Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645226 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1560 -: Януари 31, 2015, 03:26:43 pm »
Уране,  :08:

Да, тълкуването ти е много на място. Усещам и аз промени, а имам и прогресивно новолуние. Не мога да го опиша. Нещо ври и кипи, още не е изкристализирало, но се носи из въздуха.
Финансови проблеми... Не знам, днес получих парички, за които бях забравила. А моето момче не се оплаква от такива. То ще си покаже, явно ще излезе нещо, но още не знам в коя посока. Само подозирам.

Акрукс, цял форум ме е виждал, учудвам се, че ти не си. Ако държиш, ще ти изпратя снимка, за да ме сънуваш също.  ;D ;D ;D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Сънувах...
« Отговор #1561 -: Февруари 02, 2015, 01:18:34 pm »
Този път сънувах нещо  взето от реала. :) В съня живея в някаква квартира (приличаше на тази на сестра ми) и забелязвах периодично как в едната стая тавана капеше , докато не се срути целия таван. Гледах една голяма дупка, тухли и голяма щета. Беше много странно чувството. Другите неща не ги помня много добре. А същия ден бях в един магазин и докато разглеждам едни дрехи и ми капна капка на ръката, гледам нагоре и цяла черта от капки имаше по една цепка. :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1562 -: Февруари 02, 2015, 05:50:33 pm »
Сънувах необезкосмени интимни части.  :012: :012: :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #1563 -: Февруари 02, 2015, 06:29:11 pm »
А аз- диско въшки и захарни кокошчици от украса за торта  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1564 -: Февруари 02, 2015, 08:56:34 pm »
Сънувах необезкосмени интимни части.  :012: :012: :012:

Мисля, че се тълкуваше като пълнота, просперитет.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #1565 -: Февруари 02, 2015, 09:07:03 pm »
Според Фройд не е без значение пола на органите и вида им-човешки, животински.. :017: ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1566 -: Февруари 02, 2015, 09:18:50 pm »
Тук да не ти е тестът на Роршах?  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #1567 -: Февруари 03, 2015, 09:22:51 am »
Имах много ужасен сън, помня само най-гадното.
Искаха да ми отрежат левия крак и да ми сложат изкуствен (не помня причината), аз естествено не давах и дума да се каже, но Папи обеща да стои до мен по време на операцията и аз се съгласих. Толкова бях ужасена, че се събудих.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #1568 -: Февруари 03, 2015, 09:46:07 am »
Напоследък забелязвам, че планетните транзити обуславят до голяма степен и сънищата ми. Сега Плутон е върху МЦ, съвпад с Юпитер и тригон към Венера в Телец. Плутон + Телец - сънувам Минотавъра  :o! Не си спомням подробности, но този сън се повтаря вече два, три пъти. Намирам се в някакъв подземен лабиринт и срещам Минотавъра.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1569 -: Февруари 03, 2015, 10:26:37 am »
Сънувах бившия ми...  :ecomcity: Двамата с брат ми се разхождахме заедно по една улица и го видях-седеше на едно кафене сам. Беше със слънчеви очила и не можех да видя очите му, но знаех, че ме наблюдава. На отсрещната страна на улицата на друго кафене бяха седнали някои от приятелите му. Побързах да го подмина-беше ми страшно неприятно, че съм го срещнала...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1570 -: Февруари 03, 2015, 03:14:30 pm »
Имах много ужасен сън, помня само най-гадното.
Искаха да ми отрежат левия крак и да ми сложат изкуствен (не помня причината), аз естествено не давах и дума да се каже, но Папи обеща да стои до мен по време на операцията и аз се съгласих. Толкова бях ужасена, че се събудих.
Нов български съновник:  Ако сънуваш, че краката ти са наранени или осакатени, това е знак за липса на баланс или на независимост. Може би не можеш или не искаш да отстояваш правата и позициите си или ти липсва кураж и затова отказваш да се бориш.  Крак ако счупиш, чака те унижение заради клюки по твой адрес. Ако отрежат крака ти, ще изгубиш любимо същество.
Съновник на Г.Милър:  Видите ли своите крака, това е предупреждение. Ще се наложи да мобилизирате цялата си воля, за да утвърдите своите житейски позиции. Уродливите крака са знак за неизгодна сделка и претенциозни приятели. Наранен крак във Вашите сънища предупреждава за някакво заболяване. Дървеният крак е признак, че ще проявите неискреност в отношенията си с приятели. Рани по краката предупреждават, че ще помагате усърдно на други хора, което ще се отрази зле на финансовото Ви състояние. Ампутацията на крак предвещава загубата на близък приятел. Възможно е още деспотизмът на Вашите роднини да направи живота Ви непоносим.
Съновник на П.Р.Славейков: Ако насън си осакатял /нямаш крака/ - не е на хубаво. Ще бъдеш наказан за греховете си и внимавай да не стане пожар в къщата ти! Ако ти отсичат краката - скръб и провал.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1571 -: Февруари 03, 2015, 06:29:43 pm »
Според Фройд не е без значение пола на органите и вида им-човешки, животински.. :017: ;D

Човешки... :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #1572 -: Февруари 03, 2015, 06:40:52 pm »
Може да е паразитен сън, ако си гледала филм.. :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Сънувах...
« Отговор #1573 -: Февруари 05, 2015, 09:22:21 am »
Аууу, Сатен, това е ужасно, защо си избрала да съм такава гаднярка... къде е Уран да каже  :017:

Аз сънувах, че имам 2 татуировки на краката, едната беше доста голяма, май на десния

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1574 -: Февруари 05, 2015, 02:43:42 pm »
Някой да знае как да се отърва от сънищата и кошмарите, не мога да се наспивам от тях  :)
като проветряваш хубаво стаята, в която спиш, преди да си легнеш  :29: