Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625315 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #120 -: Октомври 03, 2013, 11:21:02 pm »
Пак ще трябва да отстояваш позиции и атмосферата няма да е много спокойна. Какво става с теб, девойко? Какви са тези борби, конфликти? :)

Айде стига вече де  :41:

Нямаше бакшиши, нито клиенти, само готини бармани :)
Поляната беше супер-слънчева лятна поляна в планината

Що не ме извика при тебе, вместо да се пържа в моя сън  :)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Сънувах...
« Отговор #121 -: Октомври 03, 2013, 11:32:49 pm »
Пробвайте нещо, което ми хрумна случайно и после проверих. Може и само при мен да важи, но давам пример.

Сънувам куче. Негативна развръзка. Куче=Марс, Марс У5. Сбъдва се и събитията са по въпросния дом. Възможни са и варианти - по аспектите, диспозитори, но понякога е съвсем пряко и отчетливо.
 
Отнася се за по-ярките и ключови сънища, но не пречи да работи и за други, които на пръв поглед са незначителни…
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #122 -: Октомври 08, 2013, 10:17:17 am »
Играя карти в непозната компания.Получавам писмо от мъж ,който е спортист,но много добър поет ,за да бъде такъв ,но за такъв се представя.Снимка негова като образ изниква в съня ми-закачливо усмихнат,с остра коса ,леко заоблен овал на главата със зелени очи.Изведнъж съм  в една кола с него ,спортна леко тесничка ,но аз съм зад него .Разговаряме ,смеем се и аз искам да ме закара у нас ,защото имам багаж ,сякаш сме били заедно с него на екскурзия.Той смеейки се ми казва ,че багажа ми ще остане у тях ,даже и след Гърция ,а аз колкото и да упорствам да си тръгна ,той ненатрапчиво отказва .Виждам спряно отдясно на нас "Порше"-класическият модел.Антракт и съм ...в апартамент на приятелско семейство от друг град,а оставам с впечатление ,че се намирам в апартамента ,в който сме живяли преди години.нещо познато и искам да пуснат.... змията ,сякаш тя е наш домашен любимец.И да в стаята влиза змия ,но под някаква дреха ,неприятно чувство ме обвзема ,а би трябвало да я "познавам".Всички започват да я отблъскват ,но не грубо,тя естествено се защитава и ...започна да ме хапе долу ниско за крака .Не ме заболя ,но ми беше гнусно.Някой я изхвърли ,но след известно време тя пак отнякъде влезе и то по много интересен начин ,беше в устата сякаш на моето куче и пак понече да ме хапе ,но не успя .Не разбрах ,дали някой или аз я изхвърлихме,но се виждам как вървя с някакъв вързоп в ръка по една кална улица ,с неприятното усещане да не я срещна някъде и малко страх .Виждам морето и рибари ловят риба ,а е дъждовна ,мрачна есен.Погледах ги малко и се обърнах да се прибирам ,изкачвайки лек баир ,който беше покрит със сняг.
Улица,непозната,преминаваща линейка,но по-скоро като от детско анимационно филмче ,аптека и срещу мен жена ,която явно има зъбобол ,разговаряйки по телефона и ето това чух :"Днес е мъжка Богородица,представителите на зодия Овен да се...".Учудена от чутото за мъжка Богородица,продължавам по улицата и пред мен древен амфитеатър ,но осъвременен и точно над входа му -всички глифове на зодиакалните знаци.Интересно че започваха с Овен ,през три знака Риби ,следвани през два или Близнаци ,или Скорпион,всички в червено....Събудих се. ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #123 -: Октомври 12, 2013, 02:30:18 pm »
 Рени, настроена си авантюристично или имаш подтиснати подобни желания. Под авантюра разбирам- динамичен живот, без угризения опитване от нещата, които ежедневието ти е отказвало или ти самата си си забранявала. Необходимост да забравиш за грижите (багажа) си и да се насладиш на мига. Уморена си (вероятно) в реала.
 Някои близки/проятели/познати, в които си вярвала и си числяла към тези- на които може да се има доверие, ще те изненадат неприятно. Ако в реалния живот, силно разчиташ на някого по важни въпроси, свързани с работа примерно, може и да се наложи да търсиш нови възможности. Изобщо, цялата втора част на съня ти говори за промяна породена от външни обстоятелства/хора и леко разочарование.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #124 -: Октомври 12, 2013, 02:33:33 pm »
 Сатин, някакви служебни колизии и демаркационни линии, при които се налага да придърпваш "приятели" под твоите знамена? :)
 Не се вкарвай във ведомствени интриги и не подклаждай такива.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #125 -: Октомври 12, 2013, 06:02:47 pm »
Рени, настроена си авантюристично или имаш подтиснати подобни желания. Под авантюра разбирам- динамичен живот, без угризения опитване от нещата, които ежедневието ти е отказвало или ти самата си си забранявала. Необходимост да забравиш за грижите (багажа) си и да се насладиш на мига. Уморена си (вероятно) в реала.
 Някои близки/проятели/познати, в които си вярвала и си числяла към тези- на които може да се има доверие, ще те изненадат неприятно. Ако в реалния живот, силно разчиташ на някого по важни въпроси, свързани с работа примерно, може и да се наложи да търсиш нови възможности. Изобщо, цялата втора част на съня ти говори за промяна породена от външни обстоятелства/хора и леко разочарование.

