Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646059 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1245 -: Ноември 28, 2014, 09:50:18 pm »
И при мен едната ми баба беше манипулативна. Баща ми доста е загубил от това, че е възпитаван от нея (ако това е било възпитание :().
"Лошата" баба- Слънце в риби.
Добрата- Слънце в козирог.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1246 -: Ноември 28, 2014, 09:56:43 pm »
Аз ги виждам след време.
Точно днес за пореден път открих едни странни срещи. Аз мислех, че с мой партньор сме се запознали преди 6 години. А се оказва, че за първи път съм го видяла, когато съм била на 7 години. На сватба на роднини, а той е бил приятел на младоженец(имаме известна разлика във възрастта). Някак невероятно, предвид, че цял живот съм живяла в друг град. Моята баба му е била учителка. Едни такива случайности...
Животът ми е като паяжина, от ранна възраст е имало индикации за срещи с хора, значими събития, места. Но ги виждам след време тези знаци, кой знае какво са.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1247 -: Ноември 29, 2014, 10:12:41 am »
Аз ги виждам след време.
Точно днес за пореден път открих едни странни срещи. Аз мислех, че с мой партньор сме се запознали преди 6 години. А се оказва, че за първи път съм го видяла, когато съм била на 7 години. На сватба на роднини, а той е бил приятел на младоженец(имаме известна разлика във възрастта). Някак невероятно, предвид, че цял живот съм живяла в друг град. Моята баба му е била учителка. Едни такива случайности...
Животът ми е като паяжина, от ранна възраст е имало индикации за срещи с хора, значими събития, места. Но ги виждам след време тези знаци, кой знае какво са.

Сетих се нещо за "знаците", които могат да програмират съзнанието/очакванията ти. :)
Известно ви е, че не съм много във форма тези дни, а и по- предни :012: и в "синхрон", с вътрешните ми и външни драми, взеха да се появяват или по-точно- забелязвам, песни и коментари преди тях в една страница на предаване. Знак! Алелуя!  :012:
Едни и същи неща са ни ахилесова пета от векове. Започваме да "виждаме" знаци когато я прободат.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #1248 -: Ноември 29, 2014, 10:42:28 am »
Имах доста неприятен сън. Отивах на изпит, но там беше пълно с цигани, един ме заговори, нещо започна да ме дърпа, аз тръгнах на някъде, исках да се отърва от него, вървях по някаква малка пътека, имаше стълби слизах по тях, той продължаваше да е след мен, озовах се в някаква циганска махала (от тези дето приличат на гета), някакви циганета започнаха да ме дърпат, родителите седяха и гледаха, продължавах да ходя, видях откъде се излиза от махалата, но на изхода спря някаква луксозна кола, вътре пак циганин, отвори вратата и ми каза да се качвам, аз вече не издържах и се събудих.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1249 -: Ноември 29, 2014, 02:03:26 pm »
Тази нощ сънувах някакви бози, но по-късно имах много интересен сън с фентъзи сюжет.

Често сънувам, че вървя през гориста местност и се наслаждавам на гледката. Този път пак сънувах гора, сезонът беше златна есен - вървях и се наслаждавах на багрите. Приличаше на низина, обградена с хълмове, по които имаше релси за влакове, а също така някакви сиви олющени междинни гари. Бяхме с групичка момичета - бивши съученички или състудентки, сякаш бяхме тръгнали на екскурзия.

Изведнъж пред нас се появи стръмен баир и решихме да го изкачим. В началото възроптах, не исках да се качвам горе, но любопитството надделя. Спомням си, че колкото по-нагоре се изкачвах, толкова по-стръмен стававаше и сякаш се променяше гравитацията, въздухът ставаше по-сгъстен. По баира отдолу догоре имаше стръмни стълби, до тях имаше и метални релси, много странно...

