Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645096 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1035 -: Октомври 04, 2014, 01:37:01 pm »
 :58:
Или да подходиш по - сериозно и твърдо и да затвориш куфара ,Или пък да смениш куфара с по-голям.
На сън човек не може да контролира детайлите,както в будно състояние .  ;)
Подсъзнанието знае лимитите и поставя ограничения.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1036 -: Октомври 04, 2014, 01:43:24 pm »
Много рядко съм в миналото,по-често съм в бъдещето и уж живея в момента,ама уж. Разни брънки от настоящето ми се крият. ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1037 -: Октомври 06, 2014, 09:10:34 pm »
Сънувах най-отвратителния сън за баща ми...че го сварих с една "магистрална фея",един върху друг направо... :lol_hitting: Пр.Луна в скорпион ще ме умори. :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1038 -: Октомври 07, 2014, 11:16:48 pm »
Сънувах как пред мен един момък уби лисица. Беше я хванал и й изви врата - много ясно чух звука от счупването - беше супер реално. Лисицата беше голяма и пухкава, но странното е, че никак не ми стана жал в съня. После го чух да казва, че я убива ритуално, защото е някакъв празник, на който се изказват благодарности пред Бог. :o Беше доста реален сън(особено хрущящия звук брр)  :017:
Имаш ли конфликт с лукава жена? Желаеш ли намесата на  арбитър?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1039 -: Октомври 08, 2014, 07:46:59 pm »
Имам конфликт с близка жена(но не е агресивен и тя не е лукава), който много ми тежи. Искам някак да оправя нещата, но нямам никаква възможност.   ???
Ти ли си лисицата? :017:
п.п.Не го приемай непременно като негативни. Вероятно ще трябва да проявиш определени женски качества, за да поправиш нещата.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1040 -: Октомври 10, 2014, 08:35:06 am »
Предната вечер сънувах, че съм в Япония и ми подариха сърничка. Занесох си я в къщи и се чудех къде да я сложа, после реших, че кучето и без това спи в леглото ми и не си ползва кучешкото легло и я настаних в него...  :57:


А снощи сънувах, че съм на дъното на много дълбок океан да спасявам някого, да го извадя на повърхността...  :017:  Не си спомням кой беше, но го спасих. Преди да излезем трябваше да минем през някаква порта и имаше опашка за минаване през нея  :043: :043: :043:.... Някакъв циганин със жена си взе да се заглежда по мен, че като побеснях малиииииииии... така го наредих, че оня се сви като мишка...  :012:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1041 -: Октомври 11, 2014, 09:08:20 am »
Сънувах,че си имам красива и нежна дъщеричка и в съня си много и се радвах-постоянно я целувах.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1042 -: Октомври 12, 2014, 01:27:48 pm »
Сънувах,че си имам красива и нежна дъщеричка и в съня си много и се радвах-постоянно я целувах.
Нещо над което се трудиш/отглеждаш с любов? Проект? Работа?

п.п.Възможно е да отразява и реални копнежи? Мислила ли си в тази посока?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1043 -: Октомври 12, 2014, 02:16:58 pm »
Нещо над което се трудиш/отглеждаш с любов? Проект? Работа?

п.п.Възможно е да отразява и реални копнежи? Мислила ли си в тази посока?

Благодаря ти,Uran,за коментара!В работата влагам толкова много любов и време,и всеотдайност,но все се намира някое недоволно мрънкало.Искам да направя страхотни първи впечатления и се старая толкова много!А относно реалните копнежи,те се на партньора-напоследък много взе да говори,че ни било време и за второ дете,опитва се и срокове да ми налага.

