Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 638753 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #915 -: Август 21, 2014, 12:50:53 am »
чудя се на тези бабешки съновници- защо са решили, че въшките, например, са на пари. въшката е нещо гадно, неприятно и понеже живее по главата, би било логично да се свързват с досадни, неприятни мисли.
Защото е проверено и потвърдено, а колкото до въшките има ги всякакви, едни живеят по главата, други по триъгълника, а трети по дрехите  :012: :012: :012:
Не ми се случи нищо гадно днес, дори напротив, днес отбелязваме с моя мъж 26г от първия ни брак, пожела ми да сме живи и здрави, че да сключим още 4-5 брака, на което му отговорих, че се надявам все след някое бракуване да ме заведе на меден месец, понеже такъв още не сме карали, и много се смяхме  :043: :043: :043:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #916 -: Август 21, 2014, 12:52:34 am »
 :012:
Акрукс, колко пъти си се женила?  ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #917 -: Август 21, 2014, 12:53:07 am »
Тази нощ пак сънувах приплод в котешката ми фамилия - бях в кухнята, имаше много малки котета, излизаха отвсякъде и ги хранех с нещо... Странно, но не им давах мляко, а някакъв бял прах - или брашно, или захар.  :017:
Лили, да не набарат котараците белото и да се насмъркат като за световно  :043:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #918 -: Август 21, 2014, 12:53:37 am »
:012:
Акрукс, колко пъти си се женила?  ::)
Нито веднъж, Теодоре!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #919 -: Август 21, 2014, 08:36:28 am »
Лили, да не набарат котараците белото и да се насмъркат като за световно  :043:

Хаха, знаех си, че ще се сетите и за такъв прашец  ;D :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #920 -: Август 21, 2014, 11:04:31 am »
Защото е проверено и потвърдено, а колкото до въшките има ги всякакви, едни живеят по главата, други по триъгълника, а трети по дрехите  :012: :012: :012:
Не ми се случи нищо гадно днес, дори напротив, днес отбелязваме с моя мъж 26г от първия ни брак, пожела ми да сме живи и здрави, че да сключим ...
добре, ще чакаме обратна връзка дали си спечелила от тотото.

не си ме разбрала правилно - не казах, че ще ти се случи нещо гадно. сънищата не винаги са предсказателни, дори рядко разпознавам кой сън от кои е. повечето от отразяват дневните преживявания.  при някои сънища подсъзнанието вади  на повърхността чрез символи неща, които потискаме и се опитваме да забравим, това може да са мисли и събития от преди години.
тълкуването на сънищата е по-сложен процес от това, както го описват в бабешките съновници.
освен това  е най-точно, когато е  индивидуално, защото едни и същи символи  означават различни неща за всеки. примерно лили обича котки и сънува, че ги храни, сънят е позитивен и показва нещо приятно за нея. човек, който не ги обича може да ги сънува в неприятен сън и за него да предсказва негативни преживявания.
« Последна редакция: Август 21, 2014, 11:08:39 am от nerealna »

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #921 -: Август 21, 2014, 11:59:14 am »
Принципно съм съгласна с Нереална и гледам като се опитвам да тълкувам сънища, да е по-скоро психологически, но става много сложно в главата ми, защото има някаква граница в тълкуването, в която трябва да се съобразиш с колективното несъзнателно, с което всички сме свързани и индивидуалните предпочитания. Примерно като за котките - по-скоро бих тълкувала котката като все едно и също нещо, но когато човек има негативно отношение в тях, просто това, което изразява котката, не е интегрирал у себе си.  ::)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Сънувах...
« Отговор #922 -: Август 21, 2014, 05:35:24 pm »
Три сънища съм споделила с нереална, трите се оказаха съдбовни (предсказателни). Внимавайте какво й казвате! :012:

п.п. ако помниш, тогава не допускаше, че ще са такива

Всъщност бях в период, в който си мислех, че имам нужда от външна патерица при разчитането. Човек сам си ги усеща и знае достатъчно нещата, но се случва да търси потвърждение.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #923 -: Август 21, 2014, 06:09:50 pm »
Три сънища съм споделила с нереална, трите се оказаха съдбовни (предсказателни). Внимавайте какво й казвате! :012:

