Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645407 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1500 -: Януари 18, 2015, 05:32:16 pm »
Да, в творчетството му има етно елементи.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1501 -: Януари 19, 2015, 11:42:40 am »
Сънувах, че някаква жена прави снимки на хора. На мен също направи снимка. След това се бяхме събрали в някакъв огромен ресторант-аз, тя и хората, които е снимала. На всичките снимките бяха хубави, добре фокусирани и в близък план. Моята обаче беше далечна, разфокусирана и на всичкото отгоре имаше и други хора около мен на снимката. Това ме подразни и тя каза, че е сбъркала-опита се да ме снима отново, но аз не и позволих...  ::)
« Последна редакция: Януари 19, 2015, 02:06:27 pm от Just_a_Dream »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1502 -: Януари 19, 2015, 05:57:35 pm »
Сънувах, че някаква жена прави снимки на хора. На мен също направи снимка. След това се бяхме събрали в някакъв огромен ресторант-аз, тя и хората, които е снимала. На всичките снимките бяха хубави, добре фокусирани и в близък план. Моята обаче беше далечна, разфокусирана и на всичкото отгоре имаше и други хора около мен на снимката. Това ме подразни и тя каза, че е сбъркала-опита се да ме снима отново, но аз не и позволих...  ::)

Страх от подценяване. Накърняване на ЕГО.
Предстои ли ти конкурс, атестат, изпит? :)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1503 -: Януари 19, 2015, 06:08:43 pm »
Не, не ми престоят такива неща. Предстои ми обаче една покупка и се притеснявам дали всичко ще е наред-но едва ли има връзка. Сънят обаче беше адски реален.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1504 -: Януари 19, 2015, 07:19:40 pm »
Не, не ми престоят такива неща. Предстои ми обаче една покупка и се притеснявам дали всичко ще е наред-но едва ли има връзка. Сънят обаче беше адски реален.

Ще правите ли оценка на имот? Ако е така, много е възможно, очакваната оценка да е занижена.

п.п.Свържи съня с неща свързани с преценка/визия. Може покупката ви да не е далновидна.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #1505 -: Януари 19, 2015, 07:49:39 pm »
Сънувах, че някаква жена прави снимки на хора. На мен също направи снимка. След това се бяхме събрали в някакъв огромен ресторант-аз, тя и хората, които е снимала. На всичките снимките бяха хубави, добре фокусирани и в близък план. Моята обаче беше далечна, разфокусирана и на всичкото отгоре имаше и други хора около мен на снимката. Това ме подразни и тя каза, че е сбъркала-опита се да ме снима отново, но аз не и позволих...  ::)
1. някой се опитва да навлезе в личното ти пространство, но ти успяваш да запазиш дистанция.
2. има ситуация , с която не си съвсем наясно. възможно е да не си наясно с истинското мнение на някой за теб и скоро да научиш истината.
3. опитваш се да забравиш нещо от миналото.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1506 -: Януари 19, 2015, 10:56:45 pm »
Нереална, постоянно някой се опитва да навлезе в личното ми пространство-досадници бол. Неща от миналото-да, бих искала да забравя някои неща.
Уран, не става дума за имот
Благодаря и на двете ви-интересни тълкувания...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #1507 -: Януари 19, 2015, 11:35:13 pm »
Само от това не съм си въобразявала, че страдам, но сега четох и покрих повечето симптоми, иначе за шизофрения често се проверявам че ме е страх да не изтърва съвсем влака към Байконур ;D

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #1508 -: Януари 19, 2015, 11:43:17 pm »
Само от това не съм си въобразявала, че страдам, но сега четох и покрих повечето симптоми, иначе за шизофрения често се проверявам че ме е страх да не изтърва съвсем влака към Байконур ;D

 :012: :012: :012:

Изостанала си с модните тенденции  ;D

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Сънувах...
« Отговор #1509 -: Януари 20, 2015, 04:51:27 am »
Не е въпросът дали получаваш паник атаки, а как се справяш с тях. Щом вкъщи никой не е разбрал и сега си тук да разказваш, всичко е ок, не се притеснявай.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #1510 -: Януари 20, 2015, 07:35:40 pm »
Две жени водеха трета под ръка, краката й се влачеха и тя стъпваше като с плавници, сетих се, че е  мюсюлманка и са я били с пръчка  по пръстите на краката. също знаех и ,че обича някого съвсем човешки, но не и по някакви други правила, та затова -боят. Успях да си помисля дали лекарите ще успеят да спасят ходилата й.
« Последна редакция: Януари 20, 2015, 07:39:30 pm от enigma »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1511 -: Януари 20, 2015, 08:27:55 pm »
Покрай написаното на Таня снощи за момчето със шизофрения, пак луднах, да не взема да се разболея  :012: След като прочетох се почувствах зле (естествено, четох и за болестта в нета  ;D ), но се опитвах да не обръщам внимание и преди два часа ме хвана хубаво паниката, никой не разбра ;D Не бях получавала панически пристъп от доста месеци, най-силно изразена е дереализацията (много е гадно ;D ) и чувството, че ще полудея.

А си мислех, че е свършила тази гадория, но явно още съм лабилна  :)
Не бой се, не си единствената с подобни страхове. :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1512 -: Януари 20, 2015, 08:28:54 pm »
Две жени водеха трета под ръка, краката й се влачеха и тя стъпваше като с плавници, сетих се, че е  мюсюлманка и са я били с пръчка  по пръстите на краката. също знаех и ,че обича някого съвсем човешки, но не и по някакви други правила, та затова -боят. Успях да си помисля дали лекарите ще успеят да спасят ходилата й.
Това сън ли е, Енигма?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #1513 -: Януари 20, 2015, 09:02:11 pm »
Това сън ли е, Енигма?
Какво не ти хареса, че да не е сън? :012: Видение беше на фазата преди съня. Имам приятели от арабския свят, не деля хората по вяра. И после се сетих, че вчера си говорехме вкъщи за "Малката русалка" и аз там си имам пресантиманс., Абе-рибени транзити-ходила,перки, русалки, човешки права,човешка любов, друга любов. Наистина  съм впечатлена от събитията напоследък, обикновено не ги приемам така лично.
« Последна редакция: Януари 20, 2015, 09:20:56 pm от enigma »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1514 -: Януари 20, 2015, 09:21:24 pm »
Какво не ти хареса, че да не е сън? :012: Видение беше на фазата преди съня. Имам приятели от арабския свят, не деля хората по вяра. И после се сетих, че вчера си говорехме вкъщи за "Малката русалка" и аз там си имам пресантиманс., Абе-рибени транзити-ходила, русалки, човешки права,човешка любов, друга любов. Наистина на съм впечатлена от събитията напоследък, обикновено не ги приемам така лично.

Четах някакви статии, та приех съня ти като продължение ...:)

Ти ли си жената, която влачат? :)