Накрая се изкачихме с групичката на върха и пред очите ни се разкри странна гледка - друга реалност. Приличаше на градски жилищен квартал с улици и високоетажни блокове, но изглеждаше някак различно, непознато, сякаш бе от друго измерение. И знаех, че там живеят други хора, не като нас. Изведнъж се появи непозната жена - приличаше на човек, но изглеждаше по-различно, сякаш е от друга раса или от онези племена, които в древността са населявали Земята. Беше към 180 висока, снажна, тъмнокестенява, с тъмни очи и бледа кожа. Чертите, макар и приличаха на европейски, имаха нещо монголоидно или ориенталско.... или индианско, може би това е най-точното описание. Погледна ни с нищо неизразяващ поглед, сякаш не ни виждаше, сякаш бяхме прозрачни. Викнах нещо - не ни чуваше, гласът ми сякаш се разтваряше във въздуха.

С групичката решихме да продължим напред и се озовахме в някакво помещение, заприлича ми на подземен паркинг в голяма сграда. Изведнъж видяхме групичка млади хора и решихме да ги заговорим, да се запознаем с тях и да питаме какъв е този свят. По-встрани стоеше млад привлекателен мъж - на външен вид наподобяваше гореописаната жена. Доближих го и реших нещо да питам - говорех му, говорех... а той не разбираше езика ми. Но когато той ми проговори, думите му сякаш влизаха в съзнанието ми - не знам на какъв език, но сякаш общувахме телепатично. После незнайно защо посегна да ме целува и аз отвърнах, изригна дива страст... Хвана ме за ръката и ми предложи да отидем на "едно място" само двамата, тръгнахме тичешком, сякаш летях във въздуха. И се оказа, че се спускаме още по-надолу. Изведнъж пред краката ми се появи - трудно ми е да го опиша с думи - нещо като корито на басейн може би, но не беше пълен с вода, нищо не се виждаше. На повърхността му се издигаше някаква странна пара, като течен азот и мъгла... Младежът ми каза да не се страхувам и че това е само оптична измама, а отдолу, когато скочим, ще се разкрие съвсем друг свят. Скочихме и се озовахме в безтегловност. Не си спомням какво точно видях отвъд, но по мое усещане беше свят като от филма "Аватар" - онзи момент, когато останаха двамата в някаква пещера. Имах чувството, че съм в астралния свят.

След този скок изубих тялото си и се преродих в друго. Наблюдавах се отстрани сякаш. И видях как във въздуха се издига друга жена, изглеждаше различно - приличаше на хората от непознатия свят, но беше като холограма, полупрозрачна и можеше да лети във въздуха. В лице приличаше на елф от фентъзи филм, беше слаба и висока, със снажна фигура. Знаех, че това е новата ми самоличност. Изглежда, че съм избрала завинаги да остана в този непознат свят, да не се завръщам в човешкия.







Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1250 -: Ноември 29, 2014, 05:00:05 pm »
Имах доста неприятен сън. Отивах на изпит, но там беше пълно с цигани, един ме заговори, нещо започна да ме дърпа, аз тръгнах на някъде, исках да се отърва от него, вървях по някаква малка пътека, имаше стълби слизах по тях, той продължаваше да е след мен, озовах се в някаква циганска махала (от тези дето приличат на гета), някакви циганета започнаха да ме дърпат, родителите седяха и гледаха, продължавах да ходя, видях откъде се излиза от махалата, но на изхода спря някаква луксозна кола, вътре пак циганин, отвори вратата и ми каза да се качвам, аз вече не издържах и се събудих.

Объркана си и е възможно да допуснеш грешка. Имаш някакъв вътрешен хаос, препускащи мисли, липса на последователност. Поуспокой се и внимателно прецени нещата. :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1251 -: Ноември 29, 2014, 05:03:23 pm »
Уран,кажи ми за многото ключове и миенето им?Нищо не знам за това.  :)
http://sanovnik.bg/l-6175-%D0%9A%D0%BB%D1%8E%D1%87,_%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0,_%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B0%D1%80,_%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%BE%D0%B4%D1%8A%D1%80%D0%B6%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB
Виж тук какво пише
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #1252 -: Ноември 29, 2014, 05:04:20 pm »
Объркана си и е възможно да допуснеш грешка. Имаш някакъв вътрешен хаос, препускащи мисли, липса на последователност. Поуспокой се и внимателно прецени нещата. :)


Благодаря Уран  :) Много точно

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1253 -: Ноември 29, 2014, 05:50:12 pm »
Уране, ако всичко ни е наред, не си правим труда да търсим. Често се пускаме по течението. Пък започваме да гледаме, когато се мобилизираме, често по време на криза.
Позакърняваме, така си мисля.

