Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645937 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1215 -: Ноември 25, 2014, 09:42:15 pm »
Снощи сънувах, че спалнята в която спим цялата е мухлясала.  :'(
Ползвате ли я в реала доволно често?  ;)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1216 -: Ноември 25, 2014, 10:00:36 pm »
Сънувах, че съм баннат от форума за скромните 6 часа. :D

Но аз този следобед сънувах всемъжможни неща, а още със събуждането ми имаше интересно събитие.
Трябва да проявиш самоограничение/дисциплина, за да получиш отлична оценка. :012: :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1217 -: Ноември 25, 2014, 10:10:49 pm »
Трябва да проявиш самоограничение/дисциплина, за да получиш отлична оценка. :012: :012:
:043: Не мога - Сатурн в овен с диспозитор Марс в овен имам и трудно ги интегрирам въпросните качества.  :lol_hitting:


Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1218 -: Ноември 26, 2014, 09:59:19 am »
Ползвате ли я в реала доволно често?  ;)
С тоя Скорпионски Марс и с тая Венера квадрат Плутон... как мислиш? Дали я ползваме често?  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1219 -: Ноември 26, 2014, 07:58:55 pm »
Напоследък почти всяка нощ сънувам как пристигам в голям непознат град, слизам с багажа на централния площад и се чудя в коя посока да поема. Тръгвам по някакви улици и някои от тях ми се струват познати, виждам трамваи... Може би са спомени от детството ми, не знам, но не прилича на родния ми град сякаш. Качвам се в трамвай, но не знам кой номер да хвана и в коя посока ще ме отведе. Питам пътниците къде всъщност отива и къде ще спре.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1220 -: Ноември 26, 2014, 08:58:49 pm »
Напоследък почти всяка нощ сънувам как пристигам в голям непознат град, слизам с багажа на централния площад и се чудя в коя посока да поема. Тръгвам по някакви улици и някои от тях ми се струват познати, виждам трамваи... Може би са спомени от детството ми, не знам, но не прилича на родния ми град сякаш. Качвам се в трамвай, но не знам кой номер да хвана и в коя посока ще ме отведе. Питам пътниците къде всъщност отива и къде ще спре.
Повечето ти сънища отразяват силното ти желание за промяна, нов живот, среда, цели и невъзможността да ги видиш като последователни действия. Този сън не прави изключение.
Непознатият град и улиците, символизират желанието за промяна и това- да имаш нови възможности и перспективи. Ти си носиш багажа- стари нагласи, модели стереотипи, които ти пречат да направиш първата стъпка. (Качваш ли се наистина на трамвай?:) )
Това че не знаеш номерата на трамваите и посоките- невъзможност за формулиран на цел и следването й.
Сънищата ти стават малко по-светли, което е добре. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1221 -: Ноември 26, 2014, 09:04:45 pm »
Благодаря, Уран  :58:

И хората в трамвая са добронамерени, отзовават се, проявяват желание за съдействие. Не мълчат като пънове и не гледат безразлично надолу или с негативизъм, за разлика от варненския градски транспорт.  ;D

Трамваите са един от най-ярките спомени от ранните ми детски години, още когато бях на 3- или 4-годишна възраст.

Сега се сетих за още един сън, който напоследък все по-често се повтаря. Мсля, че и снощи е имало такъв момент. Сънувам, че се намирам в голяма няколкоетажна сграда, вещо средно между гара и мол. И винаги влизам в някаква закусвалня, където има множество топли кифлички и тестени закуски. Вземам си нещо с цел да хапна набързо, защото зная, че след това ме чака път.

Също така често сънувам, че пътувам с влак - слизам на жп гара в голям град и после трябва да хвана друг влак и да продължа пътя си нанякъде. Много често в такива сънища на гарата ме посреща леля ми, после правим обиколка на града или за кратко им гостувам, след това обаче трябва да продължа нататък. Напоследък в тези сънища се усеща студ, сякаш пътувам през зимата, влизам при леля и нейното семейство, за да се стопля малко.... и да се насладя на стари спомени.







« Последна редакция: Ноември 26, 2014, 09:29:52 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1222 -: Ноември 26, 2014, 10:50:23 pm »
Мисля, Лили, че все още си играеш с идеята за завръщане в родното място. Не я артикулираш в будно състояние- излиза на повърхността в сънищата ти.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1223 -: Ноември 26, 2014, 10:56:55 pm »
Не и в смисъл на реално завръщане - няма къде, при кого и как да живея там.

Може би в сънищата ми се разиграва сценарий "Ако бях останала там, какъв щеше да е животът ми сега?".

Да, тук определено има много въпросителни. Понякога се питам - ами ако щеше да е в пъти по-сполучлив...?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1224 -: Ноември 27, 2014, 12:17:27 am »
Семейството ми притежаваше дом,в който израснах и който много обичах.Всички най-хубави детски спомени ми са свързани с него.Възрастните(от които аз не бях тогава) взеха решение да се продаде и купиха 2 други жилищни имота,които изобщо не са лоши.Но от тогава често сънувам,че съм там...Една от големите ми мечти е някой ден да мога да го откупя,но то е доста скъпо жилище.Като се събуждам след такъв сън често се чувствам като изгубила "моя дом",което не е реално.От асц Рак ще да е!  :'(
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1225 -: Ноември 27, 2014, 06:12:47 pm »
Семейството ми притежаваше дом,в който израснах и който много обичах.Всички най-хубави детски спомени ми са свързани с него.Възрастните(от които аз не бях тогава) взеха решение да се продаде и купиха 2 други жилищни имота,които изобщо не са лоши.Но от тогава често сънувам,че съм там...Една от големите ми мечти е някой ден да мога да го откупя,но то е доста скъпо жилище.Като се събуждам след такъв сън често се чувствам като изгубила "моя дом",което не е реално.От асц Рак ще да е!  :'(

Aз, самата, сънувам родния си дом по начина, който е изглеждал в детството ми,  а не сега. Свързвам го с носталгия не по дома, а времето. По оня- мой образ, който е изгубен.
Виж, дали е важно мястото или нещо друго. :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1226 -: Ноември 27, 2014, 06:38:26 pm »
Aз, самата, сънувам родния си дом по начина, който е изглеждал в детството ми,  а не сега. Свързвам го с носталгия не по дома, а времето. По оня- мой образ, който е изгубен.
Виж, дали е важно мястото или нещо друго. :)
Мисля,че става въпрос за носталгия по времето и състоянието,също като теб-онзи мой аз,който порасна и понякога иска да се върне в безгрижната сигурност на детството.   :)


Сънувах много смешен сън.Сънувам,че в едни съдове мия с много яка пяна ключове на ключодържатели-сигурно бяха 50 комплекта.И ги търкам и мия,и пяна се вдига.  :012: Тези ключове трябва да ги раздавам на хора,но ми беше много важно да са чисти. Минава онзи обект,към който имам(х) интерес,трябва му ключ,но не идва да му дам,защото смята,че там където отива е отключено.Седя и си мисля "този пък къде мисли,че отива на отворени врати като всички ключове са в мен"  :012: .Тръгнах да го викам да дойде,но той беше изчезнал.Помислих си как може да е толкова глупав да изгуби 10 минути в празен ход,като знае че всички ключове са в мен и всякак ще се върне.  :D :D
« Последна редакция: Ноември 27, 2014, 06:40:28 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1227 -: Ноември 27, 2014, 09:12:13 pm »
Мисля,че става въпрос за носталгия по времето и състоянието,също като теб-онзи мой аз,който порасна и понякога иска да се върне в безгрижната сигурност на детството.   :)


Сънувах много смешен сън.Сънувам,че в едни съдове мия с много яка пяна ключове на ключодържатели-сигурно бяха 50 комплекта.И ги търкам и мия,и пяна се вдига.  :012: Тези ключове трябва да ги раздавам на хора,но ми беше много важно да са чисти. Минава онзи обект,към който имам(х) интерес,трябва му ключ,но не идва да му дам,защото смята,че там където отива е отключено.Седя и си мисля "този пък къде мисли,че отива на отворени врати като всички ключове са в мен"  :012: .Тръгнах да го викам да дойде,но той беше изчезнал.Помислих си как може да е толкова глупав да изгуби 10 минути в празен ход,като знае че всички ключове са в мен и всякак ще се върне.  :D :D
Ключове, бивши субекти и ...... здраво почистване. Наистина ли е смешно и не знаеш посланието? :)
Когато раздаваш много ключове, колкото и да ги чистиш, няма да се получи.  :012:

Сега по-сериозно. В дилеми си и много искаш да решиш трезво даден проблем. Очевидно, че имаш многовариантност на решението му, но не си много уверена, а и само привидно, май, държиш "ключодържателя". :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1228 -: Ноември 27, 2014, 10:06:07 pm »
Ключове, бивши субекти и ...... здраво почистване. Наистина ли е смешно и не знаеш посланието? :)
Когато раздаваш много ключове, колкото и да ги чистиш, няма да се получи.  :012:

Сега по-сериозно. В дилеми си и много искаш да решиш трезво даден проблем. Очевидно, че имаш многовариантност на решението му, но не си много уверена, а и само привидно, май, държиш "ключодържателя". :)
  Не знам какво е посланието в това да мия много ключове.  :)
Този сън го изтълкувах съвсем буквално-въобразявам си,че ключ на който съм титуляр му трябва и не може да отиде "там,където е тръгнал" без него,защото е заключено.А той опитва да отиде там,като избегне срещата с мен.  :)
Трябва да помисля дали имам дилема или са действия на два фронта,които трябва да движа.
Малко ме озадачи,Уран.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1229 -: Ноември 27, 2014, 10:26:26 pm »
Откак Нептун тръгна директен, все идиотщини сънувам и по много.

Вчера беше следното: английската кралица (?) е дошла на гости при баба ми. Обаче се задавя с чай и умира. Баба ми започва да трепери от страх, че ще обвинят нея за станалото, вади от някъде пистолет и започва да се гласи да се самоубива. Ръцете ѝ треперят силно, опира пистолета до главата си, най-накрая стреля, пропуска. Тук е странното — не знам дали трябваше да пропусне или аз я накарах. Същевременно възроптах, че е пропуснала и се опитах да редактирам последната сцена, представяйки си/сънувайки, че уцелва. Естествено, сънят прекъсна.

Малко ми е чоглаво, че се опитах да убия баба… ::)