Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 638597 пъти)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #720 -: Юли 04, 2014, 02:55:19 pm »
А на мен защо никой не ми разтълкува скандалите  :017: Нали трябва да сме по темата  :012:
скандалите в сънищата символизират натрупани напрежение и нервност в реалността. намери начин да се освободиш от тях. имаш нужда от релакс;)
« Последна редакция: Юли 04, 2014, 04:15:48 pm от nerealna »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #721 -: Юли 04, 2014, 03:01:37 pm »
А ако се караш с някой близък, отдавна починал човек? Сънувала съм така баба ми, пък не тая лоши чувства.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #722 -: Юли 04, 2014, 03:03:51 pm »
А ако се караш с някой близък, отдавна починал човек? Сънувала съм така баба ми, пък не тая лоши чувства.
стари, нерешени проблеми не ти дават покой...така мисля.

в случая сънят не означава лоши чувства към бабата, тя е само  символ в съня...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #723 -: Юли 04, 2014, 03:08:52 pm »
стари, нерешени проблеми не ти дават покой...така мисля.

Да, това трябва да е, друго обяснение не виждам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #724 -: Юли 05, 2014, 08:47:47 am »
най-сетне да се върна в света на моите сънища,че дълго продължи това ''бълнуване''
имам предвид че сънувам без  да помня,а сънищата са прости за мен,и вкарват въздух...
 и друго-от месеци също не беше ми се случвало да се събудя към 2,3 часа и да будувам до 5,6-тия безсъни нощи ги имам от дете,не е от възрастта и живота сега  :012:
та ето моя сън...


сънувам ,че водя разговор с някой.
и той ми казва за руните от какво да  се  изработят,споменава материала.
казва и от какво не трябва да бъдат.
аз бях взела от някъде,калъп.
в който да се отлива материал за да се изработят.

интересно че в съня,разсъждавах-защото споменавайки за вид материал,аз знаех кой мой познат ще ми свърши тази работа-защото се занимава с такива работи,изделия.

*
друг сън-получих известие на телефона,че мой братовчед(виждах името му  и че е изписано на латиница),ме е добави,кани ме  в приятели.и нещо ми пожелаваше-хубави неща...(нямам го във ФБприятели)

колкото до руните-един,два пъти съм ги сънувала,преди много време.а скоро не съм теглила,чела,мислила за тях...
« Последна редакция: Юли 05, 2014, 08:51:11 am от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #725 -: Юли 05, 2014, 08:57:14 am »
Аз започнах периодично да сънувам огромни зелени змии. :017:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #726 -: Юли 05, 2014, 09:02:40 am »
опс-муниии
още нещо от снощи...бях с жена до мен.
и я водех по някакъв път,който познавам.
имаше змии,казвах и-внимавай,тук има змии,тя не вярваше...бяха доста,и заради нейното туткане,и  невнимание-една ме  задра с уста по глезена...но не се заби в мен.
прескачах ги,ходех по нещо като  болдюр,а от срани гадна вода,и змии,навити,разтегнати
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #727 -: Юли 05, 2014, 09:45:49 am »
опс-муниии
още нещо от снощи...бях с жена до мен.
и я водех по някакъв път,който познавам.
имаше змии,казвах и-внимавай,тук има змии,тя не вярваше...бяха доста,и заради нейното туткане,и  невнимание-една ме  задра с уста по глезена...но не се заби в мен.
прескачах ги,ходех по нещо като  болдюр,а от срани гадна вода,и змии,навити,разтегнати

Служебни проблеми. Вероятно, екипната работа страда.
Стигнахте ли до там, за където се бяхте запътили?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #728 -: Юли 05, 2014, 10:12:40 am »
Или сексът се е превърнал в табу и затова го сънувам с изключително неприятни и отблъскващи личности  :043:
Аз какъв сън бях сънувала с Румен Петков. :012: :012:
Разбрах/осъзнах, чрез него, някои подтиснати желания, а и необходимости.
« Последна редакция: Юли 05, 2014, 02:26:28 pm от Uran »