п.п. ако помниш, тогава не допускаше, че ще са такива

Всъщност бях в период, в който си мислех, че имам нужда от външна патерица при разчитането. Човек сам си ги усеща и знае достатъчно нещата, но се случва да търси потвърждение.
така лии.. не знаех :)
ами аз винаги съм казвала, че за да се изтълкува един сън правилно, трябва да се зададат 1000 въпроса на сънуващия. много неща са от значени - пол, възраст, психологическо състояние, здраве, минало, настояще и т.н.
изобщо нямам претенциите, че тук ги интерпетирам правилно. принципно избягвам да ги тълкувам като бъдещи събития, за да не предизвиквам хората да се надяват напразно за нещо хубаво или да ги плаша с предстоящи негативни събития.
аз също усещам моите сънища и съм се научила да ги определям кой от кои е, но понякога ми е любопитно да чуя и друга гледна точка.

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Сънувах...
« Отговор #924 -: Август 21, 2014, 06:22:34 pm »
ами аз винаги съм казвала, че за да се изтълкува един сън правилно, трябва да се зададат 1000 въпроса на сънуващия. много неща са от значени - пол, възраст, психологическо състояние, здраве, минало, настояще и т.н.

Права си, освен това съм забелязала, че аз реагирам на конкретна за мен самата символика. И смятам, че това важи и за останалите, това са много лични знаци.

Смърт на определено животно по особен начин винаги е знак за нещо кофти като проявление при мен, по-ярките сцени са винаги намек за значимост на съня и др. детайли, които не са важни в случая. Друго животно пък често ми подсказва за еди какъв си сценарий... Те такива сънища поначало не са всяка нощ, но кое със сигурност вече ме насочва, че са такива - чувството, усещането, тревожността, с която се будя. В главата ти бие камбана за наближаващ съдбовен момент. Някак си вече ги разграничавам от останалите, които са по-тривиални и са плод на подсъзнанието, което се освобождава. Обикновено моите са за негативни събития. Досега съм имала само един, който е подсказал нещо хубаво.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #925 -: Август 21, 2014, 06:25:49 pm »
добре, ще чакаме обратна връзка дали си спечелила от тотото.
то за да спечеля трябва да играя, а аз не играя на хазарт и на тото, така че въшките си остават голи въшки  :012: :012:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #926 -: Август 21, 2014, 06:33:33 pm »
то за да спечеля трябва да играя, а аз не играя на хазарт и на тото, така че въшките си остават голи въшки  :012: :012:
:D

ами пусни едно тото де, може пък бабите да са прави.
защо да не спечелиш - това , което се случва на някой, може да се случи на всеки. ;)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Сънувах...
« Отговор #927 -: Август 21, 2014, 07:56:38 pm »
Оная вечер сънувах едно момиче как изписва страници със силно наклонен почерк (надясно), беше много детайлно

П.п. Специално за котките-и аз много ги обичам, гледала съм си, но никога котка в съня не ми е носело добро. В случая-освен ако Лили наистина има примерно малко коте (аз не знам, ама и не попитах :) ) евентуално оттам да идва асоциация някаква, и евентуално да не е предсказателен

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Сънувах...
« Отговор #928 -: Август 21, 2014, 08:04:07 pm »
Преди 20 г. работих като детегледачка в Германия.
След като се  прибрах в Бг,започнах  периодично да сънувам един и същи сън- че се връщам на работа в същото семейство. Този сън иска да ми каже нещо, може би не е буквален ?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #929 -: Август 21, 2014, 08:20:06 pm »
П.п. Специално за котките-и аз много ги обичам, гледала съм си, но никога котка в съня не ми е носело добро. В случая-освен ако Лили наистина има примерно малко коте (аз не знам, ама и не попитах :) ) евентуално оттам да идва асоциация някаква, и евентуално да не е предсказателен

Аз преди 1 месец сънувах леля как ми донася 10 котки вкъщи - бях го разказал и тук мисля. :)
Та освен, че получих скъп подарък от нея - сега като и дойдох на гости всеки ден като излизам на двора и виждам по некоя нова котка. Тук е котковъдник направо. :D A аз много се кефя на котки по принцип, заради НЕптуня ми сигурно. ;D