Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646063 пъти)

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Сънувах...
« Отговор #1935 -: Май 11, 2015, 08:55:48 pm »
Възможни приятни изживявания. :)
Събития, при които се налага да запазиш самообладание?

Благодаря Уран за отговора!Дай боже да имам приятни изживявания!
« Последна редакция: Май 11, 2015, 08:57:34 pm от sisi »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1936 -: Май 13, 2015, 10:55:37 am »
Уране, и тази нощ ми гостува в сънищата.  :012:

Добре ли си? Какви са тези емоции около теб?  :012: Така...на усет това си помислих.

А иначе сънувах, че се разхождаме между прекрасни хълмове, беше много спокойно, безвремие. Тип Тоскана беше мястото около нас.
Изведнъж се озовахме до море, нещо като кей. Имаше средновековни кораби, дървени. И един закъсал кораб, който не можеше да потегли.
Ние застанахме на кея до кораба, протегнахме ръце, докоснахме го с върховете на пръстите си. И кораб тръгна по своя път.
После се превърнахме в котки и изчезнахме.
Аз в черна котка, а ти в бяла котка. Опашчиците ни се прегърнаха някак, увиха се една в друга. И беше като безмълвна прегръдка, за да държи топлинка до следващата среща.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Сънувах...
« Отговор #1937 -: Май 13, 2015, 05:45:59 pm »
Здравей Уран странно снощи пак сънувах странен сън -сънувам че съм на концерт на поп-фолк певицата Камелия след това отивам зад колисите за автограф но видях че е голяма бутаницата и излязох навън - някои беше заключил задния вход тогава Камелия се появи и отвън се чуваше как вика кой е заключил хората влязох вътре поговорих с нея тя ми каза че ще участва в някакъв филм казахме си довиждане не знам как стана но изведнъж както тя слизаше надолу по стълбите беше цвят на косата на актрисата Яна Маринова, усмихна ми се а аз стоях и я гледах и се събудих!Благодаря за отгоовра!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1938 -: Май 13, 2015, 07:10:58 pm »
Уране, и тази нощ ми гостува в сънищата.  :012:

Добре ли си? Какви са тези емоции около теб?  :012: Така...на усет това си помислих.

А иначе сънувах, че се разхождаме между прекрасни хълмове, беше много спокойно, безвремие. Тип Тоскана беше мястото около нас.
Изведнъж се озовахме до море, нещо като кей. Имаше средновековни кораби, дървени. И един закъсал кораб, който не можеше да потегли.
Ние застанахме на кея до кораба, протегнахме ръце, докоснахме го с върховете на пръстите си. И кораб тръгна по своя път.
После се превърнахме в котки и изчезнахме.
Аз в черна котка, а ти в бяла котка. Опашчиците ни се прегърнаха някак, увиха се една в друга. И беше като безмълвна прегръдка, за да държи топлинка до следващата среща.

Ема  :012:, не смея да тълкувам съня.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1939 -: Май 13, 2015, 07:14:33 pm »
Здравей Уран странно снощи пак сънувах странен сън -сънувам че съм на концерт на поп-фолк певицата Камелия след това отивам зад колисите за автограф но видях че е голяма бутаницата и излязох навън - някои беше заключил задния вход тогава Камелия се появи и отвън се чуваше как вика кой е заключил хората влязох вътре поговорих с нея тя ми каза че ще участва в някакъв филм казахме си довиждане не знам как стана но изведнъж както тя слизаше надолу по стълбите беше цвят на косата на актрисата Яна Маринова, усмихна ми се а аз стоях и я гледах и се събудих!Благодаря за отгоовра!

Сиси, интересуваш ли се от "светския" живот? Ще ли ти се, битието ти да е оцветено по този начин?
Ако отговорът е- ДА, сънищата ти са проекция на бляна ти за блясък. :)

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Сънувах...
« Отговор #1940 -: Май 13, 2015, 08:19:29 pm »
Сиси, интересуваш ли се от "светския" живот? Ще ли ти се, битието ти да е оцветено по този начин?
Ако отговорът е- ДА, сънищата ти са проекция на бляна ти за блясък. :)
Е Уран чак да се интересувам от "светския" живот е силно казано, но чета от любопитство иначе съм участвала в клип 2 поп-фолк клипа като статист преди 4 години! Дори мои приятели ме кандардисват да кандидатствам за Съдби на кръстопът и Истински истории, аз им казах времето ми е минало! Всеки човек Уран трябва да си знае докъде са му възможностите и аз искам да летя но нямам крила!Знам си мястото!Пък знае ли човек от къде ще му изскочи заека!  А Уран какво искаш да кажеш с този израз проекция на бляна ти за блясък! Благодаря за отговора!  :-*
« Последна редакция: Май 13, 2015, 08:22:51 pm от sisi »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1941 -: Май 13, 2015, 10:52:44 pm »
Ема  :012:, не смея да тълкувам съня.


Толкоз ли е страшен?  :012:

Като го препрочетох... Колко ни е различно светоусещането в различните часове на деня. Сутринта ми беше едно чисто и невинно като мисъл, когато го писах. А сега е вечер, препрочитам и...
Протягаме ръце към някой немощен старик с проблеми с ерекцията. И по котешки се справяме с проблема. А после се прегръщаме любовно.  :D :38:
Тцтцтц... Пълен потрес съм.


Да лягам и да спя. Че кой знае какво още ще видя.  ;D
Не смея да те сънувам вече. Кой знае какво следва.  ;D

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1942 -: Май 13, 2015, 11:15:52 pm »
Внимавай, Уране :012: С тия сънища лошо ти се пише :d030:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1943 -: Май 13, 2015, 11:27:36 pm »
Символика...

All i need is U...ran

Асоциативна мисъл, Уране, не е заплаха.  :85:
Без да искам сънувам такива неща.  :38: :38: :38:

Замислих се, че Уран опозира в момента Слънцето ми. Дали не го "виждам" чрез теб в сънищата си някак?

Кой знае?! Но ми е приятна компанията ти, пътуваме си, говорим си, има гледки пред нас.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #1944 -: Май 14, 2015, 09:17:41 am »
Искам да споделя два съня, от последните 2 нощи.

Първо сънувам, че съм в някаква голяма къща, стара, по-скоро като старинна, с големи и високи стаи и бани. Имаше още няколко човека и като започна да се стъмва започна да настъпва някаква тъмнина с грохот, страшна и всички правехме нещо, не мога да кажа какво конкретно, за да спрем тази тъмнина да дойде върху нас. Като, че ли тази тъмнина и грохотът я изпускаше някакво същество, което приличаше на Дарт Вейдър, не се смейте. Беше наистина страшно, но мен пък не ме беше страх, събудих се без чувство на ужас както се случва с подобни сънища. Преди да се събудя всъщност сънувах баба ми и чичо ми, които са починали, те нещо правеха, но не разбрах какво. Видяхме също с някакъв човек, че вратата на къщата не е заключена и започнахме да заключваме всички врати, а те бяха много и големи, от тези с ключалките в горната и долната част.

Другото, което сънувах тази нощ е асфалтов път, много хубав, плътно черен и идеално гладък и аз се движех по него, много приятно усещане как се плъзгам и пътят не свършваше...до мен с една тротинетка се движеше една колежка от работата ми, но тя по едно време се засили и изчезна. Накрая се озовах в един асансьор, хубав и голям, с две врати. Аз бях на минус трети етаж и с него се качих до първия етаж.

В момента вървят съкращения при нас и всичко е много объркано. Явно е свързано нещо с работата ми, нали?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #1945 -: Май 14, 2015, 09:34:28 am »
Няколко нощи подред сънувам кученцето си. По-миналата нощ даже го сънувах как е с пуловерчето си и не беше толкова слабичка, колкото беше през последните месеци.
 А днес пък сънувах как в някакви клетки имаше две малко змийчета (или нещо като по-големи червеи). Опитаха се да изпълзят, но не успяха май. Обаче близост до мен имаше някакво кученце (не си го спомням вече). И после се събудих. Много моля, ако някой може, да се опита да ми обясни какво означава този сън!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Сънувах...
« Отговор #1946 -: Май 14, 2015, 05:30:17 pm »
Мисля , че е време да си вземеш ново хубаво кученце , имаш нужда от ново същество в живота ти и ще се променят нещата в положителна посока.Куче в нужда потърси го.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #1947 -: Май 14, 2015, 05:38:55 pm »
Може да е време, обаче нашите не искат вече и тъй като не живея сам, ще трябва да се съобразявам с това, което и те искат - най-малкото, защото и те също ще трябват да се грижат за него.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Сънувах...
« Отговор #1948 -: Май 14, 2015, 05:49:12 pm »
жалко

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #1949 -: Май 15, 2015, 09:13:13 am »
Сънувах, че някакъв мъж ме замеря с доста големи камъни, опитах се да стигна до него да го укротя, ама тоя не спира, мислех че ще ме уцели с някой да ми разцепи главата, но не успя ;D