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #729 -: Юли 05, 2014, 02:24:42 pm »
Аз сънувах, че отивам до някакъв магазин - намира се близо до нас, но от детството ми е затворен. Та отивам един път, купувам някакъв крем. После се върнах още един път, разлгеждах, после още един път и още един път, много пъти наистина не мога да ги преброя.  :012: :012: :012: И накрая отивам в магазина с племенницата ми и се навеждам на някакъв рафт и там имаше книги - и гледам някаква книга за чакрите с твърди корици и струва 35 лева, имаше два екземпляра от нея и аз избирах между двата, кой да си купя, че единия май беше залят с нещо. Купих и някакво списание на племенницата ми за 5 лева с някви кончета на него с огнени гриви ...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #730 -: Юли 05, 2014, 02:42:11 pm »
Аз сънувах, че отивам до някакъв магазин - намира се близо до нас, но от детството ми е затворен. Та отивам един път, купувам някакъв крем. После се върнах още един път, разлгеждах, после още един път и още един път, много пъти наистина не мога да ги преброя.  :012: :012: :012: И накрая отивам в магазина с племенницата ми и се навеждам на някакъв рафт и там имаше книги - и гледам някаква книга за чакрите с твърди корици и струва 35 лева, имаше два екземпляра от нея и аз избирах между двата, кой да си купя, че единия май беше залят с нещо. Купих и някакво списание на племенницата ми за 5 лева с някви кончета на него с огнени гриви ...

Едното тълуване е- да се пазиш от евентуални загуби.
Второто- разглежда магазина като банка с възможности/познания, от която имаш възможност да черпиш многократно и която си има цена- не само финансова. Време, усилия, повтаряемост. :)
Сънят е свързан със страховете/плановете ти за реализация.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #731 -: Юли 05, 2014, 02:44:45 pm »
Сънувам много, винаги цветни, ярки сънища, сбъдващи се понякога, но не обичам да ги разказвам, с изключение на този - сънувах, че съм бременна с момче, когато изчислих, се оказа, че ще се роди риби и аз започнах да крещя с всичка сила, че ненавиждам мъже риби и не искам син риби. Събудих се стресирана, цял ден ми беше криво и вечерта умря котаракът ми дева. Що за глупости сънувам и аз.
Риби- 12 дом. :( Отделно самата ос дева-риби.

п.п.Не изключвам и възможността да забременееш. Аз имах подобен сън преди години.

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #732 -: Юли 05, 2014, 03:17:30 pm »
ами на еньоовден, момите не се ли търкалят по росата с  идея зачеване.
и нямаше ли нещо с  ритуал -вода,цветя,котле,монета-показване на жениха???- по някакви спомени пиша,може да греша..

за моя сън с змия...от години съм имала подобни сънища,имах един доста мистичен-поради вида на змията и мястото на събитието.
но този-ами не знам на къде е отивала тя,нито аз защо съм била там ...но  аз познавах мястото...

тази нощ не спах добре,будех се,въртях се...лошо спах...
а и ако не беше мунлайт да спомене за нейните змии,нямаше да се сетя и за моите...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #733 -: Юли 05, 2014, 03:30:59 pm »
Сънувам много, винаги цветни, ярки сънища, сбъдващи се понякога, но не обичам да ги разказвам, с изключение на този - сънувах, че съм бременна с момче, когато изчислих, се оказа, че ще се роди риби и аз започнах да крещя с всичка сила, че ненавиждам мъже риби и не искам син риби. Събудих се стресирана, цял ден ми беше криво и вечерта умря котаракът ми дева. Що за глупости сънувам и аз.
месец преди да забременея почина котето ни:)

ако сънят ти не предсказва буквално събитието за бременността, би могъл да означава, че си дала начало на нещо ново в живота си, нов проект, нови идеи, за които може би сега малко съжаляваш, но ...няма мърдане назад, ще се наложи да ги осъществиш, въпреки всичко.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #734 -: Юли 05, 2014, 05:01:43 pm »
За бременност - не мисля, че ще стане, нямам вътрешна потребност сега, а и при нас всичко е планирано, отминаха ми уранските транзити.
Да, по-скоро се чувствам разочарована от някои неща, знам, че трябва да съм търпелива, скоро имах и прогресивно телешко новолуние на К2. Сякаш нося някаква тежест ::)

На мен не ми се отрази добре прогресивното новолуние.