Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646170 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1260 -: Ноември 30, 2014, 10:43:13 am »
Сънувах,че плувам в океан,а аз изпитвам страх от водата,и то голям.В същото време сънувах онази истеричка,бившата ми шефка. :017:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1261 -: Ноември 30, 2014, 10:53:27 am »
Сънувах,че плувам в океан,а аз изпитвам страх от водата,и то голям.В същото време сънувах онази истеричка,бившата ми шефка. :017:

Ако не си се удавила, сънят е ОК. :) Ще се справиш с предизвикателствата. :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1262 -: Ноември 30, 2014, 11:03:55 am »
Ако не си се удавила, сънят е ОК. :) Ще се справиш с предизвикателствата. :)

Не се удавих,Уран.Даже имах и товар  на гърба си-носех някого,но не помня кой беше,и въпреки това се справих.Благодаря!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1263 -: Ноември 30, 2014, 11:43:44 am »
Сънувах, сън с история като на филм. ;D Обаче вече почти нищо не помня. Само помня, че изрових от земята човек, който ми се падаше баща и беше умрял, за да отидем на война и за да отмъстим на тези дръзнали да го убият ... хах Даже имаше музика за герои, съпровождаща ни ходенето. Бяхме някакви царе и щяхме да съберем войска.  :012:
Тр. Марс квадратура с натален Марс и съвпад с натален Нептун.
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 11:45:56 am от Теодор »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1264 -: Ноември 30, 2014, 02:38:23 pm »
Мда, Тюдор ме подсети да погледна транзитите си отново.  ;D

Сънувах партньора си като партизанин или нещо подобно. Беше скрит в една гора. Аз му занесох храна и вода. Карах стар мотоциклет - много стар, музеен експонат. Едната му ръка беше ампутирана до рамото.

Тр. Марс в каре с нат. Плутон.  ;D Оперирала съм го в съня си.  ;D

Всяка нощ сънувам по няколко съня, различни сюжети.

Продължението беше по-хубаво. Разхождахме се двамата в гора, имаше високи борове. Виждахме море. Това по-вероятно е "спомен" от лятото, такава гора има над Силистар. Гледката беше подобна, макар да ми се стори по-екзотична гората в съня. И си имаше две ръце. Видимо беше цял.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1265 -: Ноември 30, 2014, 04:28:10 pm »
Сънувах, сън с история като на филм. ;D Обаче вече почти нищо не помня. Само помня, че изрових от земята човек, който ми се падаше баща и беше умрял, за да отидем на война и за да отмъстим на тези дръзнали да го убият ... хах Даже имаше музика за герои, съпровождаща ни ходенето. Бяхме някакви царе и щяхме да съберем войска.  :012:
Тр. Марс квадратура с натален Марс и съвпад с натален Нептун.

Teди, имаш ли необходимост от подкрепа? Навърта ли се край теб чисто мъжки архетип, който да ти бъде положителен пример и стимул? :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1266 -: Ноември 30, 2014, 04:30:14 pm »
Мда, Тюдор ме подсети да погледна транзитите си отново.  ;D

Сънувах партньора си като партизанин или нещо подобно. Беше скрит в една гора. Аз му занесох храна и вода. Карах стар мотоциклет - много стар, музеен експонат. Едната му ръка беше ампутирана до рамото.

Тр. Марс в каре с нат. Плутон.  ;D Оперирала съм го в съня си.  ;D

Всяка нощ сънувам по няколко съня, различни сюжети.

Продължението беше по-хубаво. Разхождахме се двамата в гора, имаше високи борове. Виждахме море. Това по-вероятно е "спомен" от лятото, такава гора има над Силистар. Гледката беше подобна, макар да ми се стори по-екзотична гората в съня. И си имаше две ръце. Видимо беше цял.  :012:

Партньорът ти има ли проблеми, които да спъват пряката му дейност? Необходимо ли е да го прикриваш за нещо?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1267 -: Ноември 30, 2014, 08:40:17 pm »
Спънат е и малко физически, Уране. Преди месец го оперираха и това наруши ежедневието му. И се чувства непълноценен. Спортист човек, а не може да спортува. :) Положението е на кантар относно лудостта.  ;D Ако изкрета още някой месец и не се самоубие, ще е почти чудо.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #1268 -: Ноември 30, 2014, 08:53:59 pm »
сънувах гълъб, от тези обикновените , сиви. кацна на рамото ми и започнахме да говорим. не помня целия разговор, но основно беше за пътя на душата след смъртта. задавах въпроси и той ми отговаряше. мислех си че като се събудя, ще знам много неща. съжалявам, че не запомних почти нищо. през цялото време имах усещането, че говоря с човек, вселил се в гълъб.
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 08:56:26 pm от nerealna »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1269 -: Ноември 30, 2014, 09:07:05 pm »
сънувах гълъб, от тези обикновените , сиви. кацна на рамото ми и започнахме да говорим. не помня целия разговор, но основно беше за пътя на душата след смъртта. задавах въпроси и той ми отговаряше. мислех си че като се събудя, ще знам много неща. съжалявам, че не запомних почти нищо. през цялото време имах усещането, че говоря с човек, вселил се в гълъб.

Ще получиш новини от/за близък човек.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #1270 -: Ноември 30, 2014, 09:12:08 pm »
Ще получиш новини от/за близък човек.
благодаря :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1271 -: Ноември 30, 2014, 09:49:50 pm »
Teди, имаш ли необходимост от подкрепа? Навърта ли се край теб чисто мъжки архетип, който да ти бъде положителен пример и стимул? :)
Имам да, но явно сам се ще се справям!  :) Не се навърта.  :lol_hitting:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1272 -: Декември 02, 2014, 06:22:26 pm »
Сънувах едно малко коте, но в същото време много агресивно. Започна да си играе с мен ама все едно иска да ме изяде.  :85: Драскаше ме, скачаше и ме хапеше ама как си отваряше толкова много устата.  :-\ :043:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1273 -: Декември 02, 2014, 06:27:35 pm »
Сънувах едно малко коте, но в същото време много агресивно. Започна да си играе с мен ама все едно иска да ме изяде.  :85: Драскаше ме, скачаше и ме хапеше ама как си отваряше толкова много устата.  :-\ :043:

Сексуални изкушения/закачки? :017:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1274 -: Декември 02, 2014, 06:38:13 pm »
Сексуални изкушения/закачки? :017:
Като се замисля всеки ден имам някакви закачки в училище.  :012: и изкушения има - 25 момичета - днеска може да съм изкушен от една, утре от друга.  :012: