Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645742 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1920 -: Май 08, 2015, 08:40:44 pm »
То ще си покаже, Уране.  ;D

При мен днес нямаше нищо кой знае какво. До обяд тичане по работа, кратки пътешествия. Следобед яко лентайстване.  ;D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1921 -: Май 09, 2015, 10:29:57 am »
Уране, и тази нощ те сънувах. Наред ли е всичко при теб?

Беше интересен сън. Вървяхме по някаква улица. От едната страна имаше град, а от другата страна поле, ливади. Уицата беше затворена от някакв огромен кран, който беше виснал верига с голям магнит като гюле. Тази топка се въртеше, почти ни достигаше. Накрая се откъсна от крана и се търкулна под кола, повдигна колата. Като се обърнах, беше моята кола. Другите се опитваха да махнат топката.
А ние с теб тръгнахме да търсим един откраднат ключ. Вървяхме по стръмна улица, изкачвахме се по нея. И беше много красиво. Някакво планинско градче, което уж ни беше познато. Но тепърва откривахме тази улица. Имаше стари къщи с градинки с цветя, някакви божури. Къщи с каменни покриви. Виждахме търсения от нас автомобил зад всеки завой. И си говорехме, че било много стръмно, но не сме се изморявали.
Събудих се, когато го стигнахме.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1922 -: Май 09, 2015, 12:57:22 pm »
 :-\ Ема, този сън е свързан с нови възможности/поприща/пътища, но дали се отнася за теб илии мен, не знам. В съня има индикации и за колизии.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1923 -: Май 09, 2015, 01:17:43 pm »
Сънувах, че сънувам, че дядо ми е починал. Събудих се в съня и той наистина беше починал - отидох у тях и го видях легнал на леглото с отворени очи(очите му са сини - такива бяха и в съня, много ярки). Баба ми каза, че сега е на по-хубаво място. Сега се чувствам като парцал от сутринта...

Имала си сън в съня?
В реалността дядо ти е жив, нали?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1924 -: Май 09, 2015, 01:18:08 pm »
Не знам, Уране. То ще си каже сигурно.
Аз не очаквам някакви новости. Освен нещо уранично да се появи, но не планувам.
Това с гюлето и колата го разбрах. Било си е индикация за днешния ден - един майстор изпаднал в паника, че не може да намери един секретен болт и ми звънна да пита къде съм го сложила.  ;D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1925 -: Май 09, 2015, 01:22:37 pm »
Да, сън в съня. Дядо е жив в реалността.

Безпокоиш ли се за него? Ако е така, тази тревожност се проектира в сънищата ти.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1926 -: Май 09, 2015, 01:26:55 pm »
Не, не бих казала. Не сме твърде близки..Малко са сложни отношенията, но по-скоро съм резервирана.

Може и да стоплите отношенията- "по- добро място" и да прекратите конфликта (умре).

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #1927 -: Май 10, 2015, 10:16:41 am »
Аз пък тази нощ имамх малко странен сън- сънувах един бивш. Беше на гости вкъщи в Бг ( апартамента на родителите ми  ). Беше дошъл с някаъв непознат , който в съня ми беше познат, но не знам по какъв повод. Само знаех, че после искат да ходят на някакво изложение. Но не си говорихме, аз го избягвах и гледах да съм в други стаи. Накрая се срещнахме . А преди това много откачено правих някакви яйца на очи, но се бях облякла за някъде- със сако и тн. И взе да пръска от тигана, котлона беше на макс, а мен ме беше страх да го намаля, понеже ще ми изпръска сакото.  :012: И не знам защо не го съблякох това сако, а накрая естествено го намалих и ме изпръска яко  :D
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1928 -: Май 10, 2015, 10:35:00 am »
Аз пък тази нощ имамх малко странен сън- сънувах един бивш. Беше на гости вкъщи в Бг ( апартамента на родителите ми  ). Беше дошъл с някаъв непознат , който в съня ми беше познат, но не знам по какъв повод. Само знаех, че после искат да ходят на някакво изложение. Но не си говорихме, аз го избягвах и гледах да съм в други стаи. Накрая се срещнахме . А преди това много откачено правих някакви яйца на очи, но се бях облякла за някъде- със сако и тн. И взе да пръска от тигана, котлона беше на макс, а мен ме беше страх да го намаля, понеже ще ми изпръска сакото.  :012: И не знам защо не го съблякох това сако, а накрая естествено го намалих и ме изпръска яко  :D

Сънят е сексуален. :-*

п.п.Говорили ли сте, с него, за възможността да имате деца?

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #1929 -: Май 10, 2015, 10:58:32 am »
Цитат
за възможността да имате деца?

Това заради яйцата на очи ли ?  :012:

Ами то с него беше преди доста време, години. Тогава бях на години, където тази тема ми беше далечна като друго измерение  :012: Не че сега ми е много близка, но с годините някак човек повече може да си го представи. А иначе като се замисля е имало такъв намек от неговата страна, но не съм го взела на сериозно. Той май вече има дете, но не съм сигурна, защото от години сме прекъснали комуникацията. Иначе темата за децата сега ме вълнува, понеже една близка приятлка ще стане майка след броени седмици. Друга пък в момента е бременна също  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1930 -: Май 10, 2015, 11:24:38 am »
Да, заради яйцата и други "символи"- свързани с оплождането.  :)

Явно, тази тема, се опитва да стане "актуална".

п.п.Обърни внимание на непознатия. :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #1931 -: Май 10, 2015, 11:46:32 am »
Цитат
п.п.Обърни внимание на непознатия. :)

Него си го спомням смътно, но не ми направи голямо впечатление. Просто като фон ми е останал явно.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1932 -: Май 11, 2015, 12:51:16 am »
Сънувах, че продавам дрога, продадох я и ми казаха, че имат нужда от още.  Отидох да търся в стаята си и тъкмо намерих и разгонената котка ме събуди! :D :D :D
Егати глупостите  ... :D
Снощи разбрах, че човека на когото продавах дрога в съня си, е наркоман в реалния живот.  :-\ :012:
Общували сме си само в детството. Не подозирах, че е толко пропаднал.  :012:

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Сънувах...
« Отговор #1933 -: Май 11, 2015, 04:08:38 pm »
Здравейте не за пръв път сънувам подобен сън - не съм отдавала значение обаче това започва много да ме притеснява. Значи сънувах как едно момиче - него познавам дори не запомних как изглежда но само си спомних, как тя ми пипаше гърдите и казваше че мойте гърди са много големи и по-хубави от нейните!Тогава се събудих!Благодаря за отговора!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1934 -: Май 11, 2015, 08:53:33 pm »
Здравейте не за пръв път сънувам подобен сън - не съм отдавала значение обаче това започва много да ме притеснява. Значи сънувах как едно момиче - него познавам дори не запомних как изглежда но само си спомних, как тя ми пипаше гърдите и казваше че мойте гърди са много големи и по-хубави от нейните!Тогава се събудих!Благодаря за отговора!

Възможни приятни изживявания. :)
Събития, при които се налага да запазиш самообладание?