Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625797 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #675 -: Юни 23, 2014, 07:29:01 am »
Сега на разсъмване сънувах странен сън:

Спасявах някакви златни рибки - мънички и големи. Намерих ги в някакъв несесер и едвам мърдаха. Изсипах ги в една вана пълна с вода и после им намерих аквариум и влязох във ваната с празна кофичка от кисело мляко да ги прехвърля с нея в аквариума. Хващах ги с ръце, а не с кепче.

После бях на върха на някакво възвишение и наблюдавах изгрева - златно слънце на прекрасно синьо небе...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #676 -: Юни 23, 2014, 07:54:30 am »
Не съм сигурна как точно се тълкува, но според мен този сън е на хубаво.

Умиротворение и пълнота, може в нещо да сполучиш или да получиш отнякъде подкрепа.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #677 -: Юни 23, 2014, 08:33:03 am »
вещичка- днес  направи подарък,подай ръка на някой в нужда.
може би е хубаво да поносиш златен накит,стоял някъде закътан,иска да диша,и да се окъпе,смени му мястото.
може и да си купиш злато.
з.риби-злато
пари-люспи
изгрев-ново,светлина,злато. и слънце-баща.
изчистване,красота,нов живот...абе хубави и ясни дни идват

*в ленорман-34риби-я свързват с парите,финансиите
портфей-8гроб-мрак,липса,застоялост
3кораб-вода-работа,пътуване,движение,промяна
31слънце,25пръстен-две карти за слънце и за светлина плюс злато-отново една идея за безоблачно лято.обещание.

ами-може да пътуваш някъде било с любим,било по работа. друго като идея,последна че станаха много - смяна на местожитество,приоритет,поглед,връщане към момент в който си била на върха...

мечка срам,мен не срам ....ха ха то се казва страх,но понеже да се пресрамя с чудноватите ми хрумки...

хубав ден ти желая
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #678 -: Юни 23, 2014, 08:51:33 am »
Тенкю  :38: Лили и Синие!

Ще го видим кво значи този сън, че от няколко дни ме боли един зъб и така като гледам панорамната снимка май ще се налага кореново лечение, а последния път направих алергия към арсена  :57:. Хората умират от него, а аз алергична - то човек и да иска не мое ме отрови  :043: :043: :043:... Дано всичко мине нормално този път.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #679 -: Юни 23, 2014, 08:58:05 am »
Сега на разсъмване сънувах странен сън:

Спасявах някакви златни рибки - мънички и големи. Намерих ги в някакъв несесер и едвам мърдаха. Изсипах ги в една вана пълна с вода и после им намерих аквариум и влязох във ваната с празна кофичка от кисело мляко да ги прехвърля с нея в аквариума. Хващах ги с ръце, а не с кепче.

После бях на върха на някакво възвишение и наблюдавах изгрева - златно слънце на прекрасно синьо небе...
като се вземе предвид, че  златните рибки се свързват с намислянето на желания, то може да "спасиш", възродиш стари твои мераци, да уловиш момента за тяхното реализиране, а после да триумфираш на върха, под лъчите на прожектора, това да се окаже ново начало за теб

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #680 -: Юни 23, 2014, 05:36:24 pm »
Може и да не е по темата, но тия са абсолютни изроди!
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #681 -: Юни 24, 2014, 12:10:51 am »
Вещер, прилича ми малко на тая гадост съня ти. Живи животни в пакетчета продават китайците ... на ключодържатели ....Може и да си го виждала, просто имам чувството че трябва да споделя:
Тъндър, как живеят без въздух тези животинки, невъзможно е

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #682 -: Юни 24, 2014, 12:59:32 pm »
 :o  за цветя знам,но с  животинки  е гадно ... това не са ония джаджи тамагочи  ...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #683 -: Юни 24, 2014, 01:57:58 pm »
Ае Тъндъре, откъде ги копаеш тия дивотии бе?  :lol_hitting: Гадост!


Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Сънувах...
« Отговор #684 -: Юни 24, 2014, 03:49:33 pm »
Последния месец почти всяка нощ сънувам кораби и морета. Или са в далечината, или аз самата съм на тях и пътувам нанякъде, почти всяка нощ едно и също.

Вероятно подсъзнанието се свързва с действителността, защото наистина много обичам да ходя на пристанища, както и да съзерцавам кораби в морето, с часове мога да ги гледам. Дават ми усещане за нещо много положително, което всеки момент ще ми се случи.

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #685 -: Юни 24, 2014, 07:03:53 pm »
поглед към нови хоризонти...но сега за сега ''съблюдаваш работната дейност'' към   момента...

асоциация с карта 3ж в таро...(и една 3пенткли)


Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Сънувах...
« Отговор #686 -: Юни 24, 2014, 07:19:29 pm »
поглед към нови хоризонти...но сега за сега ''съблюдаваш работната дейност'' към   момента...

асоциация с карта 3ж в таро...(и една 3пенткли)


Синие, благодаря много за информацията! :58:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Сънувах...
« Отговор #687 -: Юни 25, 2014, 05:47:59 am »
Сънувах че летя ,като се замислих как и като какво усетих че започвам да се събуждам-на границата на пробуждане,иначе няма да помня .Летенето беше най близко до това на водно конче,отначало сравних с реактивен самолет,,Harier,,но той е бавен за тези резки промени в скороста ,придвижването беше мълния-зависване,мълния-зависване .След всяка мълния оставаха следи като от реактивен самолет,а зависвах за да мога да разчета тези следи.които бяха всъщност мисли,но не тип,,нишка на мисълта,, ,а от по суров ,необработен вид,като вълма вълна ,от които се преде тази нишка .Докато летях така,по едно време погледнах надолу-имаше влак,на който вагоните бяха натоварени с подобна материя,но беше много бавен-този влак беше нормалното мислене.Шантаво звучи ,но всъщност всичко разбрах,този тип мислене  просто е друг,не с нишка на мисълта,а на облаци,,захарен памук,,отговорите които получих бяха във вид на честота,настройка-Уран транзитира в опозиция наталния ми Меркурий .
« Последна редакция: Юни 25, 2014, 10:28:18 am от Oposit »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #688 -: Юни 25, 2014, 11:29:36 am »
Сънувах че летя ,като се замислих как и като какво усетих че започвам да се събуждам-на границата на пробуждане,иначе няма да помня .Летенето беше най близко до това на водно конче,отначало сравних с реактивен самолет,,Harier,,но той е бавен за тези резки промени в скороста ,придвижването беше мълния-зависване,мълния-зависване .След всяка мълния оставаха следи като от реактивен самолет,а зависвах за да мога да разчета тези следи.които бяха всъщност мисли,но не тип,,нишка на мисълта,, ,а от по суров ,необработен вид,като вълма вълна ,от които се преде тази нишка .Докато летях така,по едно време погледнах надолу-имаше влак,на който вагоните бяха натоварени с подобна материя,но беше много бавен-този влак беше нормалното мислене.Шантаво звучи ,но всъщност всичко разбрах,този тип мислене  просто е друг,не с нишка на мисълта,а на облаци,,захарен памук,,отговорите които получих бяха във вид на честота,настройка-Уран транзитира в опозиция наталния ми Меркурий .
стремеж към движение, свобода  и самостоятелност.
желание за бягство от реалността, освобождение от голям товар.
иска ти се да избягаш от проблемите, или те да се решат като с магическа пръчка, от само себе си.
възможно е сега да си в период , в който всичко ти се развива плавно и имаш чувство, че живота ти е под твой контрол.


Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Сънувах...
« Отговор #689 -: Юни 25, 2014, 12:45:18 pm »
Nerealna,твоето тълкуване е вярно,но е една млн. част от информацията,която получих с тези мълнии и облачета,тоя сън го сънувах 1мин., а информацията от облачетата няма и да мога да преведа на езика на нормалното мислене,всяко облаче беше отделна тема от 3д информация от концентрирани нишки на мисълта/тия нишки май са 2д/,Не случайно намекнах за транзитната опозиция на Уран към нат, Меркурий-самолет,мълнии/ток/ ги свързвам с Уран,влака-с Меркурий ,облачетата се появяваха като че ли в резултат на сътресението на въздуха от мълниеносното движение, както казах това 3дмислене даже не може да се преведе на 2д,,трябва да се възприема ан гро,цялостно .