 :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #1044 -: Октомври 17, 2014, 10:31:24 am »
Сънувах много странни неща тази нощ  :012: В един от сънищата си намерих една несъществуваща животинка, беше като мъничка пухкава топка, много сладка, но с доста остри зъби и ако не му държах муцунката моментално ме захапваше за ръката много силно и не пускаше, накрая го затворих в един кашон.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1045 -: Октомври 17, 2014, 09:27:09 pm »
Миналата нощ сънувах много странен сън. Живеех в някакъв друг свят, много подобен на нашия, но друг. Имаше страховито земетресение/изригване и от земята бликна цунами от лава. Вълната имаше лице, сякаш беше чудовище от пламъци и магма. Приближаваше бързо, а аз и някакви други хора нямаше къде да се скрием. Тогава видях цепнатина в една скала наблизо, на височина един човешки бой. Оказа се пътека за някъде. Тръгнах по нея и се озовах в метрото на незнаен руски град :o Хората ме гледаха странно, понеже говорех на български, но имах достатъчно копейки в джоба за билет. После малко ми се губи… Краят е, че за да се върна в нашия свят (този наш, не сънувания) трябваше да хвана два пакета ориз в ръце :017:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1046 -: Октомври 17, 2014, 09:46:22 pm »
Сънувах една много масивна желязна конструкция.Беше около 60м висока.Стоях в основата и.Беше планувано да падне.Не мърдах от основата и.Вдигнах глава нагоре и я видях как бавно се накланя да ме затрупа,както и да падне върху сградите отсреща и да ги разруши.Много се заинатих докато умирах от страх-твърдо реших да не бягам и да остана там,където бях.Оглеждах се,стените около мен не се пукаха,не се чуваше скърцане,нито свистене.Преди да докосне сградата отсреща "кулата" от метал се спря като застопорена.Пак се огледах-всичко беше здраво,поражения и жертви нямаше да има.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Сънувах...
« Отговор #1047 -: Октомври 26, 2014, 09:34:22 am »
Напоследък много сънувам животни.
Преди няколко дни сънувах, че съм в някаква хижа в планината и в нея има коне, а един овен ме следва по стълбите. Хем ме беше страх от него, хем той по никакъв начин не ме заплашваше. А след това отидохме в някакво заведение, в което си имаше отделна стая за кучета. Имаше много кучета, от най-различни породи, всяко вързано.
А тази нощ сънувах, че съм в някакъв странен замък, в съседство с болница. Ходих до болницата, да се видя с един колега, защото смятах, че имам увеличени лимфни възли и исках той да ги погледне. Други колеги се чудеха защо съм толкова дебело облечена, като е топло. След това се озовах в замъка, който се пазаеше от вълци. Бях с моето куче и го защитавах от вълците. Наложи се да разтварям сериозно устата на единият, за да не хапе и другите вълци решиха, че съм го наранила. Озовахме се в основният двор, където ни смятаха за гости. Изведнъж кучето ми изчезна и аз тръгнах да го търся. Открих го с алфа-вълчицата да си играят с топка в един басейн със застояла и зеленясала вода. Не знаех дали да се притеснявам или да съм спокойна и тогава се появи змия, на която вълчицата "заповяда" да стои настрани от нас.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1048 -: Октомври 26, 2014, 09:40:43 am »
Напоследък много сънувам животни.
Преди няколко дни сънувах, че съм в някаква хижа в планината и в нея има коне, а един овен ме следва по стълбите. Хем ме беше страх от него, хем той по никакъв начин не ме заплашваше. А след това отидохме в някакво заведение, в което си имаше отделна стая за кучета. Имаше много кучета, от най-различни породи, всяко вързано.
А тази нощ сънувах, че съм в някакъв странен замък, в съседство с болница. Ходих до болницата, да се видя с един колега, защото смятах, че имам увеличени лимфни възли и исках той да ги погледне. Други колеги се чудеха защо съм толкова дебело облечена, като е топло. След това се озовах в замъка, който се пазаеше от вълци. Бях с моето куче и го защитавах от вълците. Наложи се да разтварям сериозно устата на единият, за да не хапе и другите вълци решиха, че съм го наранила. Озовахме се в основният двор, където ни смятаха за гости. Изведнъж кучето ми изчезна и аз тръгнах да го търся. Открих го с алфа-вълчицата да си играят с топка в един басейн със застояла и зеленясала вода. Не знаех дали да се притеснявам или да съм спокойна и тогава се появи змия, на която вълчицата "заповяда" да стои настрани от нас.
Зара, вгледай се в себе си и отношението си към приятелите (от мъжки пол), интимността, лидерството- твое и на мъжа, "конкуренцията". :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1049 -: Октомври 26, 2014, 09:44:14 am »
Сънувах една много масивна желязна конструкция.Беше около 60м висока.Стоях в основата и.Беше планувано да падне.Не мърдах от основата и.Вдигнах глава нагоре и я видях как бавно се накланя да ме затрупа,както и да падне върху сградите отсреща и да ги разруши.Много се заинатих докато умирах от страх-твърдо реших да не бягам и да остана там,където бях.Оглеждах се,стените около мен не се пукаха,не се чуваше скърцане,нито свистене.Преди да докосне сградата отсреща "кулата" от метал се спря като застопорена.Пак се огледах-всичко беше здраво,поражения и жертви нямаше да има.
Упорстваш. Възможно е, да не искаш да се откажеш от нещо- градено дълги години или даващо ти сигурност. Мисля, че преценяваш някакви възможности- кариерни, житейски и т.н.