Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645611 пъти)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Сънувах...
« Отговор #1770 -: Април 06, 2015, 02:10:05 am »
Църквата е женски символ и има връзка с интимната сфера. Може би там трябва да обърнеш внимание. Но според мен не трябва да се тревожиш, след като се препокриват нещата с реалността - не си сама, някой се грижи за теб. Предстои ти промяна :)

Благодаря, Романтика! :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1771 -: Април 06, 2015, 10:41:10 am »
Е-е-е, не мож'те позна какво сънувах  :D
Веселин Маринов- бях с него в компания на софра, битова обстановка, имаше резени диня и т.н.
лафихме си и той спомена, че бил македонец, другите се изсмяха и той се сконфузи, после един от компанията му обясни, че не се смеят на него, а поради съвпаденията, понеже и сме с еднакви фамилни имена и по майчина линия съм македонка, и тогава той започна да ме разпитва откъде е майка ми, аз започнах да му обяснявам, той ме прекъсваше, аз му казах да ме остави да му кажа само три неща, но не помня сега трите неща, които му наговорих- бяха важни за него :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1772 -: Април 06, 2015, 02:36:43 pm »
Според вас какво означава, ако сънуваш, че отиваш да береш гъби с починал роднина? Гъбите нямаха ли лунно-плутонова символика?

Тази нощ сънувах покойната ми баба, щяхме да ходим в някаква гора да берем гъби. Само си спомням, че аз ги набрах, а тя после ги сготви, всички ядохме от тях, беше вкусно.

Тия сънища през Страстната седмица нямат ли по-специално  значение, особено ако сънуваш починали?

---
Според стандартното тълкуване означава плодородие, изобилие, печалба и здраве.
Интересно обаче защо покойната ми баба ме съпровождаше.


« Последна редакция: Април 06, 2015, 03:17:25 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1773 -: Април 07, 2015, 06:35:12 am »
Сънувах, че карам автобус - и как ми се отдаваше само.  :043:
И после, до края на съня се карах с любимия, заради поведението му.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1774 -: Април 07, 2015, 12:56:58 pm »
Сънувах, че карам автобус - и как ми се отдаваше само.  :043:
И после, до края на съня се карах с любимия, заради поведението му.
разиграла си екшън насън, като филма Скорост  :012: :012:

Аз пък насън гримирах някакъв си, беше ми познат в съня- сложих му руж с балсама за устни на Нивеа-череша, размазвах му червеното по бузите да се разнесе, за да не прилича на Матрьошка, както му обяснявах, после му сложих на устните и тъкмо да го пускам в движение видях, че в очите прилича на плъх и го върнах да му сложа спирала на миглите, за да му се отворят очите  :D :D

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #1775 -: Април 10, 2015, 07:28:20 pm »
За плодовете ,за да им се насладите са нужни сетивата да са отворени,работещи.

Също така слънце,топло,светлината която узрява плодовете,насища със захарност...
и така много свежтест и топлина в съня, ,,яж до насита,, не ги слагай в студения хладилник,щастието е на мига,поискам си го ...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #1776 -: Април 10, 2015, 07:52:37 pm »
Тази нощ сънувах стая от къщата на баба. Сънувах две ситуации,уж 1 сьн а 2 се сляха ...

Бях в стаята,видях братовчедка,която не е по линия на тази баба,в чията къща сме. Тя държеше две детски дрехи,изглеждаха като шапки,но аз ги усещах като клинчета,ританки Тя ми подаде едното,шарено,на ивици,и ми каза ,, би ли ми го продала за 20 лв. ,, аз се разплаках и и казах ,,не продавам нищо,аз събирам,и пазя всичко,аз сьм като плюшкин,смейте се ако щете ,но аз пазя всичко,,
В стаята имаше мебели 3,както и каквито бяха преди 20год.,гардероб,бюфет,легло.
В тоя  миг съня стана втория ,но мебелите останаха.
в стаята усещах хора,които май не познавах.
видях няколко маси,правоъгълни със обли ръбове,с по 10 стола някъде ...едни маси,столове стояха празни...
нещо важно се правеше там . Събитие. Честване. Събрание...
Бях там,но бях и далече...
Та така плашеща защото отказах на братовчедката ,се запътих кьм една от масите ,седнах на място ,което бих назовала ,,до централното,,...

Днес бяхме аз,мьжа ми и детето на пазара,намерихме си  20 лева.
И малко на библейски ми звучи сьня,сьн който сънувах на велики четвъртък ,,тайна вечера,, ....
« Последна редакция: Април 10, 2015, 07:55:26 pm от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #1777 -: Април 10, 2015, 07:56:05 pm »
От няколко дни съм влязла в някаква  плодова серия  :017:  :012:
Преди два-три дни сънувам череши. Дървета, отрупани с плод. Бяха много апетитни, много червени, изглеждаха вкусни, но така и не ги опитах.
След това сънувам, че троша орехи. С крак  ::)  :012:
Снощи ягоди и слънчоглед :012: Ягодките бяха в някаква торбичка. Пак апетитни, узрели, вкусни. Взех ги и ги прибрах в хладилника  :017: Не съм по плодовете, но ягодките винаги ме изкушават, но пак не ги опитах  :017: От слънчогледа си хапнах  :012:
Тази плодова серия ми звучи добре, но защо не опитвам забраненият плод  ;D
"костелив орех" си ти, лесно не се даваш  :012:
ше опиташ забранения плод, само с този, който докосне душата ти   ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1778 -: Април 10, 2015, 08:07:48 pm »
Толкова точно описание за себе си скоро не бях чувала  :012:
 :)
"костелив орех" пише, че е жената със Слънце везни и Луна овен в "Книга на влюбените"

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #1779 -: Април 10, 2015, 08:24:02 pm »
Толкова точно описание за себе си скоро не бях чувала  :012:
 :)
ами в сънищата сме себе си повече, отколкото в реалността. там не се преструваме, истински сме, но това се показва чрез символи.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1780 -: Април 10, 2015, 10:41:21 pm »
Ловях риба в съня си с парушут, но бях в Средновековието и там лова на риба се наказваше със смърт.  :D Хванах една рибка, а после пак метнах въдицата, но парашута си остана в реката, а аз си тръгнах тихомълком преди да са ме заклали.  :012: :012:

Уча за матура Средновековна история ...  :-X  :lol_hitting:
« Последна редакция: Април 10, 2015, 10:43:12 pm от Теодор »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #1781 -: Април 11, 2015, 09:24:22 am »
Ловях риба в съня си с парушут, но бях в Средновековието и там лова на риба се наказваше със смърт.  :D Хванах една рибка, а после пак метнах въдицата, но парашута си остана в реката, а аз си тръгнах тихомълком преди да са ме заклали.  :012: :012:
Уча за матура Средновековна история ...
осъзнаваш, че идва времето, в което ще станеш самостоятелен, независим и ще разчиташ само на себе си. това  малко те плаши, но си човек на риска, находчив и ще се справиш с всички нови предизвикателства пред теб  ::)
друго тълкувание за момента може да е- от известно време правиш едно и също /знам, че учиш много:) и имаш нужда от разнообразие, от нови емоции. подсъзнателни страхове от провал и чувство за вина /може би се чувстваш виновен пред себе си/.
« Последна редакция: Април 11, 2015, 09:26:43 am от nerealna »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1782 -: Април 11, 2015, 01:28:45 pm »
осъзнаваш, че идва времето, в което ще станеш самостоятелен, независим и ще разчиташ само на себе си. това  малко те плаши, но си човек на риска, находчив и ще се справиш с всички нови предизвикателства пред теб  ::)
друго тълкувание за момента може да е- от известно време правиш едно и също /знам, че учиш много:) и имаш нужда от разнообразие, от нови емоции. подсъзнателни страхове от провал и чувство за вина /може би се чувстваш виновен пред себе си/.
Благодаря ти!  :38:
Напоследък често се чувствам виновен за нещо без причина ... просто осъзнавам, че пораствам и ме чакат повечко отговорности, а много държа да съм самосточтелен. (искам да си намеря работа, да уча и да живея в друг град на общежитие) Не ме е страх от това, че съм сам, а от това, че няма да се справя перфектно сам - Луна в дева ...  :012: Пак започнах да уча здраво - нямам избор.  ;D За два дни направих 50% бизнес плана, че ако не го направя до края на месеца няма да се пуснат на изпит и все едно не съм учил икономически профил в даскало ..  :lol_hitting: :012: Остана ми вече само финансовата част. И две матурки.  :-\ :-\ :043: Иска ми се и там да е 5.50.  :012:
« Последна редакция: Април 11, 2015, 01:44:28 pm от Теодор »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1783 -: Април 13, 2015, 12:34:29 pm »
Ловях риба в съня си с парушут, но бях в Средновековието и там лова на риба се наказваше със смърт.  :D Хванах една рибка, а после пак метнах въдицата, но парашута си остана в реката, а аз си тръгнах тихомълком преди да са ме заклали.  :012: :012:

Уча за матура Средновековна история ...  :-X  :lol_hitting:

Рибата е раннохристиянски символ. Имаш необходимост да повярваш в себе си- "издънката" опропастяване (смърт) на бъдещето. Е, малко повече драматизираш. :)
Да не си решил да преписваш (парашут)? :)
Умната с историята. :)
п.п.Я наблегни на тази част от темите.

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Сънувах...
« Отговор #1784 -: Април 13, 2015, 07:17:44 pm »
Здравейте вечерта събота срещу неделя сънувах много странен сън -  сънувах две слънца и баща ми идва в стаята ми и ми казва ти беше права че на Земята някой ден ще има 2 слънца. После аз майка ми и баща ми излязохме на балкона и се въртяха едни космически обекти майка ми бутна единия космически обект защото щеше да влезе вкъщи и аз се събудих!!!
Трябва ли да се притеснявам от този сън!