Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646302 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1440 -: Януари 04, 2015, 12:47:12 pm »
Тази нощ имах доста интересни сънища....първо сънувах,че пътувам до родния град на баща ми и отивам в къщата му,разглеждах я,имаше много свещи,но цветни с най-различни форми,едната беше като къщичка,имаше много стаи и се разхождах по един дълъг коридор,в къщата нямаше никого.Следващият ми сън беше на село в къщата,спомням си,че идваше една огромна вълна от вода,даже бяха няколко и аз все затварях вратата и тя изчезваше....Абе много странни сънища...   ???

Стремиш ли се към създаване на дом? Искаш ли да се сдобиеш с жилище?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1441 -: Януари 04, 2015, 12:51:42 pm »
Не е мой сън, но понеже се повтаря го разказвам. Мой приятел ме сънува как си купувам сладкиши Аз дори не обичам сладко

Зависи какво е отношениeто му към теб. :)
Може да се бои, че ще се изкушиш от нещо. Може да се тревожи за здравето ти.
Тълkуването зависи от емоционалната му близост с теб и какво- той влага, в закупуването на сладкиши.

п.п.Основното, според мен, е, че се тревожи/грижи за теб. :)
« Последна редакция: Януари 04, 2015, 05:14:30 pm от Uran »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1442 -: Януари 04, 2015, 08:14:58 pm »
Стремиш ли се към създаване на дом? Искаш ли да се сдобиеш с жилище?

Може да се каже,Уран,искам да си имам самостоятелно жилище  :72:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1443 -: Януари 04, 2015, 10:26:47 pm »
Онази вечер сънувах, че ми подаряват дълга, вечерна, червена рокля и я пробвах и се оглеждах  :012:. Реално червено много ми отива, но не нося - не съм му фен...  :017:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1444 -: Януари 04, 2015, 10:31:42 pm »
Имаш ли желание нещо да си позволиш, но поради някакви причини да се въздържаш или да го отлагаш, все да не намираш време или възможност за това?

Също така червеното се свързва с виталността, жизнеността. Ако образът в огледалото ти е харесал, може да говори за това, че тонусът ти е на ниво и няма от какво да се притесняваш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1445 -: Януари 04, 2015, 10:34:01 pm »
Онази вечер сънувах, че ми подаряват дълга, вечерна, червена рокля и я пробвах и се оглеждах  :012:. Реално червено много ми отива, но не нося - не съм му фен...  :017:

Ако е била хубава- доволство от живота.
Червеният цвят е страст, агресия, температура.
Има ли някой на хоризонта? :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Сънувах...
« Отговор #1446 -: Януари 05, 2015, 07:07:00 am »
Добро утро.

Тази нощ сънувах много ярки сънища.

ЕДин детайл от него бе,че намирам сребърно медальонче с ликът на богородица и Исус Христос.

Друг детайл,че сънувах покойната ми баба.Заминаваше на море,беше възрастна такава каквато я помня преди да си отиде от този свят.Много болка и радост изпитах като я видях. Стоях до нея и я питах какво си е взела за из път.Подреждаше някакави неща в чатата си.Орехи и други работи. После си тръгнах,но не можах да я изпратя на рейса,много ми беше мъчно.Когато се върнах и установих,че рейса е тръгнал,погледнах часовника ,който показваше 14.10. А хората ми казваха,че рейса е тръгнал в 13.50.
Мисля,че и майка ми беше с мен и тя се втурна да гони рейса,но имаше препятствие от мътна река с изпражнения.Аз не можах да нагазя вътре,но тя влезе.Започнаха да излизат големи животни,лъв,маймуна,мечка ,а накрая излезе голямо куче.Наобиколиха я. Но не можахме да прекосим реката ,рейса така и така беше заминал.

В друга част на съня си бях в хотел,там се запознах с нови много хубави мъже. С един от тях правихме .........

В друга част сънувах катастрофа на трима мотористи.Вече бяха загинали и труповете ги пазиха полицаи.

