Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645990 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1200 -: Ноември 22, 2014, 12:57:08 pm »
Вероятно си знаел, че ще се обади на родителите ти.
Тоше, поради какви причини ти звъниш на учителката си по въпроси извън учебния материал? Къде учиш? Смяташ ли, че поведението ти е приемливо?
Тя изисква да и бъде звъняно, когато се отсъства да е наясно. Проблемът, който ми беше направен е за отсъствия някакви и определено беше свързан с учебния процес. Аз исках  да я намеря, за да и предоставя едни извинителни бележки. И според  мен нямаше изобщо основателна причина да занимава майка ми,  която е на 12-часова смяна и. пътува за София  ... Директорът бил се ядосал и казал на класните да са по - строги с отсъствията, а жената влязла много във филма. Отделно дето съм нарочен  като единствено момче в класа и явно и се набивам на очи...

Освен това, аз вече съм пълнолетен и мога да отговарям сам за себе си.

Запази си осъдителния водолейски тон, ако обичаш!
« Последна редакция: Ноември 22, 2014, 01:21:58 pm от Теодор »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1201 -: Ноември 23, 2014, 07:45:21 am »
Сънувах брутални убийства.Убиецът използваше страшни методи,за да прикрие следите си.Но на едната жертва се откъсна главата(попадна във вода и изчезна) и той не забеляза това.И аз веднага си помислих:"ей сега вече те хванаха".
В следващия момент сънувам една от колежките-която обича да контролира всичко и всички,която много обича "да и лижат подметките" и т.н. ,как се опитва и мен да командори.Не бяхме сами,а почти половината ни колектив заедно.Ядосах се и и заявих,че и правя услуга за първи и последен път.Естествено,на нея не  и се хареса,че така е злепоставих пред останалите. :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1202 -: Ноември 23, 2014, 01:08:30 pm »
Сънувах брутални убийства.Убиецът използваше страшни методи,за да прикрие следите си.Но на едната жертва се откъсна главата(попадна във вода и изчезна) и той не забеляза това.И аз веднага си помислих:"ей сега вече те хванаха".
В следващия момент сънувам една от колежките-която обича да контролира всичко и всички,която много обича "да и лижат подметките" и т.н. ,как се опитва и мен да командори.Не бяхме сами,а почти половината ни колектив заедно.Ядосах се и и заявих,че и правя услуга за първи и последен път.Естествено,на нея не  и се хареса,че така е злепоставих пред останалите. :012:

Ведомствени борби, при които има хора, които искат да те видят в окаяно състояние или обратното- ти желаеш подобно нещо. :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1203 -: Ноември 23, 2014, 01:45:14 pm »
Ведомствени борби, при които има хора, които искат да те видят в окаяно състояние или обратното- ти желаеш подобно нещо. :)

 :38: Уран,изумяваш ме!!! (първият вариант е!!! )
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Сънувах...
« Отговор #1204 -: Ноември 24, 2014, 02:15:06 pm »
Аз пак с моите филми  :57:
Сънувах детска количка, която беше пълна с пръст и разни клечки. Първо почистих всички клечки и едри боклуци, после започнах да изгребвам с шепи пръстта от количката. Доста странен сън и съвсем различен от обичайните ми сънища. Усещам, че има нещо пророческо в него, но не го разбирам. Моля за насоки ::)
Serve, love, give

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1205 -: Ноември 24, 2014, 06:40:15 pm »
 :58:
Аз пак с моите филми  :57:
Сънувах детска количка, която беше пълна с пръст и разни клечки. Първо почистих всички клечки и едри боклуци, после започнах да изгребвам с шепи пръстта от количката. Доста странен сън и съвсем различен от обичайните ми сънища. Усещам, че има нещо пророческо в него, но не го разбирам. Моля за насоки ::)

Правиш ли опити да забременееш?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1206 -: Ноември 24, 2014, 06:52:32 pm »
Оранжево колело

Ентусиазъм и добри перспективи в начинание/работа/бизнес/проект/нещо, с което се занимваш.
Изисква лични усилия и енергия, които ще бъдат възнаградени.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1207 -: Ноември 24, 2014, 09:14:57 pm »
Снощи имах доста символичен сън.
Тия дни пак взех да се ядосвам на мама, като направих равносметка на последните десетина години, и снощи сънувах как е дошла да ме храни, да ми дава храна, сякаш се чувства гузна. Интересното беше, че не я сънувах в кухнята или в домашна обстановка, а в училището, където учех като малка. Ученическите си години изкарах отделена от нея, тя беше в чужбина през това време. Имам съвсем блед спомен от съня, но сякаш ми е подавала поднос с дребни сладки, а аз вземах от тях и си хапвах.

