Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645214 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #1515 -: Януари 20, 2015, 09:27:38 pm »
Четах някакви статии, та приех съня ти като продължение ...:)

Ти ли си жената, която влачат? :)
Не, слава Богу наблюдавах ги отстрани, те не знаеха за мен.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1516 -: Януари 20, 2015, 09:30:01 pm »
Не, слава Богу наблюдавах ги отстрани, те не знаеха за мен.
Toва, че си наблюдавала не означава, че в персонажите няма част от теб и твоите страхове. :)

п.п.Като знам, че сънуваш предсказателни сънища- Е ли е възможно, да се тревожиш за някого, конкретно, и резултатите от поведението му?
« Последна редакция: Януари 20, 2015, 09:51:48 pm от Uran »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #1517 -: Януари 20, 2015, 10:30:35 pm »
Toва, че си наблюдавала не означава, че в персонажите няма част от теб и твоите страхове. :)

п.п.Като знам, че сънуваш предсказателни сънища- Е ли е възможно, да се тревожиш за някого, конкретно, и резултатите от поведението му?
Има, има част от мен! Благодаря! Не че не искам да споделя, права си в това,което казваш, ама много е дълго и спамърско ще се получи.
Тревожа се дали това, в което вярвам като идея ,идеал, дали не съм се надценила, че мога да го живея.  Това е, но ще се наглася,знам аз ,инатесто съм.
« Последна редакция: Януари 20, 2015, 10:33:58 pm от enigma »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1518 -: Януари 22, 2015, 07:29:23 am »
Сутрин алармата ми звъни, а аз вместо да се събудя сънувах как свиря на китара със същите тонове от алармата и накрая брат ми ме събуди като се усети, че няма да ми се получи със събуждането ми.  :043: Предишната сутрин майка ми на 3 пъти е пускала сешоара в моята стая (пак сутрин), а аз нито съм се събудил, нито съм се помръднал. Е на това се вика дълбок сън.  :57: Трета световна да стане ... аз ще си спинкам.   :85:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1519 -: Януари 22, 2015, 09:08:05 am »
В следствие на един разговор сънувах… нещо като карта на лабиринт. На картата са нарисувани няколко стаи, всъщност всяка е лабиринт сама по себе си,  и всички са свързани с обикновени коридори (без завъртушки). Първата — входа, видях, че всъщност е дворец (като австрийските, които показват по Нова година, да речем). Всичко беше включено в "стаята", даже парка. Влиза се централно, отива се в подземието, върви се много дълго напред, надясно, наляво, наляво, надясно, още напред, коридор, друга "стая". Тук вече картата е по-сложна — завъртушките са двойни, в две посоки, червена и синя, все едно жици, вървят паралелно, тук-там се пресичат. Погледната от още по-високо, виждам на картата място, което прилича на пирамида/гробница — още не съм стигнал там. Коридорът, който води до там, е нарисуван блестящ/златен. И усещам, че мястото е охранявано.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1520 -: Януари 22, 2015, 12:17:53 pm »
Сънувах гадни битовизми - как ми е паднала терасата.  :o

Интересното е, че отдолу нямаше съседски тераси. В съня изпитвах много неприятни чувства - безсилие, отчаяние. Отваряйки балконската врата, виждах празно пространство, пък съм и по високите етажи...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1521 -: Януари 22, 2015, 05:00:18 pm »
Сутрин алармата ми звъни, а аз вместо да се събудя сънувах как свиря на китара със същите тонове от алармата и накрая брат ми ме събуди като се усети, че няма да ми се получи със събуждането ми.  :043: Предишната сутрин майка ми на 3 пъти е пускала сешоара в моята стая (пак сутрин), а аз нито съм се събудил, нито съм се помръднал. Е на това се вика дълбок сън.  :57: Трета световна да стане ... аз ще си спинкам.   :85:

Игнорирал си реален дразнител. :)
Безотговорност и на подсъзнателно ниво.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1522 -: Януари 22, 2015, 05:02:28 pm »
В следствие на един разговор сънувах… нещо като карта на лабиринт. На картата са нарисувани няколко стаи, всъщност всяка е лабиринт сама по себе си,  и всички са свързани с обикновени коридори (без завъртушки). Първата — входа, видях, че всъщност е дворец (като австрийските, които показват по Нова година, да речем). Всичко беше включено в "стаята", даже парка. Влиза се централно, отива се в подземието, върви се много дълго напред, надясно, наляво, наляво, надясно, още напред, коридор, друга "стая". Тук вече картата е по-сложна — завъртушките са двойни, в две посоки, червена и синя, все едно жици, вървят паралелно, тук-там се пресичат. Погледната от още по-високо, виждам на картата място, което прилича на пирамида/гробница — още не съм стигнал там. Коридорът, който води до там, е нарисуван блестящ/златен. И усещам, че мястото е охранявано.

