Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645163 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1485 -: Януари 14, 2015, 08:19:48 pm »
Моите ненормални сънища продължават. Този доста време не исках да го споделям. Но вече мога да го разкажа. Всъщност бяха два съня един след друг. Много кратки - ситуации без развитие.

1. Около мен кръжат много мухи и с някой в стаята си говоря, че трябва да ги избия. Намерих нещо необичайно - не помня какво, но го закачих на абажура, те го накацаха и видях как се е образувало кълбо измрели мухи.

Ще трябва да проявиш въздържаност. Много вероятно е  да ти се наложи да бъдеш дискретна/да ти бъде поверена чужда тайна.

2. Видях сестра ми в инвалидна количка. Нямаше драма в съня, стоях спокойна около нея. Но като се събудих доста се напрегнах.

Тези чудатости може и да са в резултат на приближаващия Луната ми Уран.

Възможно е да бъде/бъдеш ограничена в действията си. Пасивност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #1486 -: Януари 14, 2015, 10:19:57 pm »
Мерси, Uran - нещо подобно се случва в момента и по двете точки:)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #1487 -: Януари 17, 2015, 09:23:06 am »
миналата нощ сънувах, че съм при зъболекаря ми за един определен зъб. на другия ден ми падна част от пломбата на същия зъб от съня и отидох на зъболекар.
често сънувам сбъдващи се сънища. ::)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1488 -: Януари 17, 2015, 09:25:55 am »
При мен също продължават сънищата със зъби.Снощи пак - образува ми се дупка на един от зъбите.

Не знам дали има връзка със съня,но този месец ми е ад-нуждая се от огромна почивка и с нетърпение чакам да дойде февруари,за да ми намалеят ангажиментите.Като пребит лимон съм-кисела и непоносима и за околните. :(
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1489 -: Януари 17, 2015, 02:51:49 pm »
При мен също продължават сънищата със зъби.Снощи пак - образува ми се дупка на един от зъбите.

Не знам дали има връзка със съня,но този месец ми е ад-нуждая се от огромна почивка и с нетърпение чакам да дойде февруари,за да ми намалеят ангажиментите.Като пребит лимон съм-кисела и непоносима и за околните. :(
Може да е и сигнал за понижен имунитет.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #1490 -: Януари 17, 2015, 09:17:10 pm »
Нептун не спира да се шегува  :). Снощи сънувах, че имам някакво устройство от кабели и пластина, свързани с една фуния. Като си сложих фунията на ухото, започнах да чувам различни гласове и нещо ми каза - "видя ли, в астрала кипи живот, но не можеш да чуеш без устройството."
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1491 -: Януари 17, 2015, 11:36:24 pm »
Сънят е депресарски, но краят е обнадеждаващ - успяваш да изплуваш.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1492 -: Януари 18, 2015, 07:35:39 am »
Тази нощ сънувах,че имаше някаква война-като че между българи и турци,бях участник и трябваше да си спасявам кожата.Имаше някакъв мъж до мен през цялото време,но не помня кой беше.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1493 -: Януари 18, 2015, 10:25:18 am »
Помня само края на.... Вървях към вкъщи (в непознат район), спря някакъв зелен трамвай, чудех се зали да се кача и той затвори вратите, но така или иначе не исках да се качвам. Продължих пеша, свих по някаква много грозна улица, вървях по нея, на тротоарите имаше мъже, приличаха на общи работници, всички ме гледаха, страхувах се от тях, но се правех, че не ги забелязвам. Стигнах до някаква горичка, навътре има река, трябваше да премина през нея за да продължа, нямаше мост, беше много студено, а реката бурна. Видях паднал стълб през нея и успях да премина, на другия бряг беше много кално, обувките ми бели и се изцапаха (не понасям мръсни обувки). Носех някаква кора от дърво, която бях взела преди да премина през реката, исках да я върна пак там, приближих се към реката, видях един участък покрит с изсъхнали листа, мислех че е суша, стъпих и започнах да потъвам, беше много дълбоко, точно си помислих, че с мен е свършено, предадох се  и в този момент разбрах, че мога да плувам, върнах се на повърхността и водата стана до коленете ми.
След това от страх се събудих и все още изпитвах ужас от удавянето  :)

Тия водни сънища, никак не са ми симпатични, мислех, че съм приключила с емоционалните проблеми  :)
Сънят е свързан с връзки, ревност, чувства, емоции с различен интензитет, избор.
Има постъпки/действия, които са непоправими и дори и да зашиеш раната- върнеш кората на дървото, белегът ще си остане(изцапани обувки).
Бъди добронамерена в личните си отношения. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1494 -: Януари 18, 2015, 10:56:34 am »
Тази нощ, след споделянките в една друга тема, и аз сънувах символичен сън.

