Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646282 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1785 -: Април 13, 2015, 07:19:40 pm »
Здравейте вечерта събота срещу неделя сънувах много странен сън -  сънувах две слънца и баща ми идва в стаята ми и ми казва ти беше права че на Земята някой ден ще има 2 слънца. После аз майка ми и баща ми излязохме на балкона и се въртяха едни космически обекти майка ми бутна единия космически обект защото щеше да влезе вкъщи и аз се събудих!!!
Трябва ли да се притеснявам от този сън!

Имате ли причини да се тревожите за баща си?

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Сънувах...
« Отговор #1786 -: Април 13, 2015, 07:41:28 pm »
Ами честно да ви кажа Уран малко се притеснявам за баща си има високо кръвно, сега преди седмица беше болен от грип!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1787 -: Април 13, 2015, 07:55:32 pm »
Ами честно да ви кажа Уран малко се притеснявам за баща си има високо кръвно, сега преди седмица беше болен от грип!
Вероятно сънят е проекция на тези тревоги.

(Слънце- баща)

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Сънувах...
« Отговор #1788 -: Април 13, 2015, 08:40:27 pm »
Благодаря Уран съюо се тревожа дали навреме ще завършва курсовата работа на 1 клиентка!

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Сънувах...
« Отговор #1789 -: Април 17, 2015, 08:59:53 am »
Сънувах сурово месо от козле(яре)...че ми го дават ,а аз само го гледах

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1790 -: Април 18, 2015, 12:53:41 am »
Само споменавам, че в последно време много често сънувам военни действия. Не ме засягат, но знам, че ги има.
В един от сънищата съм в хотел на морето. В друг съм в сграда на училище, която се използва за предпазване от обстрел.
В подземен бар, който се използва за укрепление. Там беше интересно. Спях на билярдна маса. С непознат за мен мъж в едно легло - в една маса.  ;D

Що така? Нещо предчувствам ли?  :(

Нямам някакви оплаквания, не съм разтревожена. И не го усещам като да е насочено към мен посланието.

Допускам, че някои от сънищата с военни бяха подсказка за едно мое посещение в казарма съвсем скоро. Бяха пратили повиквателна за запас на седмодомието.  :85: Оказа се не точно за запас, а проверка някаква си на армията.

Но аз все така си сънувам военни истории.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1791 -: Април 18, 2015, 01:39:32 am »
Преди няколко дни цяла нощ сънувах — първо кошмари, после хубави сънища. Все много живо, все от първо лице. Изобщо напоследък сънищата ми станаха по-отчетливи. Лошите сънища ще пропусна.

Говорехме си с някаква жена — млада, красива. До нас на масата имаше колода таро, моята. Беше разхвърляна произволно на купчина. Жената беше направила бисквити, но не просто във формички, а като скулптурки, триизмерни. Взе една с форма на химикалка, топна я в бурканче акациев мед и се подписа на лист оризова хартия :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1792 -: Април 18, 2015, 07:52:20 am »
Сънувах, че плувам в нещо като подводен канал - имаше много вода, много. И плувах сред делфини и акули.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1793 -: Април 18, 2015, 10:38:10 am »
Сънувах, че продавам дрога, продадох я и ми казаха, че имат нужда от още.  Отидох да търся в стаята си и тъкмо намерих и разгонената котка ме събуди! :D :D :D
Егати глупостите  ... :D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1794 -: Април 18, 2015, 11:53:45 am »
Сънувах сурово месо от козле(яре)...че ми го дават ,а аз само го гледах

Да сте отказала подкрепа (финансова)? "Жертва" някаква?  :017:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1795 -: Април 18, 2015, 12:01:19 pm »
Само споменавам, че в последно време много често сънувам военни действия. Не ме засягат, но знам, че ги има.
В един от сънищата съм в хотел на морето. В друг съм в сграда на училище, която се използва за предпазване от обстрел.
В подземен бар, който се използва за укрепление. Там беше интересно. Спях на билярдна маса. С непознат за мен мъж в едно легло - в една маса.  ;D

Що така? Нещо предчувствам ли?  :(

Нямам някакви оплаквания, не съм разтревожена. И не го усещам като да е насочено към мен посланието.

Допускам, че някои от сънищата с военни бяха подсказка за едно мое посещение в казарма съвсем скоро. Бяха пратили повиквателна за запас на седмодомието.  :85: Оказа се не точно за запас, а проверка някаква си на армията.

Но аз все така си сънувам военни истории.
Сънят може да е опит за изчстване от информацията, която ни залива чрез медиите, НО, може и да е проекция на влошени комуникации с околните. По- остри реплики (стрелби), неизяснени отношения и роли, действия, в които има, известна, хазартност. Сексуалната окраска- с непознат- възможно е и да те изненадат, да откриеш и други черти или- твърде много рутина, която трябва да бъде разчупена и сънят е просто "предупреждение". :)

п.п. Новият ти аватар е много хубав.
« Последна редакция: Април 18, 2015, 12:04:01 pm от Uran »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1796 -: Април 18, 2015, 12:11:49 pm »
Преди няколко дни цяла нощ сънувах — първо кошмари, после хубави сънища. Все много живо, все от първо лице. Изобщо напоследък сънищата ми станаха по-отчетливи. Лошите сънища ще пропусна.

Говорехме си с някаква жена — млада, красива. До нас на масата имаше колода таро, моята. Беше разхвърляна произволно на купчина. Жената беше направила бисквити, но не просто във формички, а като скулптурки, триизмерни. Взе една с форма на химикалка, топна я в бурканче акациев мед и се подписа на лист оризова хартия :)
Очакваш документи, решение, новини? 
Възможно е и да е свързан с печалби, които изискват активност т.е.- под въпрос са.

п.п. И твоят аватар е хубав. Божиите заповеди ли са? :)
« Последна редакция: Април 18, 2015, 12:17:22 pm от Uran »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1797 -: Април 18, 2015, 12:15:00 pm »
Сънувах, че плувам в нещо като подводен канал - имаше много вода, много. И плувах сред делфини и акули.  :012:
Социален сън, показващ необходимостта от гъвкавост в комуникацията, както с добронамерените делфини, така и с тези- с хищническа природа- акули. Баланс. Трябва да овладяваш/контролираш/канализираш емоциите си (вода).

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1798 -: Април 18, 2015, 12:18:23 pm »
Сънувах, че продавам дрога, продадох я и ми казаха, че имат нужда от още.  Отидох да търся в стаята си и тъкмо намерих и разгонената котка ме събуди! :D :D :D
Егати глупостите  ... :D

Искаш ли да заблудиш някого? :017:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1799 -: Април 18, 2015, 12:23:18 pm »
Документи — не. Новини, най-общо, да.
Оф, сега прочетох отново какво съм казал и изведнъж ми светна, то е направо прозрачно, чак смешно ми стана. Пролетен сън :012:

Не, не са скрижалите. Това е Кулата, така я кръстих. И има вече гръмоотвод :012: — както казва Дарт Вейдър, "I find your lack of faith disturbing". Гърмът паднал точно на Коледа преди няколко години, между другото.
« Последна редакция: Април 18, 2015, 12:32:09 pm от Reptil »