Uran ,отново ти благодаря за вниманието и затова ,че много добре "усещаш" сънища ми .Значи дилемата е такава горе-долу-или да спра да се разочаровам или да спра да сънувам  :41: ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #126 -: Октомври 17, 2013, 03:01:53 pm »
Уран, преди време -за съня с "винцето" беше писала -проблеми на работа,...обърнах цялата тема, не го намерих, както и да е....
Така е-интриги, неприятни чувства стари, отгледани/което е тъпо/. И това е отскоро, какво им е станало на тези хора, че така да мразят всеки ден,  при това  с колегите се прекарва като време повече отколкото с домашните.
Ако го е писала Папи/не го намерих/ тогава благодаря на нея!

Сънувах-прибирам се с дъщеря ми. На 20 метра преди входа стои мъж с черна котка на балкона на първия етаж. Докато си помисля, че котака е опасен, той излетя, като онези летящ змии се набра и-върху лицето на детето. Аз блокирах от ужас и си викам на себе си-хайде де, направи нещо... Посегнах да ударя и се събудих-юмрукът ми издрънча в парното.

 Нещо интересно от реалния живот, но неприятно-през март м. г. все още имах мъжка котка-персийка. Дойде ми гостенка, котката побесня-от ревност ли, не знам. Подивя, ококори едни очи. Изнесохме я извън статята и тогава нападна моя близка-съдрана ръка, нещата се отекоха стигна се до хирургията ..и котката вече живее в гората близо до населено място.
В тази връзка сънят ми беше ужасен-лично за мен.
Вярвате ли, че някои сънища се преплитат с астрални нападения?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #127 -: Октомври 17, 2013, 03:31:30 pm »
ето го стария сън http://astra.la/forum/index.php?topic=54.msg3606#msg3606

относно въпросът ти - да, мисля
но аз лично ги разпознавам по това, че са хем кошмари, хем супер нелогични

а за този последния - по-скоро ми прилича, че ти наяве усещаш атаката, а на сън я преживяваш
тоест - наблюдавай себе си (тялотот/емоциите) покрай разни хора, каквото и да мислиш за тях, колкото и да са ви добри отношенията, ако е атака, тялото ти вече е разбрало

но може сънят да си е отражение на кавги/интриги/проблеми, не на психоатака

по повод на това как бившата домашна котка е скочила на съседка, случвало ми се е няколко пъти чужди котки да ми скачат, при все че аз много ги обичам и добре ги познавам, не ги дразня и т.н.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #128 -: Октомври 17, 2013, 03:48:49 pm »
Папи, ти си била, благодаря ти! :58:
Сигурно си права, не за пръв път ми се случват такива ужасии, ще мисля, нали това ми е заболяването-мисленето ;)
Отсъствах три дено от работа и като се върнах го усетих-тази омраза, с интуицията си, в помещението-енергията.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #129 -: Октомври 17, 2013, 04:24:41 pm »
Папи, ти си била, благодаря ти! :58:
Сигурно си права, не за пръв път ми се случват такива ужасии, ще мисля, нали това ми е заболяването-мисленето ;)
Отсъствах три дено от работа и като се върнах го усетих-тази омраза, с интуицията си, в помещението-енергията.