Сънувах как с още няколко човека /група старци, вървях след тях/ се озовавам в някаква гориста местност и търсим път нататък. Единствената пътека водеше през някаква поляна, която се оказа заблатена местност, със скрито тресавище. Изведнъж пътеката се раздели на две по-малки. Първо тръгнахме по дясната и се оказа, че там е тотално тресавище, а на повърхността приличаше на бистро поточе. Тогава се отклонихме и тръгнахме по лявата - в началото усещахме под краката си твърда почва, до стигнахме до заблатено място и оттам нататък започваше същото тресавище. Най-забавното е, че това местенце /преди тресавището/ беше обитавано от няколко диви котки, които бяха... персийски и приличаха на моите.  :012: /задънена улица?/

Трябваше да избера дали да остана с котките там, върху това малко уютно островче земя или да търся изход, да търся път нататък. Изведнъж видях нещо като стръмно нанагорнище и го изкачих. През него водеше много тясна пътека, опитвах се да запазя равновесие. Но отгоре видях, че нататък се намира красива гориста местност - беше много зелена, облята със слънчева светлина и там нямаше блато. Видях високи дървета, по които свободно скачаха диви котки /като катерички  :012:/. Гледката създаваше усещане за радост, приповдигнато настроение и същевременно хармония и спокойствие, направо ме опияняваше. Дивите котки, скачащи по дърветата, създаваха усещане за свобода, те сякаш летяха.

Тогава с групичката старци /да не са моите вътрешни духовни водачи?/ решихме да продължим нататък, но за целта трябваше да изминем стръмния и несигурен път по нанагорнището. И по нанагорнището те ме водеха, не бях първа.

След това се събудих. Важното е, че съм видяла изход от тресавището. Красивата слънчева гора не успях да стигна, но изход от блатото ми беше показан.







« Последна редакция: Януари 18, 2015, 11:04:21 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1495 -: Януари 18, 2015, 11:19:52 am »
Лили, мисля, че си наясно с посланието от подсъзнанието ти. Това не е предсказателен сън, а проекция на дилемите ти.
Старците, според мен, са форума и по- зрелите, потенциални, "партньори", с които общуваш. Имаш някакви лутания- гора, относно перспективи и като какви ще са- блато и бистро поточе. Чуденки относно лична свобода, чувства и прагматичен избор ( различните пътища и другите символи..). :)
Струва ми се, че прагматиката надделява. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1496 -: Януари 18, 2015, 11:21:40 am »
Тази нощ сънувах,че имаше някаква война-като че между българи и турци,бях участник и трябваше да си спасявам кожата.Имаше някакъв мъж до мен през цялото време,но не помня кой беше.
Пренавита си. Има някакв отбори/групи- по- скоро в работната ти среда, които са в конфликт. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1497 -: Януари 18, 2015, 11:23:29 am »
Нептун не спира да се шегува  :). Снощи сънувах, че имам някакво устройство от кабели и пластина, свързани с една фуния. Като си сложих фунията на ухото, започнах да чувам различни гласове и нещо ми каза - "видя ли, в астрала кипи живот, но не можеш да чуеш без устройството."

Искаш да получиш разбиране за естеството на нещата.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1498 -: Януари 18, 2015, 04:52:48 pm »
Уране, сънувах те отново.  :72:

Тези вечери гледах картини на приятел. Хората в картините му са малко особени.

В съня ми аз и ти стояхме на нещо като хълмче, аз бях с по-къса коса, а съм дългокоска. А ти беше с дълга и леко развята от вятъра.
А в ниското имаше стотици човечета, много разноцветни. Бяхме им обърнали гръб. Приличаха на човеците от картините на моя приятел.

Ето една от картините, за да добиеш представа.
Не знам дали значи нещо този сън. Беше с интересно настроение, все едно щяхме да ръководим другите. Много уранично, свободолюбиво усещане.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1499 -: Януари 18, 2015, 05:00:27 pm »
Има нещо ацтекско във формите в тази картина. :)