Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645070 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #1905 -: Май 02, 2015, 10:50:40 pm »
Не стига, че дружа със шайка сукуби и инкуби, ами сега ще ми докарате еротични сънища под дъждовната дъга с тия разкази. А като те удари тока мокър, вярно най-много до сфинкс да я докараш или до сестричката на Озирис.  Айде лека приятни таласъмчета и да не сънуваме мумии на котенца ;D

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1906 -: Май 02, 2015, 10:56:26 pm »
Гримирал си се и си имал излъчване на котка?  :012:

Нещо, което да е свързано с 9-те й живота или, че не пада по гръб? :012:

Уране, подсети ме за един цитат.

Просто цитирам....  ;D

"My P.ussy has nine lives."  ;D


Желая ви хубави сънища и аз. И приятно ви броене.  ;D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1907 -: Май 02, 2015, 10:59:55 pm »
Лека нощ, Бека, да сънуваш Митьо Пищова по боксерки :29:

Лека и на теб, Ема. Хубав цитат, навява приятни спомени.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1908 -: Май 03, 2015, 10:32:01 am »
Уране, онзи сън с пакета си има продължение от тази нощ.

Този път сънувах, че нося този пакет в нещо като сграда, но от плазма, прозрачна сграда. Виждам всичко през стените. Вместо врати към стаи имаше портали. Надниквах през порталите и виждах други светове. Някъде имаше плаж и море, на друго място планина, видях голяма площ с поклащащо се жито, река. Но никъде нямаше хора. Всичко беше пусто, нямаше птици, нямаше никакъв шум, сякаш изоставено.
Накрая някаква сила ме принуди да разопаковам пакета, беше кълбо. Трябваше да го обеля от обвивка и в него имаше отделен свят - джунгла с много маймуни и хора, всичките бяха лоши. Спускаха се със стар камион по стръмен планински път, имаше много растителност, лиани. Силата искаше да вляза в кълбото. А там ме търсеха хората с камиона.
От много време не бях викала в съня си. Беше гаден кошмар. Нищо и никакъв, но усещането беше ужасяващо.

Дали не е символ на човечеството и другите светове, до които не сме достигнали - чрез духовност? И кълбото като символ на настоящето?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1909 -: Май 03, 2015, 05:50:40 pm »
Уране, онзи сън с пакета си има продължение от тази нощ.

Този път сънувах, че нося този пакет в нещо като сграда, но от плазма, прозрачна сграда. Виждам всичко през стените. Вместо врати към стаи имаше портали. Надниквах през порталите и виждах други светове. Някъде имаше плаж и море, на друго място планина, видях голяма площ с поклащащо се жито, река. Но никъде нямаше хора. Всичко беше пусто, нямаше птици, нямаше никакъв шум, сякаш изоставено.
Накрая някаква сила ме принуди да разопаковам пакета, беше кълбо. Трябваше да го обеля от обвивка и в него имаше отделен свят - джунгла с много маймуни и хора, всичките бяха лоши. Спускаха се със стар камион по стръмен планински път, имаше много растителност, лиани. Силата искаше да вляза в кълбото. А там ме търсеха хората с камиона.
От много време не бях викала в съня си. Беше гаден кошмар. Нищо и никакъв, но усещането беше ужасяващо.

Дали не е символ на човечеството и другите светове, до които не сме достигнали - чрез духовност? И кълбото като символ на настоящето?

 :012: Какво четеш/гледаш напоследък?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1910 -: Май 03, 2015, 05:52:02 pm »
Изабел Алиенде май :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1911 -: Май 03, 2015, 05:58:29 pm »
Ема, очакваш ли да получиш някакво приятно предложение? Възможно е пълно преустройство в бита/ежедневието ти.
Ако отсъстваш от дома си, възможно е там да има някакво раздвижване. :)

п.п.В нета се търкалят едни клипчета, та може и сънят ти да е ехо от тях. ;)
« Последна редакция: Май 03, 2015, 06:00:40 pm от Uran »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1912 -: Май 03, 2015, 06:05:09 pm »
Репсис, добро предположение. Харесва ми.
Но нещо... Не чета. И не гледам.
Вас чета, ако това е задоволителен отговор.  ;D Четенето ми се свежда до форумстване.
Тв не съм гледала от много време, сигурно има 10 дена. Може и повече.