Преди да заспя, имах странно изживяване. Както си лежах и се мислех, изведнъж усетих, че сякаш съм прелетяла в миналото - от преди няколко години. Интересното беше, че не бяха просто спомени, а имах чувството, че изведнъж съм се озовала точно в определен отрязък от вече изживяно минало, но не аз съм се върнала в него, а то е "дошло" при мен. Трудно ми е да го обясня разбираемо, но сякаш се беше "настанило" в стаята, т.е. течеше друго време - такова беше усещането ми. Тогава се замислих върху хипотезата, че наистина е възможно едновременно да живеем в минало, настояще и бъдеще.



« Последна редакция: Ноември 24, 2014, 09:23:45 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Сънувах...
« Отговор #1208 -: Ноември 24, 2014, 09:32:41 pm »
:58:
Правиш ли опити да забременееш?
Да, от известно време опитваме за второ.
Serve, love, give

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1209 -: Ноември 24, 2014, 09:37:49 pm »
Снощи имах доста символичен сън.
Тия дни пак взех да се ядосвам на мама, като направих равносметка на последните десетина години, и снощи сънувах как е дошла да ме храни, да ми дава храна, сякаш се чувства гузна. Интересното беше, че не я сънувах в кухнята или в домашна обстановка, а в училището, където учех като малка. Ученическите си години изкарах отделена от нея, тя беше в чужбина през това време. Имам съвсем блед спомен от съня, но сякаш ми е подавала поднос с дребни сладки, а аз вземах от тях и си хапвах.

Преди да заспя, имах странно изживяване. Както си лежах и се мислех, изведнъж усетих, че сякаш съм прелетяла в миналото - от преди няколко години. Интересното беше, че не бяха просто спомени, а имах чувството, че изведнъж съм се озовала точно в определен отрязък от вече изживяно минало, но не аз съм се върнала в него, а то е "дошло" при мен. Трудно ми е да го обясня разбираемо, но сякаш се беше "настанило" в стаята, т.е. течеше друго време - такова беше усещането ми. Тогава се замислих върху хипотезата, че наистина е възможно едновременно да живеем в минало, настояще и бъдеще.

Котката на Шрьодингер. :012:

Относно първата част.
Всички тези сънища- с майка ти, отпушват натъпканите дълбоко в съзнанието ти самота, гняв, дефицити. Имала си необходимост да израстваш заедно с нея. Да те обгрижва, помага, гушка- все такива неща- м/у дете и родител. (Споко, не си единствена ;))
Дребните сладки символизират малкото радости/сладости, които си получила от нея.

п.п.Не мислиш ли, че с баба си и дядо си си имала по- смислено и организирано битие? Да, наблюдавала си другите деца и майките им, но обективно погледнато, не си ли била в по-изгодна позиция? :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1210 -: Ноември 24, 2014, 09:46:04 pm »
п.п.Не мислиш ли, че с баба си и дядо си си имала по- смислено и организирано битие? Да, наблюдавала си другите деца и майките им, но обективно погледнато, не си ли била в по-изгодна позиция? :)

В по-изгодна ситуация спрямо другите деца не бих казала. Но впоследствие, след години, успях погледна върху ситуацията под друг ъгъл и да оценя това, което са направили за мен. Освен това има и нещо друго - със и от майка си никога нямаше да получа възпитанието и ценностната система, които имам. Когато заживях с нея, постоянно правеше опити да ми натрапи нейните ценности, но не успя. Сега обаче си давам сметка, че с такива "ценности" се живее къде по-лесно и спокойно - пестиш си нерви, преумора, изтощение и разбита психика.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1211 -: Ноември 24, 2014, 10:43:10 pm »
Вчера се скъсах от сънуване, но помня само последния пасаж: нещо като голямо телевизионно студио. Камерата се движи отляво надясно. Има много хора, разделени на групички, някои седят на столове, други на пода, подпрени на лакът, трети прави стоят. Всички са различни по идеи, убеждения, образование… но до един са облечени официално. Не се чува какво говорят — вместо това има драматична музика.

С нищо не мога да свържа това :017:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1212 -: Ноември 24, 2014, 11:06:59 pm »
Вчера се скъсах от сънуване, но помня само последния пасаж: нещо като голямо телевизионно студио. Камерата се движи отляво надясно. Има много хора, разделени на групички, някои седят на столове, други на пода, подпрени на лакът, трети прави стоят. Всички са различни по идеи, убеждения, образование… но до един са облечени официално. Не се чува какво говорят — вместо това има драматична музика.

С нищо не мога да свържа това :017:

Свързано е с общуването ти- реално или виртуално- не знам. Не е много пълноценно за теб предполагам (това е оценката на твоето подсъзнание- не се чувате.
Драматичната музика показва, вероятно, известна маниерност или помпозност в това, което вършите/говорите. Различните пози на участниците- степените им на активност.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1213 -: Ноември 25, 2014, 11:57:33 am »
Снощи сънувах, че спалнята в която спим цялата е мухлясала.  :'(

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1214 -: Ноември 25, 2014, 06:27:52 pm »
Сънувах, че съм баннат от форума за скромните 6 часа. :D

Но аз този следобед сънувах всемъжможни неща, а още със събуждането ми имаше интересно събитие.