И аз много сънувам.
Тази нощ имах сън в съня. Сънувах, че съм седнала с един мъж, виждах ни гърбовете. Държах нещо като снимка/таблет. И му разказвах какво съм сънувала, което се проектираше на тази джаджа, по-скоро беше като портал, през който виждах.
Разказвах му, че съм сънувала война в Грузия, показвах му танковете.
Беше странно как го виждах - многопластово. Като различни плоскости с образи, екрани. И на всеки имаше различен сюжет.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1254 -: Ноември 29, 2014, 05:56:44 pm »
Лили, сънят ти е свързан с диренията ти, пак, но този път има съвсем друг контекст. Усещаш, че вървиш към зряла възраст (есен) и трябва по- отговорно отношение към възможностите, които ти се предоставят. За да избегнеш сивотата на междинните гари, ще ти се наложи да проявиш усилия, постоянство , етусиазъм (любопитство). Това ще промени средата и възприятията ти. Да, ще има дискомфорт, но ще си заслужава. Трябва да направиш първата крачка и да повярваш на себе си, че можеш. Другото само ще дойде. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1255 -: Ноември 29, 2014, 05:58:13 pm »
Уране, ако всичко ни е наред, не си правим труда да търсим. Често се пускаме по течението. Пък започваме да гледаме, когато се мобилизираме, често по време на криза.
Позакърняваме, така си мисля.

И аз много сънувам.
Тази нощ имах сън в съня. Сънувах, че съм седнала с един мъж, виждах ни гърбовете. Държах нещо като снимка/таблет. И му разказвах какво съм сънувала, което се проектираше на тази джаджа, по-скоро беше като портал, през който виждах.
Разказвах му, че съм сънувала война в Грузия, показвах му танковете.
Беше странно как го виждах - многопластово. Като различни плоскости с образи, екрани. И на всеки имаше различен сюжет.
Може и да има война в Грузия. :((((

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1256 -: Ноември 29, 2014, 06:06:01 pm »
 :( :( :(

Да няма някакво напрежение там? Не следя новини, нито съм в час с политическите настроения.  :(
Дано не е. Тъкмо днес си размишлявах за съня и Грузия, разгледах, прочетох. И така ми се иска да видя на живо това място.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1257 -: Ноември 29, 2014, 06:25:03 pm »
Уран,кажи ми за многото ключове и миенето им?Нищо не знам за това.  :)
http://sanovnik.bg/l-6175-%D0%9A%D0%BB%D1%8E%D1%87,_%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0,_%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B0%D1%80,_%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%BE%D0%B4%D1%8A%D1%80%D0%B6%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB
Виж тук какво пише

Погледнах линка. Да съгласна съм с предложенията, но конкретно за този сън. :)

В повечето случаи е отговор, начин за излизане от ситуация, решение на проблем.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1258 -: Ноември 29, 2014, 07:42:20 pm »
Трябва да направиш първата крачка и да повярваш на себе си, че можеш. Другото само ще дойде. :)

Благодаря, Uran, за позитивното тълкуване. :)

Има и нещо друго, сънят го отразява - често се замислям за това как бих искала изведнъж прсто да изчезна от тоя свят, сякаш никога не съм съществувала, да се разтворя в небитието.. Де да имаше такава магическа пръчица. Замислям се, че вече няма какво да правя тук, изживяла съм достатъчно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1259 -: Ноември 30, 2014, 10:32:31 am »
Благодаря, Uran, за позитивното тълкуване. :)

Има и нещо друго, сънят го отразява - често се замислям за това как бих искала изведнъж прсто да изчезна от тоя свят, сякаш никога не съм съществувала, да се разтворя в небитието.. Де да имаше такава магическа пръчица. Замислям се, че вече няма какво да правя тук, изживяла съм достатъчно.

Този свят е въпрос на среда и отношение към Нея. Другият свят също е част от нас, но ще ни се разкире когато проявим емпатия, доверие, смелост и т.н. Той е онази неепозната част у Другия, която чака да  бъде открита/видяна/почувствана.