Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646216 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1275 -: Декември 02, 2014, 06:40:59 pm »
Сънувах, сън с история като на филм. ;D Обаче вече почти нищо не помня. Само помня, че изрових от земята човек, който ми се падаше баща и беше умрял, за да отидем на война и за да отмъстим на тези дръзнали да го убият ... хах Даже имаше музика за герои, съпровождаща ни ходенето. Бяхме някакви царе и щяхме да съберем войска.  :012:
Тр. Марс квадратура с натален Марс и съвпад с натален Нептун.
Не знам дали има връзка със съня събитието, но реших да го споделя.

Отдавна погребан враг се завърне и започна да ми създава инриги. Аз искам да го погреба буквално.  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1276 -: Декември 02, 2014, 06:42:42 pm »
Като се замисля всеки ден имам някакви закачки в училище.  :012: и изкушения има - 25 момичета - днеска може да съм изкушен от една, утре от друга.  :012:

Не вярвам, че го казвам, но сега ти е времето за подобни преживявания.
Дано не ме чуе дъщеря ми. На нея говоря други неща. :012: :012:


Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1277 -: Декември 02, 2014, 06:47:16 pm »
Не знам дали има връзка със съня събитието, но реших да го споделя.

Отдавна погребан враг се завърне и започна да ми създава инриги. Аз искам да го погреба буквално.  :012:

На 18 враговете не са съвсем врагове. Следвай си целите и не се занимавай с глупости. :)
Да, хормоните изкривяват малко възприятията, но пък тук е мястото да покажеш характер.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1278 -: Декември 02, 2014, 10:40:45 pm »
Вчерашното кино  :012:

I. Наблюдавам нещо като литургия. Съвсем близо съм до свещеника. Сградата е голяма, светла и бяла, не прилича на църква. Пред мен в нещо като висок меден мангал има въглени, а върху тях — лукоподобно растение с тънки листа, донейде приличащо на сепия или октопод. Водещият церемонията чете нещо от книга. След малко маха растението от въглените. Връщам го обратно, но то така и не запушва пак.

II. С колеги сме в светла стая с много прозорци. Изведнъж четирима от тях (трима познах, един не) започват да се целуват по двойки :o За двама имам подозрения, че имат нещо гейско, но третият ми е много изненадващ в такава роля.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #1279 -: Декември 03, 2014, 01:15:30 pm »
Имах много странен сън и не мога да го забравя. За първи път сънувах дядо ми - кръстена съм на него, много ме обичаше. Почина преди повече от 15 години. Обаче не го сънувах като жив човек.
Беше увит в бинтове - като мумифициран. И аз трябваше да му правя аутопсия. Беше ме страх, защото изпитвам почти ужас от кръв, органи и трупове. Но в съня някак се стегнах и знаех, че това трябва да го свърша. Отварях му черепа и т.н. Справих се добре и накрая дори с усещане за изпълнен дълг съобщих на майка си, че съм готова с аутопсията. Така свърши съня.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1280 -: Декември 03, 2014, 02:45:27 pm »
сънувах, че нещо входната врата на апартамента не беше наред- бях я отворила и оправях изтривалката пред нея, имаше прах до прага и я изметох, като метлата взех от ръцете на един от двамата работника, облечени в работен гащеризон, които оправяха някакъв гардероб на комшиите, който бяха изнесли в коридора, а после като тръгнах да затварям вратата не ми се получи- пантите бяха разкривени, едва я затворих и сложих райбера.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1281 -: Декември 03, 2014, 02:52:26 pm »
сънувах, че нещо входната врата на апартамента не беше наред- бях я отворила и оправях изтривалката пред нея, имаше прах до прага и я изметох, като метлата взех от ръцете на един от двамата работника, облечени в работен гащеризон, които оправяха някакъв гардероб на комшиите, който бяха изнесли в коридора, а после като тръгнах да затварям вратата не ми се получи- пантите бяха разкривени, едва я затворих и сложих райбера.
Меркурий в дева.  :012: :72:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1282 -: Декември 03, 2014, 03:10:41 pm »
Меркурий в дева.  :012: :72:
хахаха  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1283 -: Декември 03, 2014, 07:25:03 pm »
Вчерашното кино  :012:

I. Наблюдавам нещо като литургия. Съвсем близо съм до свещеника. Сградата е голяма, светла и бяла, не прилича на църква. Пред мен в нещо като висок меден мангал има въглени, а върху тях — лукоподобно растение с тънки листа, донейде приличащо на сепия или октопод. Водещият церемонията чете нещо от книга. След малко маха растението от въглените. Връщам го обратно, но то така и не запушва пак.

II. С колеги сме в светла стая с много прозорци. Изведнъж четирима от тях (трима познах, един не) започват да се целуват по двойки :o За двама имам подозрения, че имат нещо гейско, но третият ми е много изненадващ в такава роля.

I. Литургията и останалите елементи.
Помрачено е било нещо, което е важно за теб и към което се отнасяш с респект/чистота.
Може да става дума за отношения/любов или за близък човек- брат/сестра.
п.п.Има ли болен човек на когото много държиш?

II. Светлата стая с прозорци- повишаване в работа или откриване на добра възможност.
Кое в интимните сцени беше акцентът? Целувките или това, че са м/у хора от един и същи пол?
« Последна редакция: Декември 03, 2014, 07:32:22 pm от Uran »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1284 -: Декември 03, 2014, 07:26:24 pm »
Имах много странен сън и не мога да го забравя. За първи път сънувах дядо ми - кръстена съм на него, много ме обичаше. Почина преди повече от 15 години. Обаче не го сънувах като жив човек.
Беше увит в бинтове - като мумифициран. И аз трябваше да му правя аутопсия. Беше ме страх, защото изпитвам почти ужас от кръв, органи и трупове. Но в съня някак се стегнах и знаех, че това трябва да го свърша. Отварях му черепа и т.н. Справих се добре и накрая дори с усещане за изпълнен дълг съобщих на майка си, че съм готова с аутопсията. Така свърши съня.

Това си ти. :) Трябва да се мобилизираш, да разчовъркаш добре себе си и самоизлекуваш. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1285 -: Декември 03, 2014, 07:29:03 pm »
сънувах, че нещо входната врата на апартамента не беше наред- бях я отворила и оправях изтривалката пред нея, имаше прах до прага и я изметох, като метлата взех от ръцете на един от двамата работника, облечени в работен гащеризон, които оправяха някакъв гардероб на комшиите, който бяха изнесли в коридора, а после като тръгнах да затварям вратата не ми се получи- пантите бяха разкривени, едва я затворих и сложих райбера.

Конфликти във фамилията? Сред обкръжението/съседите ти, които могат да имат отзвук и в твоето семейство?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #1286 -: Декември 03, 2014, 08:40:39 pm »
Uran, какви ли не тълкувания ми хрумнаха, а за най-очевидното и логичното не се сетих. Благодаря ти!
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #1287 -: Декември 03, 2014, 08:49:34 pm »
Имах много странен сън и не мога да го забравя. За първи път сънувах дядо ми - кръстена съм на него, много ме обичаше. Почина преди повече от 15 години. Обаче не го сънувах като жив човек.
Беше увит в бинтове - като мумифициран. И аз трябваше да му правя аутопсия. Беше ме страх, защото изпитвам почти ужас от кръв, органи и трупове. Но в съня някак се стегнах и знаех, че това трябва да го свърша. Отварях му черепа и т.н. Справих се добре и накрая дори с усещане за изпълнен дълг съобщих на майка си, че съм готова с аутопсията. Така свърши съня.
имаш стари проблеми за решаване, които с времето са се усложнили.
ровиш в детайлите , търсиш смисъла на всяко нещо, мнителна, недоверчива .... тези неща правят живота ти малко по- сложен.

п.с. страх от физическа близост, резервираност . страх да не загубиш любим човек
« Последна редакция: Декември 03, 2014, 08:52:17 pm от nerealna »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1288 -: Декември 03, 2014, 08:52:18 pm »
I. Литургията и останалите елементи.
Помрачено е било нещо, което е важно за теб и към което се отнасяш с респект/чистота.
Може да става дума за отношения/любов или за близък човек- брат/сестра.
п.п.Има ли болен човек на когото много държиш?

II. Светлата стая с прозорци- повишаване в работа или откриване на добра възможност.
Кое в интимните сцени беше акцентът? Целувките или това, че са м/у хора от един и същи пол?

№1 — уцели от раз, не бих свързал двете. Да, случаят е приблизително такъв. Близък човек на близък човек. Покрай това и близкият човек се поболява.
№2 — мина ми през ум, че светлите прозорци може да са светли перспективи, но основното беше другото. Бях шокиран, че така на ачик се целуват и да, акцентът беше, че мъже се целуват един другиго така — страстни целувки си бяха.
« Последна редакция: Декември 03, 2014, 08:55:00 pm от Reptil »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #1289 -: Декември 03, 2014, 09:01:08 pm »
nerealna, много добре улучи. Май хората ме разбират доста добре, само аз не мога:)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.