Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645503 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1110 -: Ноември 09, 2014, 04:35:34 pm »
Трябва да работиш с ментор, да търсиш съвет на по- старши от теб, изобщо- да спазваш йерархията. :)


 :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1111 -: Ноември 10, 2014, 08:10:09 pm »
Днес сънувах много шантав сън- не помня какво правих преди това, но се озовах в една сграда и докато се качвах по широкото стълбище отстрани като на ескалатор се спускаха седалки- червени, потънали в много прах някои, закачени по няколко една за друга, като от театър
После, като се качих попаднах в помещение, където имаше доста жени, служителки в театъра, облечени с престилки някои, може би са били обслужващия персонал, други без престилки, но всички държаха в ръцете си куки и плетяха нещо си, което било благотворителна кауза за Коледа. Поговорих си с тях, но ми се приходи по малка нужда и попитах къде мога да се облекча, а едната ми показа мъничък леген под  едно бюро, друга пък метален съд някакъв, пак под същото бюро, и каза да не се притеснявам, и да пикая в който съд си избера, мъжете скоро нямало да влизат в тази зала  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1112 -: Ноември 10, 2014, 10:18:35 pm »
Днес сънувах много шантав сън- не помня какво правих преди това, но се озовах в една сграда и докато се качвах по широкото стълбище отстрани като на ескалатор се спускаха седалки- червени, потънали в много прах някои, закачени по няколко една за друга, като от театър
После, като се качих попаднах в помещение, където имаше доста жени, служителки в театъра, облечени с престилки някои, може би са били обслужващия персонал, други без престилки, но всички държаха в ръцете си куки и плетяха нещо си, което било благотворителна кауза за Коледа. Поговорих си с тях, но ми се приходи по малка нужда и попитах къде мога да се облекча, а едната ми показа мъничък леген под  едно бюро, друга пък метален съд някакъв, пак под същото бюро, и каза да не се притеснявам, и да пикая в който съд си избера, мъжете скоро нямало да влизат в тази зала  :)

Не следя форума и не съм наясно с настоящите ви дирения.
Възможно е да е свързано с работата ти или с желанието да се реализираш някъде. Средата, в която си или към която препраща съня, е неискрена, бутафорна, интригантска. Ще има опити да бъдеш въвлечена в скандал или ти самата да предизвикаш такъв.
Бъди умерена в контактите си с другите.
« Последна редакция: Ноември 10, 2014, 10:21:16 pm от Uran »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1113 -: Ноември 10, 2014, 11:26:39 pm »
Не следя форума и не съм наясно с настоящите ви дирения.
Възможно е да е свързано с работата ти или с желанието да се реализираш някъде. Средата, в която си или към която препраща съня, е неискрена, бутафорна, интригантска. Ще има опити да бъдеш въвлечена в скандал или ти самата да предизвикаш такъв.
Бъди умерена в контактите си с другите.
Благодаря за тълкуванието!
На мен също първата ми мисъл беше, че тези плетки символично може да показват плетене на интриги, на клюки, а театъра- неискрени хора, предимно жени...
И е така, получила съм на обяд писмо, което бях пропуснала да прочета, а съдържанието му отговаря на тълкованието на съня, снощното писмо от друга жена също- дали пък писмото снощи не е провокирало съня, понеже беше доста нападателно и с обидни квалификации, макар не за първи път някоя неудовлетворена от живота да ми е писала, че съм злобна, комплексарка, с психични проблеми и от тоя род, а с течение на времето се оказва, че са говорили за себе си, а моята вина е била, че съм ги допуснала до себе си, за да злоупотребят с добрината ми, граничеща с наивност в доста случаи...

ПП Да уточня, че преди време и сега става на въпрос за писма във Фейсбук, а не за лична кореспонденция в този форум... Напреди се случи при сходящ квадрат на тр Плутон У3 с Луната ми, а сега при разходящ... общото е тр. Меркурий в скорпион :)
« Последна редакция: Ноември 11, 2014, 12:34:10 am от akruks »

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1114 -: Ноември 11, 2014, 12:13:28 pm »
В продължение на месец сънувам един и същ сън. Че ми пада зъб. Първите 2 пъти не ме заболя, но третия път освен, че ме заболя тече и кръв. Тревожа се някой да не умре, защото преди години когато сънувах този сън почина вуйчото на майка ми броени часове след съня ми...
« Последна редакция: Ноември 11, 2014, 06:08:37 pm от Just_a_Dream »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1115 -: Ноември 11, 2014, 06:25:12 pm »
В продължение на месец сънувам един и същ сън. Че ми пада зъб. Първите 2 пъти не ме заболя, но третия път освен, че ме заболя тече и кръв. Тревожа се някой да не умре, защото преди години когато сънувах този сън почина вуйчото на майка ми броени часове след съня ми...

Възможно е и имунитетът ти да е паднал или пък да сочи реален дентален проблем. Все един и същи зъб ли ти пада? Ако е така, обърни му внимание.

Другите аналогии не ми се разглеждат.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1116 -: Ноември 11, 2014, 06:27:21 pm »
Сънят не е мой, но реших да го споделя, защото съм в главната роля :o Та майка ми днес ми се обажда някаква ошашавена да ме пита как съм...сънувала кофти сън  :017:
Не й се разказваше нещо, но от малкото което успях да изкопча някакви хора са ме отвлекли  :-\ и след това убили  :-\ Плакала е много. След това е сънувала много хора, сред които и кръстника ми, събиране някакво, маси, трапези тя е готвила  :017:
Какво може да означава?

Какви са ти отношенията с въпросната жена? Достатъчно близка ли ти е, за да чувства случващото се с теб? Сънят можеда е за нея, а ти да си архетип.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1117 -: Ноември 11, 2014, 06:36:25 pm »
Въпросната жена ми е майка  :) Достатъчно близки сме. Но нямам идея какво подсказва сънят.
Да не би нещо да не харесва средата ти?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1118 -: Ноември 11, 2014, 06:46:23 pm »
Тя е свикнала да не се бърка  :)
Сега се сетих обаче какво сънувах аз снощи. Разхождах някакво голямо куче. Играехме си, когато изведнъж кучето хукна към някакъв плаж. Тръгнах след него, плажът беше пуст, мрачен. Имаше някакъв човек, усетих заплаха от него...нооооооо, не помня какво стана  :lol_hitting:
И твоят сън е свързан с "приятелско обкръжение". Поогледай си средата и особено- тази част, която е по- близка. Има нещо, което и теб смущава, и майка ти.
Майките имаме радари.

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #1119 -: Ноември 13, 2014, 05:36:19 am »
теодор,и аз забелязах раздвижване в моя свят на сънищата.
след като имаше известен период месец,два на затишие от към това всяка вечер да сънувам,и да помня че е имало сън,сега се активизираха сънищата.
аз също го бях отдала на нов етап,и на презареждане,както казва и Уран(ценя всяко нейно мнение)

прави ми впечатление,то винаги съм забелязвала няколко неща у мен и познати,за сравние
-забелязала съм че понякога хората познати,непознати-сънуваме примерно змии,вода по едно и също време.да речем  в една нощ,или една седмица
-друго съм забелязала-че има спад и активиране на сънища,и не е само покрай лунните фази(пълнолуние),може да е заради планета.аз с планети не ''работя''астрологията ми е далечна,но май Нептун беше споменат от теодор.
-сигурно има и друго,освен тая планета,защото тези дни новите етапи,сънищата са  как да кажа,отворени към духовно,езотерично израстване.
*не съм запозната теоретично с тая материя,но това са мои мнения и наблюдения

*
също така имах сън . жена от мрежата,която ми е във френдлистата,я сънувах,че се спира в дома ми.и някак при мен е наминала да разспусне.после продължи пътя си....писах и.оказа се че е имало за какво да бъде сънувана,да бъде при мен в съня,и така...радвам се че съм помогнала на някой,по начин извън земните разбирания...не че знам какво точно е това..само догатки...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Сънувах...
« Отговор #1120 -: Ноември 13, 2014, 12:10:11 pm »
Тази нощ ми беше изпъстрена с много сънища. Предполагам се дължат на многото емоции, които имам напоследък.
Най-странният сън, който не мога добре да си изтълкувам е, че бях в родния си дом, там където съм живяла до 18-годишна, и той беше в ремонт.
Някакви идеи какво може да означава това?
Serve, love, give

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1121 -: Ноември 13, 2014, 12:42:46 pm »
теодор,и аз забелязах раздвижване в моя свят на сънищата.
след като имаше известен период месец,два на затишие от към това всяка вечер да сънувам,и да помня че е имало сън,сега се активизираха сънищата.
аз също го бях отдала на нов етап,и на презареждане,както казва и Уран(ценя всяко нейно мнение)

прави ми впечатление,то винаги съм забелязвала няколко неща у мен и познати,за сравние
-забелязала съм че понякога хората познати,непознати-сънуваме примерно змии,вода по едно и също време.да речем  в една нощ,или една седмица
-друго съм забелязала-че има спад и активиране на сънища,и не е само покрай лунните фази(пълнолуние),може да е заради планета.аз с планети не ''работя''астрологията ми е далечна,но май Нептун беше споменат от теодор.
-сигурно има и друго,освен тая планета,защото тези дни новите етапи,сънищата са  как да кажа,отворени към духовно,езотерично израстване.
*не съм запозната теоретично с тая материя,но това са мои мнения и наблюдения

*
също така имах сън . жена от мрежата,която ми е във френдлистата,я сънувах,че се спира в дома ми.и някак при мен е наминала да разспусне.после продължи пътя си....писах и.оказа се че е имало за какво да бъде сънувана,да бъде при мен в съня,и така...радвам се че съм помогнала на някой,по начин извън земните разбирания...не че знам какво точно е това..само догатки...
Има общ егрегор. Когато в страната ни се случват катаклизми- наводнения, и драми- самозапалвания, това няма как да не се отрази емоционално на "публиката".

Синие, явно си сензитивна. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1122 -: Ноември 13, 2014, 12:44:38 pm »
Тази нощ ми беше изпъстрена с много сънища. Предполагам се дължат на многото емоции, които имам напоследък.
Най-странният сън, който не мога добре да си изтълкувам е, че бях в родния си дом, там където съм живяла до 18-годишна, и той беше в ремонт.
Някакви идеи какво може да означава това?

Ще трябва да се промениш. Вероятно нещо, в домашното възпитание, се оказва пречка за теб.

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Сънувах...
« Отговор #1123 -: Ноември 13, 2014, 01:02:02 pm »
Благодаря, Уран :) Откакто съм осъзната се опитвам да се променям и най-вече да не бъда толкова консервативна, колкото съм била възпитавана да съм. Но дали този сън показва, че нещо непредвидено ще ме накара бързо да се променя ::) Ще видим...
Serve, love, give

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Сънувах...
« Отговор #1124 -: Ноември 13, 2014, 01:23:15 pm »
Love-me, а възможна ли е някаква промяна в отношенията с твоите родители - баща, майка?