Уране, не бях в дома си съвсем тези дни. Малко бях заложник в друг дом. Кой знае. Плаша се. Тези преустройства.... Само да не ми бутат Урана, че хич не давам. :(

И клипчета не съм гледала.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1913 -: Май 03, 2015, 06:17:00 pm »
Репсис, добро предположение. Харесва ми.
Но нещо... Не чета. И не гледам.
Вас чета, ако това е задоволителен отговор.  ;D Четенето ми се свежда до форумстване.
Тв не съм гледала от много време, сигурно има 10 дена. Може и повече.

Уране, не бях в дома си съвсем тези дни. Малко бях заложник в друг дом. Кой знае. Плаша се. Тези преустройства.... Само да не ми бутат Урана, че хич не давам. :(

И клипчета не съм гледала.

Изясни, за себе си, пакетът дали е цялото ти битие/багаж, които трябва да разопаковаш/преустроиш.  Това, вероятно, ще открие нови възможности/светове.
Пусто/самотно ли ти е?  :)
« Последна редакция: Май 03, 2015, 09:32:25 pm от Uran »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1914 -: Май 03, 2015, 06:35:46 pm »
Не, не ми е пусто. Точно в момента ми е претоварено от хора. Весела къща, деца.
Май се сещам какво може да бъде. Благодаря!  :38:
Изкристализира ми от какво се страхувам.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1915 -: Май 03, 2015, 09:34:03 pm »
Може и да мечтаеш за релакс. Плажове, тишина, мирис на море, безвремие. :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #1916 -: Май 07, 2015, 12:36:08 pm »
Емма, Уран сега ти е в опозиция към везнишкия стелиум и към Луната. От това са експресивните сънища. Не помня точния градус на Луната ти, но в орбис около 3 гр действието е силно. Може би ще продължи общо 2-3 години, като вземем предвид и ретроградията.
Та не са от телевизия и книги сънищата ти:)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1917 -: Май 07, 2015, 07:35:20 pm »
Луната ми е котешка. Не е във Везни. Само Луната там липсва и съвсем ще цъфна и вържа.  ;D
Но е вярно, че тр Уран е в точна опозиция със Слънцето ми. И съм много избухлива. Просто паля от нищо. Но ми минава бързо. Отделно променям някои мои навици - много дългогодишни. И това ме напряга.
И сънувам. За 5 минути да заспя, а имам навъртян един цветен сън.
Днес следобед уж съм седнала да си почина, буквално за минути затворих очи и вече сънувах. Но нямам сили да запомня всички сънища, просто са много.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1918 -: Май 08, 2015, 08:22:37 am »
Уране, тази нощ те сънувах.
Реехме се из пространството, беше голяма тишина и спокойствие. Разглеждахме карти таро. И всяка карта я изживявахме.
Пред нас имаше огромни карти таро, бяхме изтеглили 8 пентакли, Силата и Справедливостта.
Първо започнахме нещо да си майсторим. На изживяването на Силата беше интересно. Спуснахме се с влакче на ужасите към портал. А от двете му страни стояха лъвове, които ни очакваха(но не с цел да ни папкат.  ;D) За Справедливостта не помня.

После се разхождахме в селище на някакъв хълм, височина. Със следи от стара война там. Имаше университет на брега на море. Половината му стаи бяха на повърхността, другата половина под вода с големи стъклени стени. Станах студентка, не знам защо се записах.  ;D
И накрая бяхме на събиране на селището, имаше големи маси, лунапарк. Направиха беседка от балони и дим. И тя летеше във въздуха. И аз се качих на нея. Предупредиха ме, че ще ми заглъхнат ушите и след определени метри ще се срещна с ангел.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1919 -: Май 08, 2015, 08:31:01 pm »
Ема, чудя се дали се отнася за теб или- за мен. :017:
 :-*