Какво мислите за този сън? ???
« Последна редакция: Януари 05, 2015, 07:08:51 am от Babyblue »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1447 -: Януари 05, 2015, 01:24:26 pm »
Ако е била хубава- доволство от живота.
Червеният цвят е страст, агресия, температура.
Има ли някой на хоризонта? :)

Тцъ, няма никой  :D... Иначе роклята си беше хубава да.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1448 -: Януари 05, 2015, 07:59:21 pm »
Добро утро.

Тази нощ сънувах много ярки сънища.

ЕДин детайл от него бе,че намирам сребърно медальонче с ликът на богородица и Исус Христос.

Друг детайл,че сънувах покойната ми баба.Заминаваше на море,беше възрастна такава каквато я помня преди да си отиде от този свят.Много болка и радост изпитах като я видях. Стоях до нея и я питах какво си е взела за из път.Подреждаше някакави неща в чатата си.Орехи и други работи. После си тръгнах,но не можах да я изпратя на рейса,много ми беше мъчно.Когато се върнах и установих,че рейса е тръгнал,погледнах часовника ,който показваше 14.10. А хората ми казваха,че рейса е тръгнал в 13.50.
Мисля,че и майка ми беше с мен и тя се втурна да гони рейса,но имаше препятствие от мътна река с изпражнения.Аз не можах да нагазя вътре,но тя влезе.Започнаха да излизат големи животни,лъв,маймуна,мечка ,а накрая излезе голямо куче.Наобиколиха я. Но не можахме да прекосим реката ,рейса така и така беше заминал.

В друга част на съня си бях в хотел,там се запознах с нови много хубави мъже. С един от тях правихме .........

В друга част сънувах катастрофа на трима мотористи.Вече бяха загинали и труповете ги пазиха полицаи.

Какво мислите за този сън? ???

Имаш необходимост от вяра. Съпругът ти ще удовлетвори някакво твое съкровено желание.
Ще трябва да проявиш мъдрост и смелост/твърдост. (заради баба-та и орехи-те)
Липсата на прецизност/коректност/точност или нещо- свързано с ред и време, ще предизвика хаос в отношенията с група. (животните в съня са различни архетипи).

Сексулните сцени може да са компенсиращи.
Труповете са материализъм.

п.п.Да не би да имаш имотни спорове?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1449 -: Януари 05, 2015, 09:20:21 pm »
Сънувах в час по финансии как паяк плете паяжина.  :043: :043: :043:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1450 -: Януари 05, 2015, 09:34:05 pm »
Сънувах в час по финансии как паяк плете паяжина.  :043: :043: :043:
Ti li si payakut ili ima opasnost da budesh kletata mushica?

Ne se uvlichai po hazart/sprkula.
Kakvo uchish?

Izvinyavam se za latinicata. ))

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Сънувах...
« Отговор #1451 -: Януари 05, 2015, 10:18:15 pm »
Мерси Уран.

Не вярвам мъжът ми нещо да удовлетвори. Но спирам до тук,защото ще трябва да напиша много лоши думи .....

Върху другите тълкувания ще обмисля нещата.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1452 -: Януари 05, 2015, 11:27:52 pm »
Ti li si payakut ili ima opasnost da budesh kletata mushica?

Ne se uvlichai po hazart/sprkula.
Kakvo uchish?

Izvinyavam se za latinicata. ))
По принцип уча бизнес, икономика и административна работа (от последното ми се повръща), а конкретно в часа ... някаква данъчна политика  :ecomcity:  :012: :012: Просто на пълнолуние последната нощ не успях да мигна иииии ...  :012:

Ще го имам предвид това за хазарта.  :) А си мислех, че паяка е на пари ...  :012:  Сякаш ловуваше паяха ама всичко го усещах все едно е научнопопулярен филм.  :57:
« Последна редакция: Януари 05, 2015, 11:31:52 pm от Теодор »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1453 -: Януари 06, 2015, 12:10:08 am »
Сънувах цяла плетена кошница с обелени скилидки чесън. Беше на пода, погледнах я и подминах.
Много ми е интересно какво означава това, дали има тълкуване. Или е някаква чеснова простотия.  ;D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1454 -: Януари 06, 2015, 07:18:45 am »
А аз тази вечер търсех да си  купувам дрехи,и то тотално различни от сегашната ми визия.Но не намерих нищо-понеже размера не ми отговаряше.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."