Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645182 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1365 -: Декември 13, 2014, 02:32:53 pm »
Признавам си-и на двата въпроса отговарям положително. :engel016:
Благодаря,Уран.

Сънят си е на място. От теб зависи дали ще е "предсказателен". :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1366 -: Декември 16, 2014, 03:05:21 pm »
Ali_Lun очаква те да изживееш дълбоки емоции,нещо ще те докосне,така го усещам този сън  ;)

Аз тази нощ сънувах,че пътувам в микробус и беше пълен с хора и в него беше астроложката Оксана  :57: и почна да разправя някакви неща,ама нищо не помня.Поредният безсмислен сън май  :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1367 -: Декември 16, 2014, 03:58:38 pm »
ако водата е била мътна не очаквай емоциите да са хубави

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1368 -: Декември 16, 2014, 05:45:44 pm »
Сънят - с работата, отразява това, което е приоритет за теб.
Искрено се надявам да се случи. :)

Днес ми подновиха договора. :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1369 -: Декември 16, 2014, 08:20:23 pm »
Сънувах,че прекосявам река - изглеждаше дълбока,беше с широко корито.Бях с приятели,не ги помня точно кои са,но те ми помогнаха - следях ги,бях зад тях.Те стъпваха на места, където реката има камъни и където е сухо с пръст.Реката не бе за подценяване,но не беше и крайно страшно.

1.Eмоционално преживяване.
2.Внимавай как печелиш пари. Не проявявай хазартност, нечестност и т.н., само защото някой е намерил "брод".

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1370 -: Декември 16, 2014, 08:21:58 pm »
Ali_Lun очаква те да изживееш дълбоки емоции,нещо ще те докосне,така го усещам този сън  ;)

Аз тази нощ сънувах,че пътувам в микробус и беше пълен с хора и в него беше астроложката Оксана  :57: и почна да разправя някакви неща,ама нищо не помня.Поредният безсмислен сън май  :012:

Може  да отразява отношението ти към астрологичните форуми.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #1371 -: Декември 17, 2014, 02:24:47 pm »
Сънувах, че една приятелка ми е взела всички обувки (в съня всички бяха нови), включително и тези, които бях обула. След като си ги поисках ми подаде някакви нейни стари, мръсни и скъсани. Казах отново, че искам своите, тя се направи на луда и продължаваше да ме убеждава да обуя нейните, и се правеше че не е взела моите. Понеже не исках да обувам нейните останах боса.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1372 -: Декември 17, 2014, 02:41:10 pm »
Ако позволиш, малко буквално тълкуване.

Случайно да имаш приятелка, която твърде много да те занимава с проблемите/живота си, т.е. да те поставя индиректно в ситуация "да си в нейните обувки"? И сънят ти да изразява неприемане, някакъв вътрешен протест?

Ще чакаме Uran за по-задълбочено тълкуване.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #1373 -: Декември 17, 2014, 03:16:17 pm »
В последно време много, много не търпя да ме натоварват с проблемите си

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1374 -: Декември 17, 2014, 03:47:52 pm »
Сънувах, че една приятелка ми е взела всички обувки (в съня всички бяха нови), включително и тези, които бях обула. След като си ги поисках ми подаде някакви нейни стари, мръсни и скъсани. Казах отново, че искам своите, тя се направи на луда и продължаваше да ме убеждава да обуя нейните, и се правеше че не е взела моите. Понеже не исках да обувам нейните останах боса.
  възможно е да ти попречи в твоя лична връзка, която да не стигне до годеж/сватба благодарение на нейната намеса, да те злепостави пред някой, който те харесва, за да го спечели за нея си

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1375 -: Декември 17, 2014, 08:23:10 pm »
Сънувах, че една приятелка ми е взела всички обувки (в съня всички бяха нови), включително и тези, които бях обула. След като си ги поисках ми подаде някакви нейни стари, мръсни и скъсани. Казах отново, че искам своите, тя се направи на луда и продължаваше да ме убеждава да обуя нейните, и се правеше че не е взела моите. Понеже не исках да обувам нейните останах боса.

Приятелката, същата ли е, като в един твой подобен скорошен сън? Делите ли един и същи мъж?
Неприятности, влошена комуникация, недобре свършена екипна работа. Възможно е да има опит за измъкване от отговорност.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1376 -: Декември 17, 2014, 08:46:39 pm »
Днес ми подновиха договора. :38:

Да допълня тук,че днес получих лек намек за необходимост от съответното образование за заемане на длъжността-или това,или Бюрото по труда. :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1377 -: Декември 17, 2014, 09:33:33 pm »
Сънувах, че една приятелка ми е взела всички обувки (в съня всички бяха нови), включително и тези, които бях обула. След като си ги поисках ми подаде някакви нейни стари, мръсни и скъсани. Казах отново, че искам своите, тя се направи на луда и продължаваше да ме убеждава да обуя нейните, и се правеше че не е взела моите. Понеже не исках да обувам нейните останах боса.
Много често съм сънувала обувки,а редовното тълкувание на това съновидение е започване или прекъсване на връзки.И не е да не съм имала връзки,но не съм влизала в отношения след такива сънища.Може напълно нищо да не значи или нищо да не последва.  :)
 Аз може и да съм пропуснала да прочета всичко,но не разбрах това приятелка ли ти е?Имам чувството,че ти не и се доверяваш на 100% и всъщност проблемът,ако не на съзнателно,то поне на неосъзнато ниво ти е с нейната лоялност към теб.Като разказваш сънищата си аз поне чувствам,че изпитваш недоверие и неприязън към нея.Може и да греша.............
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1378 -: Декември 17, 2014, 09:38:31 pm »
И аз, като Драко, не усещам да сте приятелки. Това, че споделяте времето си, не ви прави такива.
Има недоверие м/и вас или поне- у теб.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #1379 -: Декември 17, 2014, 11:59:03 pm »
Сънувах, че една приятелка ми е взела всички обувки (в съня всички бяха нови), включително и тези, които бях обула. След като си ги поисках ми подаде някакви нейни стари, мръсни и скъсани. Казах отново, че искам своите, тя се направи на луда и продължаваше да ме убеждава да обуя нейните, и се правеше че не е взела моите. Понеже не исках да обувам нейните останах боса.
в реалността изпитваш /прикриваш/ вътрешна неувереност. чувстваш се уязвима.
в събитиен план - може да се отложи пътуване.