 pm »
Сънувах двама познати как вървяха в гръб, бяха по къси гащи (никога не съм ги виждала така облечени) и не приличаха на себе си.
Вероятно ще те изненадат. Ще откриеш и друга тяхна страна, която, по някаква причина, е била непозната/скрита за/от теб.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #617 -: Юни 10, 2014, 06:51:18 pm »
И аз онази вечер много сънувах, единия сън обаче беше супер гаден и много се уплаших, т затова ви пиша, имам нужда от интерпретация.  ???

В някаква кола сме цялото семейство - майка ми, брат ми, сестра ми, аз, не помня кой караше. И по едно време се блъскаме в камион, от големите ТИР-ове, но така се блъскаме жестоко, че чак колата се подпъхва под ТИР-а. На никой нищо му нямаше и слязохме на улицата. Майка ми нещо каза, че е баба ми е била права и сега трябва да й каже. Нещо се беше уплашила за баба ми, че един вид ние сме катастрофирали, а тя е пострадала или нещо такова. Влязохме вътре в някаква стая, в която в съня ми тя живееше и аз бях много уплашена какво ще видя. Там си беше баба ми, изглеждаше много по-стара, отколкото сега и нещо я изведохме навън и се оказваме на двора в къщи, но когато я изнесохме, аз не виждам баба ми, аз виждам някаква фигура, подобна на Смъртта. Казвам подобна, защото изобщо не беше някакъв скелет или нещо - беше една повита в вестник чаша - това беше "главата" на смъртта, просто тази чаша седеше в пространството. Нямаше врат или нещо, а празно пространство и вместо тяло имаше само една черна плетена наметка, която също седеше във въздуха, все едно поставена на дървен прът. Рядко съм била толкова уплашена от кошмар ... особено предид факта, че е някаква ЧАША и някаква наметка, наистина се надявам само да не предвещава нещо лошо за баба ми ...  ???
Има ли причина да се безпокоиш?

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #618 -: Юни 10, 2014, 06:53:49 pm »
Не, всичко си е нормално за сега ....

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #619 -: Юни 10, 2014, 06:55:40 pm »
Не, всичко си е нормално за сега ....
Някакъв подсъзнателен страх, че, все пак, не е вечна или игнорираш всички подобни мисли? :017:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #620 -: Юни 10, 2014, 07:02:00 pm »
Стара си е жената, да, но по принцип не съм човек, който мисли за смъртта. Като всеки нормален човек не се чувствам комфортно с мисълта, че някога някой близък няма да е до мен, но не съм и някаква паника, която да си втълпява такива нешща в главата и да чака деня, в който най-накрая страховете й се оказват оправдани ....

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #621 -: Юни 10, 2014, 08:38:57 pm »
Вероятно ще те изненадат. Ще откриеш и друга тяхна страна, която, по някаква причина, е била непозната/скрита за/от теб.

Мерси, Уран :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #622 -: Юни 12, 2014, 01:51:05 pm »
Наскоро някой беше писал за сънищата с изневяра-как се тълкуват?
Започнах да сънувам много извратени сексуални гнусотии.... :-X
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #623 -: Юни 12, 2014, 01:59:47 pm »
Наскоро някой беше писал за сънищата с изневяра-как се тълкуват?
Започнах да сънувам много извратени сексуални гнусотии.... :-X

Честита прогресивна Луна в Скорпион и може би и Плутон по някакъв параграф те е налазил, Плутон така "говори", да не те бърка много - много, след време ще спреш даже да се скандализираш от себе си.  :012: :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #624 -: Юни 12, 2014, 03:01:58 pm »
Тази нощ сънувах интересен сън, чудя се как може да се тълкува...

По едно време сънувах, че съм в Русия – бях в Москва, на Червения площад. В реалния си живот никога не съм ходила там. Бях точно до стените на Кремъла, бяха червени и грапави – пипнах ги, усещането при това досокване беше топло, приятно. И като цяло имаше усещане за светлина, пространство и свобода, беше ми леко на душата. Докато стоях до стената, от двете ми страни имаше сгради, по средата пред мен се виждаше път напред - павирана улица... Възнамерявах да тръгна по нея, да продължа... Бях развълнувана и любопитна, като малко дете в голям непознат град.

Дали носи някакво по-специално послание или просто съм го сънувала за разтоварване от ежедневните грижи, които напоследък все повече ми тежат?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #625 -: Юни 12, 2014, 07:16:02 pm »
Наскоро някой беше писал за сънищата с изневяра-как се тълкуват?
Започнах да сънувам много извратени сексуални гнусотии.... :-X

"Извратеното" е въпрос на гледна точка и отношение към участниците т.е.- субективно и лишено от меродавност. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #626 -: Юни 12, 2014, 07:18:43 pm »
Тази нощ сънувах интересен сън, чудя се как може да се тълкува...

По едно време сънувах, че съм в Русия – бях в Москва, на Червения площад. В реалния си живот никога не съм ходила там. Бях точно до стените на Кремъла, бяха червени и грапави – пипнах ги, усещането при това досокване беше топло, приятно. И като цяло имаше усещане за светлина, пространство и свобода, беше ми леко на душата. Докато стоях до стената, от двете ми страни имаше сгради, по средата пред мен се виждаше път напред - павирана улица... Възнамерявах да тръгна по нея, да продължа... Бях развълнувана и любопитна, като малко дете в голям непознат град.

Дали носи някакво по-специално послание или просто съм го сънувала за разтоварване от ежедневните грижи, които напоследък все повече ми тежат?
Сънят ти, да не би да отразява личното ти отношение към украинската политика? Вероятно, считаш, че Украйна ще бъде много по-добре в орбитите на Русия нежели тези- на ЕС. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #627 -: Юни 12, 2014, 08:44:54 pm »
Сънят ти, да не би да отразява личното ти отношение към украинската политика? Вероятно, считаш, че Украйна ще бъде много по-добре в орбитите на Русия нежели тези- на ЕС. :)

Не, вече нищо не считам. Нямам категорично мнение по въпроса, по-скоро съм объркана от събитията, които се случват там. Днес разбрах, че е ден на Русия. Да не би да съм го сънувала по повод празника?  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #628 -: Юни 12, 2014, 08:47:12 pm »
Не, вече нищо не считам. Нямам категорично мнение по въпроса, по-скоро съм объркана от събитията, които се случват там. Днес разбрах, че е ден на Русия. Да не би да съм го сънувала по повод празника?  :012:
Може.  :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #629 -: Юни 12, 2014, 09:15:01 pm »
Благодаря ви,момичета. :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."