а, моля, то пък да беше за хубаво - да се зарадвам
повечето животински видове нападат когато се чувстват застрашени

та ти с какво си ги подплашила твоите колеги, че да настръхват насреща?

Сатен, не че нещо, ама нали я знаеш оная теория, дето любимецът заприличвал на стопанина си  :D

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #130 -: Октомври 17, 2013, 04:40:11 pm »
Сатен, така е, нашият минираше зад вратата, да може като се отвори-хубаво да се размаже.... ;)и заради това и още-мокренето на обувките на всички, освен моите, не беше популярен, но не е бит. Имам чувството, че котките усещат отношението и -нерешените проблеми в семейството-в смисъл емоционалния фон. Беше ухапал и моят другар, тогава пак имаше гной, но се мина без интервенеция. При последното ухапване имаше 4 локви кръв, страшно беше, направо се сетих за филмите...Мъчно ми беше, но като си помислих, че детето може да е следващата жертва, или да ни скочи насън...не съжалявам, че го натирихме.

За Любимеца и стопанина, май животното си е такова, в генома си е диво, като го сложим редом с нас и усещайки обичта ни-започва ревност и борба, понякога-дори с децата ни-за нашето внимание. Но има и добри животни. Предишните ми котки бяха улични, "лечебни" ;) и никого не са драли.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #131 -: Октомври 17, 2013, 04:53:41 pm »
Сатен, не че нещо, ама нали я знаеш оная теория, дето любимецът заприличвал на стопанина си  :D

Че ме е и надминала :)
Лиглата има съвпад Венера/Марс в Скорпион и Плутон/Слънце/Луна/Меркурий в Стрелец, напълно отговаря на характера и  :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #132 -: Октомври 17, 2013, 05:00:12 pm »
та ти с какво си ги подплашила твоите колеги, че да настръхват насреща?


никого не съм плашила, има едни "проекции" между половете, когато  гроздето не е твое и няма как да бъде,за киселото-не знам. Но нещата не са изказани, само се усещат-интензивно, и въздухът е сгъстен в помещението.
« Последна редакция: Октомври 17, 2013, 06:16:05 pm от enigma »

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #133 -: Октомври 30, 2013, 10:00:53 am »
Напоследък имам разни странни сънища ( и много живи). Преди 2-3 нощи , например, сънувам как слизам до една спирка на метрото и там- зоопарк  :57:. Първо виждам нещо като огромен заек , но в тялото му имаше нещо от змия. После започнаха да се стичат някакви змии, но такива огромни, направо се едно бяха 3Д  :57: Изглеждаха по-скоро като змиорки от някой филм или видео игра. После пак съвсем лайф от единия изход бавно и грациозно се спусна един крокодил. Имаше и др детайли, но не ги помня. Тая нощ сънувам , че съм в някаква сграда малко в центъра на нищото с непознати хора ( но в съня  са ми приятели). Стоим с едно момиче и ни приближава друго, бременно . После тя започва да разказва как се е разделила с "таткото" ( който се оказва мой бивш, определен човек, който и в действителност го има) . Та, разделили се, защото се оказва, че онзи се оженил за другра , без бременната да знае . И се оженили с другата, за да и  даде някакви документи или нещо от сорта ( не помня много историята, но беше тъпа). При което в съня ми доста се ядосах и  казах, че на този заслужава някой само да му счупи главата ( и че съжалявам, че не съм го направила  по-рано)  :D :57:.. и така със съновника
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #134 -: Октомври 30, 2013, 11:00:37 am »
Флора, мисля, че ще станеш свидетел на някаква битка в служебен план, без пряко да си засегната, а може вече и да се забелязвват признаци за приближаваща буря, някакви сериозни интереси са засегнати, едва ли ще вземеш страна, но ако се изкушиш - по-добре недей.