Емоционални дилеми.  :017:
Стаите са душите на хората. Имаш неясноти и колебания по отношение на връзки.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1523 -: Януари 22, 2015, 05:05:49 pm »
Сънувах гадни битовизми - как ми е паднала терасата.  :o

Интересното е, че отдолу нямаше съседски тераси. В съня изпитвах много неприятни чувства - безсилие, отчаяние. Отваряйки балконската врата, виждах празно пространство, пък съм и по високите етажи...

Рухнали перспективи/очаквания.
Може и да е на вътрешно ниво разочарование, а не реален колабс.
п.п.Допада ли ти новата работа?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1524 -: Януари 22, 2015, 05:09:58 pm »

п.п.Допада ли ти новата работа?

Не особено, но нямам кой знае какви перспективи. Работа за пари, трябва някак да се живее.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1525 -: Януари 22, 2015, 05:24:11 pm »
Игнорирал си реален дразнител. :)
Безотговорност и на подсъзнателно ниво.
:13:  :D
Да, но днес бях почти навреме за училище.  :29: :012:
Само да започне вторият срок и няма да стъпвам в затъпелника.  :)  :012:
« Последна редакция: Януари 22, 2015, 05:26:58 pm от Теодор »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1526 -: Януари 22, 2015, 08:42:37 pm »
Аз сънувах някакъв храм в планината. Каменна постройка, красива, голяма, малко старовремска. На площадка, от която пейзаж беше убийствено красив.
Валеше дъжд, ситни капчици. Минах покрай друга площадка, в центъра й имаше старо оръдие - метално. Някога покрито с навес. Виждах металните основи на навеса, които бяха премахнати. Помислих си, че това оръдие е ценно, важно, а е оставено на разруха.
После бях на нещо като....панаир?! Имаше стари атракции, каравани, огън, от онези атракции, в които се стреля по мишена.
До мен беше човек, който играеше хазарт - залозите бяха във вид на малки панделки. Печелившите бяха с карфичка. Аз имах малко панделки и една с карфичка. А той много панделки, които заложи всичките, макар да си имаше такава с карфичка. Сякаш беше пиян. Опитвах се да му кажа нещо, но думи не излизаха от устата, все едно бях няма. И си тръгнах.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1527 -: Януари 22, 2015, 09:15:24 pm »
Аз сънувах някакъв храм в планината. Каменна постройка, красива, голяма, малко старовремска. На площадка, от която пейзаж беше убийствено красив.
Валеше дъжд, ситни капчици. Минах покрай друга площадка, в центъра й имаше старо оръдие - метално. Някога покрито с навес. Виждах металните основи на навеса, които бяха премахнати. Помислих си, че това оръдие е ценно, важно, а е оставено на разруха.
После бях на нещо като....панаир?! Имаше стари атракции, каравани, огън, от онези атракции, в които се стреля по мишена.
До мен беше човек, който играеше хазарт - залозите бяха във вид на малки панделки. Печелившите бяха с карфичка. Аз имах малко панделки и една с карфичка. А той много панделки, които заложи всичките, макар да си имаше такава с карфичка. Сякаш беше пиян. Опитвах се да му кажа нещо, но думи не излизаха от устата, все едно бях няма. И си тръгнах.

Храмът, планината и красивата гледка- божествения ред на земята, спокойствие, самопознание, съзряване и устойчивост. Лекият дъждец- пречистване...сълзи, но не горестни, а омиротворяващи.
Оръдието може да бъде фалически символ, лоша новина/дума/ поведение. Внимавай с по- хазартните шофьори.
Не е зле да проявяаш по- голяма финансова отговорност (панаира и забавленията).

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1528 -: Януари 22, 2015, 09:25:33 pm »
Да, явно ме е отразило и в съня.

Финансовите съвети - найс, харесват ми. В последно време ме напира да харча много пари. Но се сдържам. А много ми се харчи.

Благодаря.  :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1529 -: Януари 23, 2015, 07:42:03 am »
Сънувах, че ми бяха подарили маша за коса за коса, и викам "най-после ще си изправям косата качествено" , но не можах да я открия тая маша.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."