Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646204 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1740 -: Март 23, 2015, 08:42:53 pm »
Полага се, да. Нещо малко за матурите може да почета, но имам 2 месеца! :) Едва ли много ще се натягам.  :012:
И един бизнес план имам да правя ... ;D Въобще не ми е фактор, но една крава редовно ми натяква, че изоставам ...  :D

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1741 -: Март 23, 2015, 08:50:02 pm »
Полага се, да. Нещо малко за матурите може да почета, но имам 2 месеца! :) Едва ли много ще се натягам.  :012:
И един бизнес план имам да правя ... ;D Въобще не ми е фактор, но една крава редовно ми натяква, че изоставам ...  :D
П.П: и не вярвай много на онези,които пишат щуротии за планетите в 12Д.Познавам хора с мноооого парички,с планети точно във водните домове и не са психиатри,артисти,лекари,гурута,а икономисти.Е,сделките им понякога са задкулисни.  :012:;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1742 -: Март 25, 2015, 03:29:25 pm »
Сънувах,че....... :043: отивам в една тоалетна по голяма нужда.  :043: Една приятелка беше акала преди мен и видях нейното аки,а после моите акита.  :043: Тоалетната беше без чиния,а със стъпалца за клякане и в дупката се виждаше доста обширна панорама на изпражнение.  :57: Четох за акита,било на парички.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1743 -: Март 25, 2015, 03:50:58 pm »
Веднъж сънувам как гостувам на един бивш /вече женен/ и отивам в тоалетната му да свърша една работа. Направо бях изригнала, а той чукаше ли, чукаше на вратата на тоалетната. И на следващия ден си поглеждам телефона и виждам три пропуснати обаждания от него /по принцип отдавна не поддържаме контакт/. Беше ми звънял да ме търси за преводачески услуги, сънят се оказа на пари.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1744 -: Март 25, 2015, 03:54:33 pm »
Веднъж сънувам как гостувам на един бивш /вече женен/ и отивам в тоалетната му да свърша една работа. Направо бях изригнала, а той чукаше ли, чукаше на вратата на тоалетната. И на следващия ден си поглеждам телефона и виждам три пропуснати обаждания от него /по принцип отдавна не поддържаме контакт/. Беше ми звънял да ме търси за преводачески услуги, сънят се оказа на пари.  ;D
:clap:  :012: Едни екстра пари ще ми утешат до някъде мъката,зависи какво успея да си накупя.  ;D :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #1745 -: Март 25, 2015, 04:06:06 pm »
Сънят е свързан с житейския ти път. Има, нещо в него, което следваш неотклонно, не знам дали свързано с работата ти или емоционалния живот,  и не търпящо външни намеси. Очакват те изненади и добри изгледи за успех през следващите дни.
п.п.Пуши ли ти главата? :)
Бях под пара, да,  вече "изтрезнях". :-* Новолунието ми навреди/помогна в крайна сметка, както и твоята идея за нещата. ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1746 -: Март 25, 2015, 05:11:48 pm »
Снощи сънувах, че една дама ми подари обувки, с които да стигна до вкъщи и се почувствах много удобно в тях, залепнаха ми.  Бях в компанията на ротарианци  и като се прибрах вкъщи имаше голяно количество сготвен ориз с много масло. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #1747 -: Март 25, 2015, 05:27:20 pm »
ЩЕ те забъркат в плутонови теми-тайни и манипулации. Якудза и неправилно взета мярка с масонски пергел :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1748 -: Март 25, 2015, 06:10:59 pm »
ЩЕ те забъркат в плутонови теми-тайни и манипулации. Якудза и неправилно взета мярка с масонски пергел :012:
:043: :043: :043: :043: :043: Якооооо,искам и мен.Да се напъна да изсънувам един ориз довечера.  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1749 -: Март 26, 2015, 02:19:11 pm »
Сънувах, че съм облечена с дълга шарена пола-оранжево, зелено, бяло и черно, а нагоре бях с бял потник.  Бях бременна.
Но по-интересното е че тази същата пола я сънувам вече за втори път.  :017:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1750 -: Март 31, 2015, 07:57:31 am »
Тази нощ сънувах,че съм свидетел на катастрофа  :( С;лед това прочетох във вестника за нея и разбрах,че познавам момичето в колата,в него пишеше,че са загинали брат й и баща й.Спомням си,че търсехме някакви улики на една кална поляна...
Вторият сън беше свързан с една приятелка,с която от месеци не общуваме,просто се отдалечихме.Сънувах,че ми се обажда да изляза навън и да й дам пинсетата си за вежди  :012: обаче валеше проливен дъжд и двете застанахме под един чадър  :017:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1751 -: Март 31, 2015, 12:04:16 pm »
Снощи преди да заспя реших да си сложа кристалните гривни и да видя какво точно ще сънувам. На лявата (поемащата) ръка сложих една гривна от тъмен (черен и тъмновиолетов) турмалин, който защитава от негативни енергии и една гривна от аквамарин - привлича чистотата и още е известен под името "камък на ясновидеца". На дясната (даващата) ръка сложих една гривна от розов кварц (камъка на любовта) и една гривна от лапис лазули (камък на третото око, подобрява интелекта и проницателността).

Та сънувах следното: не помня точните подробности, но се срещнах с всички архангели и те ми казаха, че абдикират от пазенето на хората. До сега са помагали на хората, защото това е касаело архангелското израстване и техният път, но вече не е така и нямат намерение да се занимават с човечеството. Решили са да действат вече само за собствените си цели и дори и това да касае унищожението на човечеството.

Като се събудих дори го бях забравила сънят, но като отидох на работа видях една книга на шефката за уика и както си я разлиствах да я видя що за книга е и сънят ми изплува наново...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1752 -: Март 31, 2015, 12:35:41 pm »
Колб@си и архангелите егоисти :-\  :043: :043: :043:

Не смятам, че са егоисти. Хилядолетия пазят човечеството и изпълняват егоистичните и дребнави човешки желания. Всеки има право да му писне. На мен отдавна би ми писнало  :012:. Виждат какво става и накъде се върви. Миии, честно казано за мен има желязна логика поведението им. На един човек тръгнал по Пътя те не са му нужни, а останалите чешат я его, я мъди и света върви на майна си гъзина...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1753 -: Март 31, 2015, 12:55:44 pm »
За ангелите не знам - те не са под моята юрисдикция...  :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1754 -: Март 31, 2015, 01:24:22 pm »
Снощи преди да заспя реших да си сложа кристалните гривни и да видя какво точно ще сънувам. На лявата (поемащата) ръка сложих една гривна от тъмен (черен и тъмновиолетов) турмалин, който защитава от негативни енергии и една гривна от аквамарин - привлича чистотата и още е известен под името "камък на ясновидеца". На дясната (даващата) ръка сложих една гривна от розов кварц (камъка на любовта) и една гривна от лапис лазули (камък на третото око, подобрява интелекта и проницателността).

Та сънувах следното: не помня точните подробности, но се срещнах с всички архангели и те ми казаха, че абдикират от пазенето на хората. До сега са помагали на хората, защото това е касаело архангелското израстване и техният път, но вече не е така и нямат намерение да се занимават с човечеството. Решили са да действат вече само за собствените си цели и дори и това да касае унищожението на човечеството.

Като се събудих дори го бях забравила сънят, но като отидох на работа видях една книга на шефката за уика и както си я разлиствах да я видя що за книга е и сънят ми изплува наново...
Да не гледаш "Supernatural"?  :012:
Там сюжета е същия-ангелите абдикират от хората и сами допринасят за Апокалипсиса.  :29: