Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645100 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1185 -: Ноември 20, 2014, 09:23:19 pm »
Няма и ревност, нищо не делим, поне от моя страна. Последният пък като ми се обади ми рева за някви глупости
До сега когато сънувам змии, някой се е опитвал да ми навреди, странното в съня е, че съм привързана към змията
Ти- не, но тя- вероятно да. Зеленият цвят освен ревност може да е и злъч/злоба.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #1186 -: Ноември 20, 2014, 09:23:48 pm »
Ужасих се от съня на Папито,там има персонаж с име ,като моето.Почувствах се толкова зле,все едно съм с Луна в Риби.Пази Боже,искам емотик. с кръстещо се човече.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #1187 -: Ноември 20, 2014, 09:35:34 pm »
Ами ходя в хорските сънища болна от трипер,сифилис+рак ,дефектна протеза на матката..Дорева ми се от ужас,нищо,че съня е чужд. :'( :'(
Беки, много си готина и творчески настроена, не имитираш, твориш, това го оценявам винаги. :-*
ПАПИ Е ПРИХВАНАЛА В СЪНЯ СПОРЕД МЕН ПО-СКОРО НЕЩО ПСИХОЛОГИЧЕСКИ. дА СИ ОСТАНЕ НАША ТАЙНА-НА КЛАДАТА МЕ фЪРЛЯТ В ТОА ФОРУМ зА ТАЗИ МРЪСНА дума "психологически" ПСИХЕ/ОТ ГР-ДУША/ дума.
като се развълнувам и несъзнателно "викам" чрез капса, извинявам се.
Та-не е буквално според мен за приемане, ама изживей го -това 8 дом, 5 дом, не знам още какво.
Ей на-аз тигри сънувах, шамари бих, творчески го изтълкувах.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1188 -: Ноември 20, 2014, 09:38:10 pm »
На Рару сънят ме хвърли в размисъл,но на Сатин за змията измислих,че може тази същата приятелка по стечение на обстоятелствата да я запознае с някой мъж,с който да се чувства много добре.  ;) Пък може и да не изчезне.
  Обичам да сънувам змии.В моите сънища са ми носили късмет,решаване на проблем,ако не са били наранени или убити.
  Дори веднъж сънувах една мноого голяма змия да доближава към мен и получих покана за първа среща от......най-голямата любов в живота ми.Голямо щастие.  :-*
 
П.П:Няколко пъти съм сънувала,че ям много големи "змийски пържоли" и получавам пари.
« Последна редакция: Ноември 20, 2014, 09:42:39 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1189 -: Ноември 20, 2014, 09:42:24 pm »
Дами, ако имате да си кавате нещо, казвайте. Не ме ползвайте като "преводач". Чувствм се като пълен идиот.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1190 -: Ноември 20, 2014, 09:44:00 pm »
На Рару сънят ме хвърли в размисъл,но на Сатин за змията измислих,че може тази същата приятелка по стечение на обстоятелствата да я запознае с някой мъж,с който да се чувства много добре.  ;) Пък може и да не изчезне.
  Обичам да сънувам змии.В моите сънища са ми носили късмет,решаване на проблем,ако не са били наранени или убити.
  Дори веднъж сънувах една мноого голяма змия да доближава към мен и получих покана за първа среща от......най-голямата любов в живота ми.Голямо щастие.  :-*
 
П.П:Няколко пъти съм сънувала,че ям много големи "змийски пържоли" и получавам пари.

Значи на фалоси е при теб. :012: :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1191 -: Ноември 20, 2014, 09:46:50 pm »
Значи на фалоси е при теб. :012: :012:
И то какви-тронов Марс си беше!  :012: :012: :08:
Но хайде да не принизяваме любовта само до фалоса,къде оставихме парите!  :012: :D :29:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #1192 -: Ноември 20, 2014, 10:21:39 pm »
Драко ,снощи сънувах един бивш с тронов Марс.Уверявам те,че е тронов само на картата на гномите,хобитите и лилипутите ;D  ./Лили,тая дума да я патентоваш/..Не ми е смешно след подобни сънища,абе гнусни и безсмислени са много от тях.Добре,че са просто боклук без нужда от анализ.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #1193 -: Ноември 20, 2014, 10:50:37 pm »
Дами, ако имате да си кавате нещо, казвайте. Не ме ползвайте като "преводач". Чувствм се като пълен идиот.
Напротив, толкова неща за нас самите ни разкриваш.Ти си преводач. Мерси. :-*

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1194 -: Ноември 20, 2014, 10:54:08 pm »
Драко ,снощи сънувах един бивш с тронов Марс.Уверявам те,че е тронов само на картата на гномите,хобитите и лилипутите ;D  ./Лили,тая дума да я патентоваш/..Не ми е смешно след подобни сънища,абе гнусни и безсмислени са много от тях.Добре,че са просто боклук без нужда от анализ.
Не е за тази тема,но нат ти Марс как е поставен?  :012: Моят е много здрав,нищо че във Водолей бил "перегрин  :d030:" .  :012: Сигурно за това имаме различни впечатления от тр. Марс
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #1195 -: Ноември 20, 2014, 11:19:30 pm »
Марса ми е баш баш-в Овен.Кралче си е моя,въпреки,че на Лилито малкия рибен принц доста ми пасва. ;D  А онзи от снощния сън беше с Марс/Скорпион съвпад Слънце/Венера.Лека нощ,отивам на среднощни впечатления. :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Сънувах...
« Отговор #1196 -: Ноември 21, 2014, 12:22:11 am »
Уран, благодаря за страничния поглед, имах нужда :)

Някои неща ги разпознавам от ежедневието, но за повечето ти си права-знак са-началото на края на един дълъг, глупав застой, така го възприемам.
Нямаше да му обърна толкова внимание, ако нямаше изрични удивителни в тоя сън, сякаш съм си казала-ей тва тука ще го тупна, да не взема да се разсея и да го подценя. Ботушите от съня например си ги купих малко преди да се прибера. Имаше и още детайли, които пропуснах, защото щеше да е брутално дълъг, не съм садист все пак

Ребека, не бой се, сънят не е предсказателен, тях ги разпознавам. Явно съм те оценила в графа "неясно минало, потенциален проблем", нищо повече. Принципно имам лошия навик да профилирам, и аз имам недостатъци :)

Енигма, и ти си права в нещо, но не ми се обясняват тези неща в такъв формат, сигурно се досещаш :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Сънувах...
« Отговор #1197 -: Ноември 21, 2014, 12:26:07 am »
А, забравих, Уран, няма никакъв шанс от моя страна да попадна в триъгълник
Била съм, завърши успешно за всички, но след много драми
Беше преди доста години, не бих го допуснала на никаква цена

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1198 -: Ноември 22, 2014, 12:58:50 am »
Предишната  нощ, точно когато тръгвах вече да се унасям получих видение. По - скоро чух гласа На ЗЛАТА КЛАСНА ЗОДИЯ ОВЕН. Чух следното "Къде е Тошко?!!". И аз се стреснах, разсъних се, разтуптя ми се сърцето и  веднага си помислих, че ако е предчувствие това, ще ми бъде даправен проблем за някаква простотия. Тя като не е на кеф си прави проблеми и без причина ...
Та още на следващия ден и то на сутринта е звъняла на майка ми да се оплаква и заяжда. После аз и се обадих по телефона и започна да ми съска. Опитах да подходя добре и да и обясня, че не съм виновен, но тя продължи да си съска и накрая се скарахме. :D :D :D

Както и очаквах предчувствията ми на директния Нептун се засилиха доста. :)
« Последна редакция: Ноември 22, 2014, 01:14:10 am от Теодор »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1199 -: Ноември 22, 2014, 11:53:59 am »
Предишната  нощ, точно когато тръгвах вече да се унасям получих видение. По - скоро чух гласа На ЗЛАТА КЛАСНА ЗОДИЯ ОВЕН. Чух следното "Къде е Тошко?!!". И аз се стреснах, разсъних се, разтуптя ми се сърцето и  веднага си помислих, че ако е предчувствие това, ще ми бъде даправен проблем за някаква простотия. Тя като не е на кеф си прави проблеми и без причина ...
Та още на следващия ден и то на сутринта е звъняла на майка ми да се оплаква и заяжда. После аз и се обадих по телефона и започна да ми съска. Опитах да подходя добре и да и обясня, че не съм виновен, но тя продължи да си съска и накрая се скарахме. :D :D :D

Както и очаквах предчувствията ми на директния Нептун се засилиха доста. :)

Вероятно си знаел, че ще се обади на родителите ти.
Тоше, поради какви причини ти звъниш на учителката си по въпроси извън учебния материал? Къде учиш? Смяташ ли, че поведението ти е приемливо?