Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645325 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #1155 -: Ноември 18, 2014, 02:06:22 pm »
Тигри сънувах, все някак в близост, в квартала, бяха недобре заключени. На никой не му пукаше, все сред хора бях, само аз се озръщах постоянно. :-\ гадно. Дали не трябва да събудя тигъра в мен?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1156 -: Ноември 18, 2014, 06:56:00 pm »
Сънувах, че отварям масивна порта, а отвън имаше голямо стадо овце, втурнаха се към мен и ме премазаха  ???.

Поемаш отговорност или започваш нещо ново, за което не си съвсем подготвена. Подценяване на ситуация.
Възможен е и проблем в колектив.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1157 -: Ноември 18, 2014, 06:57:50 pm »
Тигри сънувах, все някак в близост, в квартала, бяха недобре заключени. На никой не му пукаше, все сред хора бях, само аз се озръщах постоянно. :-\ гадно. Дали не трябва да събудя тигъра в мен?

С какви мъже общуваш? ;)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #1158 -: Ноември 18, 2014, 07:35:04 pm »
С какви мъже общуваш? ;)
С различни-колегите са само мъже, не знам, дали имат тигърското ли-май не много.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1159 -: Ноември 18, 2014, 08:25:57 pm »
С различни-колегите са само мъже, не знам, дали имат тигърското ли-май не много.

"Tигърското" е не толкова като характер, а като сексуален нагон, който трябва да бъде овладян.
 :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #1160 -: Ноември 19, 2014, 12:22:24 am »
"Tигърското" е не толкова като характер, а като сексуален нагон, който трябва да бъде овладян.
 :)
Уау, да....пфу, бягам ли, значи
А как се овладява-със сублимация?
Добре, благодаря, пак ме изненада, мислех за дързост,че си говорим, а то...
Права си всъщност, имам много излишна енергия от месеци, ще я правим творческа :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #1161 -: Ноември 19, 2014, 01:36:04 pm »
Поемаш отговорност или започваш нещо ново, за което не си съвсем подготвена. Подценяване на ситуация.
Възможен е и проблем в колектив.
Благодаря, Уран  :58:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1162 -: Ноември 19, 2014, 09:03:48 pm »
Вчера след стресовата ситуация вкъщи много ме боля сърцето преди лягане - усещах пробождаща болка при всяко вдишване-издишване и се чудех на коя страна да се обърна.... и въобще дали ще се събудя на следващия ден. Заспах в много потиснато настроение и сънувах доста символичен сън. Сънувах, че съм заедно с всичките ми покойни близки, имаше и все още живи роднини сред тях. Всички те потегляха на далечно пътешествие по екзотични дестинации и ме убеждаваха да тръгна с тях. Една от държавите, за която се сещам, беше Египет, щяха да посетят пирамидите... За един кратък момент ги видях - показаха ми се като далечен хоризонт и до тях изгряваше сияйно слънце, струеше златна светлина, беше много красиво и вдъхновяващо... Имаше и други места, за които не си спомням, но усещането беше като за "кътче от Рая" - блаженство, еуфория и спокойствие ме обземаха само при мисълта за тях. Вече си бях приготвила и международния паспорт за това пътуване и в последния момент реших да ги питам за колко време заминаваме. И ми отговориха, че пътуването щяло да бъде за неопределено време или най-малко месец... Тогава се замислих и казах, че не мога да отпътувам с тях (но много исках), защото имам ангажимент към котките - не мога да ги оставя сами и затворени в нас на произвола на съдбата, трябва постоянно някой да ги наглежда, да ги храни и да чисти след тях. Отказах райско пътуване в името на отговорността към единствените близки същества, които са ми останали.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1163 -: Ноември 19, 2014, 09:57:42 pm »
Вчера след стресовата ситуация вкъщи много ме боля сърцето преди лягане - усещах пробождаща болка при всяко вдишване-издишване и се чудех на коя страна да се обърна.... и въобще дали ще се събудя на следващия ден. Заспах в много потиснато настроение и сънувах доста символичен сън. Сънувах, че съм заедно с всичките ми покойни близки, имаше и все още живи роднини сред тях. Всички те потегляха на далечно пътешествие по екзотични дестинации и ме убеждаваха да тръгна с тях. Една от държавите, за която се сещам, беше Египет, щяха да посетят пирамидите... За един кратък момент ги видях - показаха ми се като далечен хоризонт и до тях изгряваше сияйно слънце, струеше златна светлина, беше много красиво и вдъхновяващо... Имаше и други места, за които не си спомням, но усещането беше като за "кътче от Рая" - блаженство, еуфория и спокойствие ме обземаха само при мисълта за тях. Вече си бях приготвила и международния паспорт за това пътуване и в последния момент реших да ги питам за колко време заминаваме. И ми отговориха, че пътуването щяло да бъде за неопределено време или най-малко месец... Тогава се замислих и казах, че не мога да отпътувам с тях (но много исках), защото имам ангажимент към котките - не мога да ги оставя сами и затворени в нас на произвола на съдбата, трябва постоянно някой да ги наглежда, да ги храни и да чисти след тях. Отказах райско пътуване в името на отговорността към единствените близки същества, които са ми останали.

Tursish si prichini da ne si shtastliva. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1164 -: Ноември 19, 2014, 10:04:45 pm »
Честно казано, бях в настроение да се мре и може затова да съм го сънувала.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1165 -: Ноември 19, 2014, 10:06:13 pm »
Честно казано, бях в настроение да се мре и може затова да съм го сънувала.  ;D
Poznala sum.
 :)
Na vsichki ni minavat podobni misli. Na men cyalata mi godina e takava.  :012: :012: :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1166 -: Ноември 19, 2014, 10:07:58 pm »
На мен последните 7.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1167 -: Ноември 19, 2014, 10:10:23 pm »
На мен последните 7.  :)
i pri men tova e cifrata. Dobratat novina e, che tryabva da izlezem ot tozi cikyl.  :012:
Yavno ne e tryabvalo da se borya. Uvelichila sum agoniyata. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1168 -: Ноември 19, 2014, 10:22:19 pm »
Сатурновият цикъл нали беше х 7 години?
Надявам се тази да е последна от поредицата тежки години, оттук нататък мъглата да се вдигне, заслужаваме го.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1169 -: Ноември 20, 2014, 11:17:30 am »
Уране, малко помощ за сън?

Не мога да разгранича дали е сън с послание или е следствие на моя приумица.

Сънувах, че едно от стъклата на очилата ми се изважда от рамката. Докато ги почиствам.
В съновника пише за някакви разкрития на планове. Аз такива нямам. Освен нещо неприятно работно да се разкрие... Това вече ще е много идиотско.

Но проблем е, че аз наистина изпитвам притеснения, че стъклата ми ще паднат, когато си почиствам очилата. Всеки път си мисля, че някое ще хвръкне.  :012: :012: :012:

Това с циклата проекция на "страховете" ми ли е? Или има някакъв скрит смисъл? :(
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.