Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646031 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1140 -: Ноември 15, 2014, 01:26:33 pm »
Какви са тия конспирации, Рептиле? Руско метро, руски шпиони... Големи филми сънуваш  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1141 -: Ноември 15, 2014, 01:27:16 pm »
Както казах, говорете, Рептил. :)

п.п.Смятам да се въздържам от коментар по сънищата на 2-ма от участниците във форума. ;) :)
« Последна редакция: Ноември 15, 2014, 01:29:41 pm от Uran »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1142 -: Ноември 15, 2014, 01:34:01 pm »
Не се оплаквам, Лили, мога да стана сценарист, че и режисьор на концептуално кино :012:

Уран, това е тазнощната продукция, не "сънувано" в кавички :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1143 -: Ноември 15, 2014, 01:35:48 pm »
Не се оплаквам, Лили, мога да стана сценарист, че и режисьор на концептуално кино :012:

Уран, това е тазнощната продукция, не "сънувано" в кавички :)

Не смятам да ви влизам във филмите.  :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1144 -: Ноември 16, 2014, 08:47:14 am »
След снощните ми вълнения сънувах кошмар-закъснявам от работата и когато си тръгвам гледам група младежи ме дебнат,за да ме изнасилят. :-\ Едното момче ме откри и аз започнах да му се моля,той като че склони да не издава къде съм,когато и другите се зададоха към мен,детето ме събуди и сънят приключи.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1145 -: Ноември 16, 2014, 08:53:41 am »
А тази нощ каква беше плодотворна… започвам отзад напред.

Първо се върнах в училище. Беше началото на учебната година и на една конкретна учителка (по лингвистика? по логика?) два пъти бях пропускал часовете, все с добра причина. Когато се видяхме, тя знаеше кой съм и започнахме повърхностно много любезен разговор, в който се усещаше мъртво вълнение. Все пак, попита ме как се казвам и някак намери начин да внесе конфликт, захващайки се за отговорите ми. Беше много добра в тая работа, в момента когато попита "как се пише", а аз отвърнах "както се чува", се усетих, че вече съм ѝ подал топка за фонетично-правописно заяждане. Продължихме в тоя дух, докато някой отзад нема̀ неблагоразумието да се заговори със съседа си — тогава тя неочаквано изгуби контрол и избухна (в посока говорещия), обясни как тук/там нямало да става баничарница, щяла да ме остави на улицата и пр., а аз си изгубих уважението към нея и сънят свърши.
 

Недоразумения, лоша комуникация, шум с някого от обкръжението ти. Ревност, несигурност, занижено самочувствие. Борба м/у егота и отстояване на лична свобода.
Общо-взето, този сън е: "Аз ли грешно Ти се молих, Господи, Ти ли ме грешно разбра..." :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1146 -: Ноември 16, 2014, 09:03:24 am »
А тази нощ каква беше плодотворна… започвам отзад напред.

Предишен сън. Семейство в Германия очаква сина си от Америка. Оказва се, че самолетът щял да кацне в Лисабон (?). В крайна сметка, синът пристига. Бил е на някаква война, в Европа също е имало — може би Втора световна, но синът не знае какво значи "фашисти". Тримата — бащата, майката и синът — излизат на площадчето, където хората са на припек. Докато си говорят, бащата полунебрежно, сякаш случайно, вдига ръка напред и нагоре. Откъм припичащите се няколко души му отвръщат. На сина му става ясно. Хората на площада сякаш се превръщат в скали. Синът притичва на зиг-заг между тях, все едно стрелят по него. Когато стига до средата, обръща се назад и пита "Кой беше руският шпионин тук?". "Госпожа Еди-коя си", отвръща баща му. Една скала се превръща отново в човек, кима, а синът се насочва към нея. Когато я стига, всички пак са хора, а един от тях започва разговор за едното време с майката (бивша медицинска сестра) — примерно, колко по-хубави били бирата и наденичките и колко по-зелена била тревата до реката. Тя му напомня, че тогава изобщо не е мислел така.

Fin

Този сън има същите послания лато предния.  :)
Разменени остри думи - вероятно пред други/публично (площад),  са довели до охлаждане в отношенията ти с някого/група хора (скали). Възможно е и да си бил неправилно обвинен. Някой близък/приятел, поемайки вина/риск, е изяснил ситуацията. Отново си приет или- възвърнал си си доверието на другите.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1147 -: Ноември 16, 2014, 09:06:11 am »
След снощните ми вълнения сънувах кошмар-закъснявам от работата и когато си тръгвам гледам група младежи ме дебнат,за да ме изнасилят. :-\ Едното момче ме откри и аз започнах да му се моля,той като че склони да не издава къде съм,когато и другите се зададоха към мен,детето ме събуди и сънят приключи.
Да, може сънят да е разреждане на натрупаното електричество у теб. :)

Ако имаш нещо, което изисква спазване на срокове, действай, за да не те "изнасилят".  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1148 -: Ноември 16, 2014, 09:09:29 am »
Уран,благодаря. :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1149 -: Ноември 16, 2014, 12:43:44 pm »
 :-* Благодаря ти, Уране!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1150 -: Ноември 16, 2014, 04:49:15 pm »
Сънувах пощенска кутия, от която се показваха няколко банкноти от по 10 лв. Когато отворих пощ. кутия обаче, вътре имаше малка правоъгълна кутийка с четири предмета вътре : четирилистна детелина, нещо като стар/ древен наподобаващ монета предмет с някакви чертички, някакъв неразбираем, но първичен зелен предмет и дървена фигура като пръстен, но не изящен. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1151 -: Ноември 16, 2014, 09:22:06 pm »
Сънувах пощенска кутия, от която се показваха няколко банкноти от по 10 лв. Когато отворих пощ. кутия обаче, вътре имаше малка правоъгълна кутийка с четири предмета вътре : четирилистна детелина, нещо като стар/ древен наподобаващ монета предмет с някакви чертички, някакъв неразбираем, но първичен зелен предмет и дървена фигура като пръстен, но не изящен. :)

Надяваш се на партньорство (не непременно брачно, може и бизнес), което ще ти даде спокойствие и сигурност. Няма да си принцеса, ако и да имаш такива очаквания. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1152 -: Ноември 16, 2014, 09:32:31 pm »
Благодаря, Uran . :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1153 -: Ноември 17, 2014, 04:21:01 pm »
Последната нощ сунувах, че близък мой човек умира след взрив ...

Днеска се изпокарах с близък човек ... ама не същия.

Въпросният човек, който сънувам ми е баба, а нея вече 4-ти път сунувам как умира за последните 3 месеца.  ??? Тя е параноик на тема здраве и си втълпява все, че е болна. И на мен на няколко пъти ми приказва как я чакало най -  лошото ...

Странно, но и през детството си имах такива сънища за нея ... За други хора не съм сънувал такива неща ... Жената ме е отгледала.
Мен ми се струва, че е здрава и нищо и няма. На 62 и не знам какво я е хванала тая параноя. Аз и викам, че е млада за тия нейни сценарии.  :012:
« Последна редакция: Ноември 17, 2014, 04:29:12 pm от Теодор »

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #1154 -: Ноември 18, 2014, 11:53:52 am »
Сънувах, че отварям масивна порта, а отвън имаше голямо стадо овце, втурнаха се към мен и ме премазаха  ???.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама